11 Eylül 2019, Çarşamba 21:17:44

DHMİ'de değişiklik devam ediyor: 2 birimde değişiklik

DHMİ'de Hüseyin Keskin' in genel müdürlüğe getirilmesinden sonra birçok birimde görev değişikliğine gidildi. Görevden alınan son iki isim insan kaynakları daire başkanı ve hukuk müşaviri oldu.
  • yıllarca kök salmış bir yapıyı değiştirme adına atılan bu adımları taktir etmek lazım. ayrıca seyrü sefer daire başkanını da dinlendirmek gerek diye düşünüyorum.
  • Sayın Genel Müdürüm; Lütfen Malatya Havalimanını unutmayın.
  • İnsanda yok ise edep, Neylesin medrese, mektep... Okusa alimde olsa; Yine merkep, yine merkep... Özetle; Merkep, yükseklisans da, doktora da yapsa yine de merkeptir.
  • Sayın Yücel Müdürün, ARFF Şefliğine karşı hala anlam veremediğim ayrı bir sevgisi vardır. Diger Şeflikler bir tarafa, ARFF bir tarafadır. Ancak idareciliği anlatıldığı kadar kötü değildir. Çalışırsan, ortalığı karıştırmazsan seni el üstünde tutar. İşlerin tıkır tıkır yürümesi için çaba sarf eder.
  • On beş yıl aynı arkadaşla çalışmıştı. hayrola!
  • Keşke orhan bey htkmde başmüdür olsa, ne de iyi olurdu eski günlerdeki gibi..
  • Değerli arkadaşlar,yaklaşık on günden beri bu siteden yorumlar yapıyoruz.Yaptığımız yüzlerce yorum içerisinde malesef kurumun geleceği adına katkı sağlayacak bir fikir, bir proje ya da öneriye rastlamadım.Bir kısmımız yöneticilerimizi acımasızca eleştirirken,bir kısmımız da oturduğumuz koltuğu koruma telaşıyla kendimizi savunmaya çalışıyoruz.Bu nezih kurumun personel kalitesi bu olamaz.Kurumumuz personelini tanımaya çalışan Sayın Genel Müdürümüz karşısında,yazılanların bayağılığından dolayı bir DHMİ mensubu olarak büyük mahcubiyet duyuyorum.Bu nezih kuruma olan aidiyatımız bu mu? Ya da dilimizden düşürmediğimiz Liyakatımızı yazılanların neresine gizledik? Ya da birbirimize olan sevgi ve saygımızı bu denli kaybetmemize sebep olan paylaşamadığımız şey nedir? Değerli arkadaşlar lütfen! Yazdığımız her sözcük DHMİ ASALETİ'ne yakışır olsun.Şunu unutmayalım.''Her insan,yüreğinde taşıdığı sevgi kadar insandır.''En içten sevgi ve saygılarımla...
  • Sukru bey geri gelsin. Giden geleni aratirmis onu anladik.
  • Kendi parasını harcarken gösterdiği hassasiyeti devletin parası için de gösteren yöneticiler lazım.
  • Sayın Genel Müdür şu smartta ve diğer başka birimlerde H. BAŞ tarikatına üye olup onun bunun arkasından kuyu kazan,fişleme yapan ve yanlarında gezdirdikleri ipsizlerle iftira atan üst düzey kadroda yöneticilik yapmaktalar. Lütfen onlarla da ilgilenirmisiniz

DHMİ'de Hüseyin Keskin' in genel müdürlüğe getirilmesinden sonra birçok birimde görev değişikliğine gidildi. Görevden alınan son iki isim insan kaynakları daire başkanı ve hukuk müşaviri oldu.

DHMİ genel müdürlüğünde şu günlerde büyük hareketlilik yaşanıyor. Genel Müdür Hüseyin Keskin'in göreve başlamasından sonra birçok birimde görev değişikliği beklentisi ortaya çıktı. Beklentiler geçtiğimiz günlerden itibaren gerçekleşmeye başlarken görevden alınan isimlere de her gün yenileri ekleniyor.

Airporthaber'de geçtiğimiz günlerde yer alan haberde, DHMİ Teftiş Kurulu Başkanı Gani Arslaner ile İnşaat ve Emlak Daire Başkanı Mehmet Uslu'nun görevlerine flaş bir kararla son verildiği duyurulmuştu. Bugün ise yeni görevden almalar yaşandı. İnsan Kaynakları Başkanı Selahattin Yiğit ve Hukuk Müşaviri Ülkü Bozkır Kılıç görevden alınan son isimler oldu. DHMİ'de görev değişikliklerinin devam edeceği belirtildi.

DHMİ'de değişiklik devam ediyor: 2 birimde değişiklik

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (334)

hadi hayırlısı ~ 2 ay önce
yıllarca kök salmış bir yapıyı değiştirme adına atılan bu adımları taktir etmek lazım. ayrıca seyrü sefer daire başkanını da dinlendirmek gerek diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DOĞRU ~ 2 ay önce
Sayın Genel Müdürüm; Lütfen Malatya Havalimanını unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pofuduk ~ 2 ay önce
Arkadaş nedir Malatyanın müdürüyle alıp veremediğiniz. Bu müdürün yerinde olsam hepsinin sicilini bozardım.
Doğrudur ~ 2 ay önce
İnsanda yok ise edep, Neylesin medrese, mektep... Okusa alimde olsa; Yine merkep, yine merkep... Özetle; Merkep, yükseklisans da, doktora da yapsa yine de merkeptir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yücel Müdür ~ 2 ay önce
Sayın Yücel Müdürün, ARFF Şefliğine karşı hala anlam veremediğim ayrı bir sevgisi vardır. Diger Şeflikler bir tarafa, ARFF bir tarafadır. Ancak idareciliği anlatıldığı kadar kötü değildir. Çalışırsan, ortalığı karıştırmazsan seni el üstünde tutar. İşlerin tıkır tıkır yürümesi için çaba sarf eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cemal Başkan ~ 2 ay önce
On beş yıl aynı arkadaşla çalışmıştı. hayrola!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
One branch ~ 2 ay önce
Keşke orhan bey htkmde başmüdür olsa, ne de iyi olurdu eski günlerdeki gibi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jimmy ~ 2 ay önce
Harika olur
DHMİ ASALETİ ~ 2 ay önce
Değerli arkadaşlar,yaklaşık on günden beri bu siteden yorumlar yapıyoruz.Yaptığımız yüzlerce yorum içerisinde malesef kurumun geleceği adına katkı sağlayacak bir fikir, bir proje ya da öneriye rastlamadım.Bir kısmımız yöneticilerimizi acımasızca eleştirirken,bir kısmımız da oturduğumuz koltuğu koruma telaşıyla kendimizi savunmaya çalışıyoruz.Bu nezih kurumun personel kalitesi bu olamaz.Kurumumuz personelini tanımaya çalışan Sayın Genel Müdürümüz karşısında,yazılanların bayağılığından dolayı bir DHMİ mensubu olarak büyük mahcubiyet duyuyorum.Bu nezih kuruma olan aidiyatımız bu mu? Ya da dilimizden düşürmediğimiz Liyakatımızı yazılanların neresine gizledik? Ya da birbirimize olan sevgi ve saygımızı bu denli kaybetmemize sebep olan paylaşamadığımız şey nedir? Değerli arkadaşlar lütfen! Yazdığımız her sözcük DHMİ ASALETİ'ne yakışır olsun.Şunu unutmayalım.''Her insan,yüreğinde taşıdığı sevgi kadar insandır.''En içten sevgi ve saygılarımla...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OJTI ~ 2 ay önce
Asalet mi?
Yenisiniz galiba! ~ 2 ay önce
Değerli yorumcu, DHMİ'ni hiç tanımadığınız anlaşılıyor. Kurum kimliği, aidiyet duygusu, insana değer verme, gençlere yatırım yapma, ayrımcılık yapmama, paylaşma, iş barışını sağlama, geleneksel kültürümüze sahip çıkma, büyüklere saygı, küçüklere sevgi, liyakat, kurumsal ilişkiler ..... Hangisini görebildik? Bir daire başkanlığında, bayanların tamamı başkanın sekreteri olmayı reddediyor neden acaba! Öncelikle; Nitelikli ve bilimsel değerlere bağlı insan kaynakları ve halkla ilişkiler yönetimine ihtiyaç var.
O ~ 1 ay önce
Tepe noktanın vermiş olduğu zarar daha kötü olsa gerek.
Fb ~ 2 ay önce
Sukru bey geri gelsin. Giden geleni aratirmis onu anladik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuruş ~ 2 ay önce
Kendi parasını harcarken gösterdiği hassasiyeti devletin parası için de gösteren yöneticiler lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adamsın adam ~ 2 ay önce
Devletin parasını kendi parası gibi, Personelin alın terini ve namusunu; kendi emeği ve namusu gibi, ......... koruyacak ve kollayacak yöneticiler kadroya giremiyor. başka söze gerek yok
H. Baş ~ 2 ay önce
Sayın Genel Müdür şu smartta ve diğer başka birimlerde H. BAŞ tarikatına üye olup onun bunun arkasından kuyu kazan,fişleme yapan ve yanlarında gezdirdikleri ipsizlerle iftira atan üst düzey kadroda yöneticilik yapmaktalar. Lütfen onlarla da ilgilenirmisiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İp ~ 2 ay önce
İpçiler var birde onlara da el atması lazım.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000