11 Eylül 2019, Çarşamba 21:17:44

DHMİ'de değişiklik devam ediyor: 2 birimde değişiklik

DHMİ'de Hüseyin Keskin' in genel müdürlüğe getirilmesinden sonra birçok birimde görev değişikliğine gidildi. Görevden alınan son iki isim insan kaynakları daire başkanı ve hukuk müşaviri oldu.
  • Sayın Genel Müdür atamalarda ve görevden almalarda yüzde 90 başarı elde ettiniz. Sizi tebrik ederiz. Fakat daha henüz almanız gereken o kadar çok kişi var ki anlatamam. Mesela Çubuk Smart'ta dokunmadığınız yöneticler var. Baş Müdür yardımcalır gibi. Onların geçmişini araştırsanız iğrenirsiniz. Havalimanı Müdürleri,Daire Başkanları,Daire Başkan Yardımcıları gibi üst düzey yöneticileri lütfen tekrar elden geçirin. Bu adamlar bu göreve gelebilmek için onu bunu fişleyerek,onun bunun özel yaşamlarını didikleyerek bir yerlere isim isim listelediler. Bu gibi insanlardan ne hayır gelir. Ne de kurumlarına bir fayda...Lütfen daha DİKKAT
  • arkadaşlar 15 temmuzda cumhurbaşkanımız herkesi havalimanlarına sahip çıkarmak için çağrı yaptığında ve vatandaşlarımız bile havalimanlarına koşarken dönemin genel müdürü O. birdal niçin formaliteden kutladığı doğum günü sms lerini niye kullanıp tüm personeli yönlendirmedi. onun gibi birçok fetö yöneticisi halen kurumda çalışıyor ve biz adaletten söz ediyoruz. bunlar o gece darbe başarılı olma ihtimaline karşı beklemede kalan iradeyi teslim etmişlerdir. bunlar bedel ödemedi ama garibanlar ödüyor.
  • DHMİ prestijini sosyal medyada ayaklar altına alanlar tespit edilip gereken cezai işlemler verilmeli ve Hile Hülle yöntemiyle MÜDÜR olanlar başta olmak üzere rotasyon ile tüm idarecilere çeki düzen verilmeli. Nedir bu ya, uçuş rakamları açıklama haberinin altında bile ARFF tehditler savurup aç gözlü istekler yapar, hakaretler havada uçuşur, olmuyor böyle, çeki düzen şart artık.
  • Lise mezunu onlisans lisan yukseklisans mezunu olan herkesi bir daire başkanlığı daire başkan yardımcısı şube muduru müdür , müdür yardımcısı şeflik veya uzmanlık müşavirlik sınavına tabi tutalım lise mezunu da girebilsin tüm kadro sınavlarına kim hak ediyorsa o yapsın unvan değişikliği sınavı da yapalım kim hak ediyorsa o yerlessin mümkünse mülakat kalksın sonra sınavla gelenleri sizin takdir edeceğiniz yere geçsin
  • Her kim ise "HESAP VAKTİ'nin yorumuna karşı" iyi çalışma yaptırmış valla, 1099 olumsuz oy kullandırabilen biri bence iddialardan çok korkmuş olsa gerek. Şişştt NELER OLUYOR ORADA, NE VAR ACABA O KOLTUKLARDA ???
  • Ayhan beye laf söyleyenler ona haksızlık ediyorlar. Ayhan bey göreve geldikten sonra neredeyse hiç "radar" ve "frekans" kesintisi olmadı. Önceden öylemiydi, 2 güne bir kesinti olurdu. Birazda bardağın dolu tarafına bakmak lazım.
  • malaya, kars, kastamonu ve daha niceleri... sinavsiz mudur ve mudur yardimcilarinin yonetiminde hemen hemen hergun trajikomik olaylar yasanmaktadir. genc ve dinamik personel huzursuz ve umutsuz!
  • Umarım Pilot-Atco dayanışma toplantılarının yapılmasına engel olan kişilerde görevden alınır.
  • Bu görev alımları sırasında SN . Genel müdürümüzün SMART binasınada bi el atması gerekir. SMART binasında bazı üst düzey yöneticiler temizlik şirketi adı altında çalışan temizlik şirket personellerini sekreteryalarında oturtmuyormuş gibi yapıp öyle görüntü verip maalesef oturtuyorlar anlıycanız ahbap çavuş ilişkisi
  • Yeni genel müdürümüze maşallah diyelim görmeden kalbi muhabbetimizi kazandı.İman varsa imkan vardır.Allah yar ve yardımcısı olsun..Ama kardeşim Seyrüsefer Daire Başkanlığını unutmuşsunuz..

DHMİ'de Hüseyin Keskin' in genel müdürlüğe getirilmesinden sonra birçok birimde görev değişikliğine gidildi. Görevden alınan son iki isim insan kaynakları daire başkanı ve hukuk müşaviri oldu.

DHMİ genel müdürlüğünde şu günlerde büyük hareketlilik yaşanıyor. Genel Müdür Hüseyin Keskin'in göreve başlamasından sonra birçok birimde görev değişikliği beklentisi ortaya çıktı. Beklentiler geçtiğimiz günlerden itibaren gerçekleşmeye başlarken görevden alınan isimlere de her gün yenileri ekleniyor.

Airporthaber'de geçtiğimiz günlerde yer alan haberde, DHMİ Teftiş Kurulu Başkanı Gani Arslaner ile İnşaat ve Emlak Daire Başkanı Mehmet Uslu'nun görevlerine flaş bir kararla son verildiği duyurulmuştu. Bugün ise yeni görevden almalar yaşandı. İnsan Kaynakları Başkanı Selahattin Yiğit ve Hukuk Müşaviri Ülkü Bozkır Kılıç görevden alınan son isimler oldu. DHMİ'de görev değişikliklerinin devam edeceği belirtildi.

DHMİ'de değişiklik devam ediyor: 2 birimde değişiklik

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (308)

Daha Dikkat ~ 2 saat önce
Sayın Genel Müdür atamalarda ve görevden almalarda yüzde 90 başarı elde ettiniz. Sizi tebrik ederiz. Fakat daha henüz almanız gereken o kadar çok kişi var ki anlatamam. Mesela Çubuk Smart'ta dokunmadığınız yöneticler var. Baş Müdür yardımcalır gibi. Onların geçmişini araştırsanız iğrenirsiniz. Havalimanı Müdürleri,Daire Başkanları,Daire Başkan Yardımcıları gibi üst düzey yöneticileri lütfen tekrar elden geçirin. Bu adamlar bu göreve gelebilmek için onu bunu fişleyerek,onun bunun özel yaşamlarını didikleyerek bir yerlere isim isim listelediler. Bu gibi insanlardan ne hayır gelir. Ne de kurumlarına bir fayda...Lütfen daha DİKKAT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dhmi genel müd. ~ 5 saat önce
arkadaşlar 15 temmuzda cumhurbaşkanımız herkesi havalimanlarına sahip çıkarmak için çağrı yaptığında ve vatandaşlarımız bile havalimanlarına koşarken dönemin genel müdürü O. birdal niçin formaliteden kutladığı doğum günü sms lerini niye kullanıp tüm personeli yönlendirmedi. onun gibi birçok fetö yöneticisi halen kurumda çalışıyor ve biz adaletten söz ediyoruz. bunlar o gece darbe başarılı olma ihtimaline karşı beklemede kalan iradeyi teslim etmişlerdir. bunlar bedel ödemedi ama garibanlar ödüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DEĞİŞİM ŞART ~ 7 saat önce
DHMİ prestijini sosyal medyada ayaklar altına alanlar tespit edilip gereken cezai işlemler verilmeli ve Hile Hülle yöntemiyle MÜDÜR olanlar başta olmak üzere rotasyon ile tüm idarecilere çeki düzen verilmeli. Nedir bu ya, uçuş rakamları açıklama haberinin altında bile ARFF tehditler savurup aç gözlü istekler yapar, hakaretler havada uçuşur, olmuyor böyle, çeki düzen şart artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sınav olalim ~ 14 saat önce
Lise mezunu onlisans lisan yukseklisans mezunu olan herkesi bir daire başkanlığı daire başkan yardımcısı şube muduru müdür , müdür yardımcısı şeflik veya uzmanlık müşavirlik sınavına tabi tutalım lise mezunu da girebilsin tüm kadro sınavlarına kim hak ediyorsa o yapsın unvan değişikliği sınavı da yapalım kim hak ediyorsa o yerlessin mümkünse mülakat kalksın sonra sınavla gelenleri sizin takdir edeceğiniz yere geçsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay be ~ 19 saat önce
Her kim ise "HESAP VAKTİ'nin yorumuna karşı" iyi çalışma yaptırmış valla, 1099 olumsuz oy kullandırabilen biri bence iddialardan çok korkmuş olsa gerek. Şişştt NELER OLUYOR ORADA, NE VAR ACABA O KOLTUKLARDA ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alfa Yankee ~ 1 gün önce
Ayhan beye laf söyleyenler ona haksızlık ediyorlar. Ayhan bey göreve geldikten sonra neredeyse hiç "radar" ve "frekans" kesintisi olmadı. Önceden öylemiydi, 2 güne bir kesinti olurdu. Birazda bardağın dolu tarafına bakmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airdrop ~ 1 gün önce
malaya, kars, kastamonu ve daha niceleri... sinavsiz mudur ve mudur yardimcilarinin yonetiminde hemen hemen hergun trajikomik olaylar yasanmaktadir. genc ve dinamik personel huzursuz ve umutsuz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android ~ 21 saat önce
Müdürü veya Başmüdürü sınavla gelen havalimanımız hangisi imiş, yazda öğrenelim, cahil kalmayalım :))
Bravo Foxtrot ~ 3 gün önce
Umarım Pilot-Atco dayanışma toplantılarının yapılmasına engel olan kişilerde görevden alınır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atpl ~ 1 gün önce
Pilot arkadaş bulma toplantısı diyelim biz ona :)
SMART ~ 3 gün önce
Bu görev alımları sırasında SN . Genel müdürümüzün SMART binasınada bi el atması gerekir. SMART binasında bazı üst düzey yöneticiler temizlik şirketi adı altında çalışan temizlik şirket personellerini sekreteryalarında oturtmuyormuş gibi yapıp öyle görüntü verip maalesef oturtuyorlar anlıycanız ahbap çavuş ilişkisi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sharp ~ 3 gün önce
Yeni genel müdürümüze maşallah diyelim görmeden kalbi muhabbetimizi kazandı.İman varsa imkan vardır.Allah yar ve yardımcısı olsun..Ama kardeşim Seyrüsefer Daire Başkanlığını unutmuşsunuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
severe ~ 3 saat önce
Seyrüseferin sadece başkanı değil bütün üst yönetimi gözden geçirilmeli.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000