11 Haziran 2018, Pazartesi 17:07:37

Funda Ocak: "Ekonomiye katkı sağlıyoruz"

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, Gaziantep Havalimanı Yeni Terminal Binası, Apron ve Kapalı Otopark işi temel atma törenine katılmak üzere gittiği Gaziantep’te, havalimanında incelemelerde bulundu.
  • Kendi personelinin hakkını söz verdiği halde savunamayan birinden Genel Müdür olmaz. Önce haksız ve hukuksuz bir şekilde kurban edilen, hayatları karartılan gençlerin mağduriyetini giderin. Söz verdiğiniz üzere...
  • Gaziantep Havalimanı terminal binası hayırlı olsun Funda hanım güzel mesajlar vermiş. Lakin gaziantep havaalanında ne o mesajları anlayacak idare var. nede uygulayacak yönetim psikopat bir başmüdür atadıkları vasıfsız başmüdür yardımcıları ve patlamaya hazır bir bomba gibi tüm çalışanlar.
  • Havalimanı başmüdürü yardımcısının yardımcısı gibi büyük bir vaka
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • AHL taksi yollarında follow me ile sürat yaparak mı katkı sağlıyorsunuz ?
  • Dhmi nin en büyük sorunu yönetim kadrolarının profesyonel olmaması ahbap çavuş ilişkisi ile yönetici atanması. Gaziantep Havalimanı gibi 1 trink başmüdür 2 trink Başmüdür yardımcısının yönettiği kalite ve huzurun olmadığı limanlar bunun göstergesi.
  • Sayın Genel Müdürümüzün yanında İşletme Daire Başkanı var diğer yanında Personel Daire Başkanının olması gerekir di bak bizim burdaki Müdür Personel Daire Başkanı Olsaydı var ya Başmüdürün vay haline Başmüdür ne izin alabilirdi ne eğitime gidebilirdi herşeyi kilitti işte BasMudur rapor alsa rapor veren doktoru tehdit ederdi Genel Müdürlük Mütevazı insanların olduğu yer Birde orda Sayın İşletme Daire Başkanı not kağıdı çıkarmış önemli hususlari not ediyor tabana saygı duyuyor tabanda Sayın İşletme Daire Başkanına saygı duyuyor Mesele bu Dalaman'da sorabilirsiniz ve Türkiye genelinede
  • 2017 de yılında dhmi nin eurocontrol e iade ettiği paranın 380 milyon euro olduğu söyleniyor. çalışanların maaşlarını bu ödenekle iyileştirmek yerine geri iade ederek gerçekten avrupa ve eurocontrol ün ekonomisine çok büyük katkı yapıyor dhmi.
  • Furya atamalar ne oldu Atamalar olacakmı?
  • Ekonomiye katkı sağlamıyorsunuz tam tersine Eurocontrolden gelen milyonlarca dövizi geri göndererek hainlik yapıyorsunuz. Bahanenizde iş barışı.Sayın genel müdürün bunlardan haberi yok sanırım. Liyakate müdürlerin çalışanların kalitesine bir bakın. 85 yıldır bir adım ilerleyememiş bir kurum. Hemen özelleştirilmesi lazım ama pasta büyük ülkenin bekası hikaye kişilerin çıkarları şahane

DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Funda Ocak, Gaziantep Havalimanı Yeni Terminal Binası, Apron ve Kapalı Otopark işi temel atma törenine katılmak üzere gittiği Gaziantep’te, havalimanında incelemelerde bulundu.

Başmüdürlükte kendisini ziyarete gelen personelle bir süre sohbet eden Ocak, personelin çeşitli konulardaki sorularına cevap verdi; kuruluşun projeleri, hizmetleri ve hedefleri konusunda açıklamalarda bulundu. Samimi bir ortamda geçen toplantıda söz alan arkadaşlarımız, Genel Müdürümüzün kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve sorunlarının çözümündeki hassasiyetinden ötürü teşekkürlerini dile getirdi.

HAYALİ, HEDEFİ OLMAYAN HİÇBİR NOKTAYA VARAMAZ
Sohbet toplantısında yaptığı konuşmada ekip çalışmasının önemi üzerinde duran Ocak, “Her zaman dinamik yönetim, günün koşullarına göre yönetim tarzı çok önemlidir. Bunu yakalayan yöneticiler ve idare ettikleri kurumlar başarıyı yakalar, bunu başaramayanlar ise yerinde sayar, hatta geriye gider.“ şeklinde konuştu.

Genel Müdür Ocak'ın konuşmasından satır başları:

Büyük hayallerimiz, hedeflerimiz var. Hayali olmayan, hedefi olmayan kişi ve kuruluşlar hiçbir noktaya varamaz. Kurum olarak bu hedeflerimizi gerçekleştirecek bilgimiz de tecrübelerimiz de var Allah’a şükürler olsun. Güçlü bir ekibe sahibiz, bize hedef dayanmıyor, başkalarının yeni hayal ettiği, koyduğu hedefleri biz çoktan gerçeğe dönüştürmüşüz, dünya markası olma yolunda önemli mesafe kat etmişiz.

EKONOMİYE KATKI SAĞLIYORUZ
Öyle bir kurumdayız ki, hem dev yatırımlar yapıyoruz, hem dünya çapında işletme becerisine sahibiz, hem de ekonomiye büyük katkı sağlıyoruz. Devlet Hava Meydanları İşletmesi sadece yatırımlarla değil aynı zamanda ekonomiye yaptığı katkılarla da gündemdedir. Yeni modelin içinde kuruluşumuz bütçe katkı payları, vergiler olarak ekonomiye 14,6 milyar TL’lik katkı sağlamıştır. Hedefimiz yatırımlarımızın ve ekonomiye olan katkılarımızın hız kesmeden devam etmesidir. Ayrıca 2023 hedefimiz ülkemizin, Türk Sivil Havacılığının küresel ölçekte merkez olmasıdır. Biz yatırımlara devam ediyoruz. Bu başarıların altında büyük emekler, yatırımlar yatıyor. Herkesin alın teri yatıyor, o kadar önemli işler yapıyoruz ki saymakla bitmez.

BİZ ÖNEMLİYİZ
Evet, biz önemli bir kuruluşuz. Önemimiz ölçüsünde çok daha önemli yerlere gelmek zorundayız. İyi yerlere geldik ama burada durmayacağız. Çok daha iyi yerlere geleceğiz. Hep birlikte, hepimiz çalışacağız. Birlikte huzur içinde çalışmaya devam edeceğiz. Huzur olmayan yerde verim olmaz bu çok önemli. Huzurunuz olmazsa verimi yakalayamazsınız. Herkes kendi üstüne düşeni yapacak, herkes birbirine saygılı olacak. Bizler amirleriniz olarak sizi koruyacağız, haklarınızın kollayıcısı olacağız. Sizler de bizi sayacaksınız. Bu çok zor bir şey değil. Aramızda huzursuzluklar olabilir, fikir anlaşmazlıkları olabilir ama bunların hiçbiri çözülemeyecek şeyler değil. Yeter ki iş odaklı olalım. Bu kurum hepimizin kurumu, yeter ki bu kuruma katkı sağlayalım. Bunlar önemli. Hepimizden benim ricam, beklentim bu.Funda Ocak: "Ekonomiye katkı sağlıyoruz"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Funda Hanım'a ~ 4 yıl önce
Kendi personelinin hakkını söz verdiği halde savunamayan birinden Genel Müdür olmaz. Önce haksız ve hukuksuz bir şekilde kurban edilen, hayatları karartılan gençlerin mağduriyetini giderin. Söz verdiğiniz üzere...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayırlı olsun ~ 4 yıl önce
Gaziantep Havalimanı terminal binası hayırlı olsun Funda hanım güzel mesajlar vermiş. Lakin gaziantep havaalanında ne o mesajları anlayacak idare var. nede uygulayacak yönetim psikopat bir başmüdür atadıkları vasıfsız başmüdür yardımcıları ve patlamaya hazır bir bomba gibi tüm çalışanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gaziantep ~ 4 yıl önce
Havalimanı başmüdürü yardımcısının yardımcısı gibi büyük bir vaka

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Katkı ~ 4 yıl önce
AHL taksi yollarında follow me ile sürat yaparak mı katkı sağlıyorsunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 4 yıl önce
Dhmi nin en büyük sorunu yönetim kadrolarının profesyonel olmaması ahbap çavuş ilişkisi ile yönetici atanması. Gaziantep Havalimanı gibi 1 trink başmüdür 2 trink Başmüdür yardımcısının yönettiği kalite ve huzurun olmadığı limanlar bunun göstergesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Protokol ~ 4 yıl önce
Sayın Genel Müdürümüzün yanında İşletme Daire Başkanı var diğer yanında Personel Daire Başkanının olması gerekir di bak bizim burdaki Müdür Personel Daire Başkanı Olsaydı var ya Başmüdürün vay haline Başmüdür ne izin alabilirdi ne eğitime gidebilirdi herşeyi kilitti işte BasMudur rapor alsa rapor veren doktoru tehdit ederdi Genel Müdürlük Mütevazı insanların olduğu yer Birde orda Sayın İşletme Daire Başkanı not kağıdı çıkarmış önemli hususlari not ediyor tabana saygı duyuyor tabanda Sayın İşletme Daire Başkanına saygı duyuyor Mesele bu Dalaman'da sorabilirsiniz ve Türkiye genelinede

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 4 yıl önce
2017 de yılında dhmi nin eurocontrol e iade ettiği paranın 380 milyon euro olduğu söyleniyor. çalışanların maaşlarını bu ödenekle iyileştirmek yerine geri iade ederek gerçekten avrupa ve eurocontrol ün ekonomisine çok büyük katkı yapıyor dhmi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
operasyon ~ 4 yıl önce
dolar eurro çıldırdığında biz hala bağıralım bizim ekonomiye operasyon yapıyorlar diye, sonra da o kadar milyon euro yu kendi elimizle , ben yiyemedim sen ye diye bize ekonomik operasyon yapanların eline sayalım,ne güzel Dünya.
dhmi ~ 4 yıl önce
Furya atamalar ne oldu Atamalar olacakmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
atama ~ 4 yıl önce
Atamalar yok olmayacak.
farklı dünyalar ~ 4 yıl önce
Ekonomiye katkı sağlamıyorsunuz tam tersine Eurocontrolden gelen milyonlarca dövizi geri göndererek hainlik yapıyorsunuz. Bahanenizde iş barışı.Sayın genel müdürün bunlardan haberi yok sanırım. Liyakate müdürlerin çalışanların kalitesine bir bakın. 85 yıldır bir adım ilerleyememiş bir kurum. Hemen özelleştirilmesi lazım ama pasta büyük ülkenin bekası hikaye kişilerin çıkarları şahane

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000