07 Mart 2015, Cumartesi 13:12:10

BORAJET'TEN 8 MART KAMPANYASI

Borajet Havayolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara yüzde 25 indirim yapacağını duyurdu.
  • valla ben direk mağdur olan kişiyim tek kelime ile eğer yalçın beye nasıl ulaşırım bilen varsa yardımcı olsun ki bu olayı sefa inan beye de mail attım ana daha ilgilenemedi sanırım, ayrıca tek mağdur ben değilim yaklaşık 25 kişi daha var.ana herkes camiyada dışlanma korkusundan dolayı ses çıkaramıyor.
  • Ya bu şirket sizi işe aldık maaşınız şu diyip sonra millete mcc aldırıp 12 bin tl harcatıp sonra vazgeçtik almıyoruz diyen şirket değilmi ???
  • Mahalladeki müteahhitin bile internet sitesi kurumsal, projeleri vs var. Bunların internet sitesinde kendileri hakkında bile bilgi yok, mahalle basket takımına sponsor oluyor, havacılık bılmeyen insanları yuksek maaslarla topluyor, musterının memnunıtı ve malıyetı hesaba koymaksızın kafasına gore sefer ıptal edıyor, thy gıdıp bız bu ulke ıcın hızmet etmek ıcın kurulduk bızı ıdare edın dıye yalvarıyor ama bır yandan amerıkalı patron mıulyar dolarlarını ve ıtıbarını yıyıp bıtırıyor. Ataturkten ucusu yok ama genel merkezı Ataturk'te. Ne ararsan bu sırkette. Mıllı servet dusmanı kımdır deseler, ılk sırada herhalde bu fırma yer alır. Borajet Technic diye bir fırmaları daha var, kacınız adını duydu? Is ıcınde ıs cevırıyorlar.
  • Battı anlaşılan Borajet gibi mertçe çarpışan bir firma ve Yönetimi'ne böyle rahatça laf söylediğine göre bu onurlu aileden kanemci olarak kapının önüne koyulanlardansın..
  • Özendirme politikası yanlış olabilir fakat diğerleri gibi pazarlama politikası izlemiyorlar. Muhtemelen arkasında bir medya patronu ya da babalığı da yok. Tam hizmet sunum sürecinde bulunan havayolu pazarı sadece THY'nin tekelinde kaldı. Diğerleride iç hatlarda bir çok hizmetten ödün vermeye başladı. Fakat Borajet bu konuda daha esnek davranıyor. 100 yolcudan fazlası ile bir kaç sefer görüşmem sonucunda diyebilirim ki yolcular çok memnun. Eğer finansal bir kriz yaşamazlarsa yada ülke finansal bir kriz yaşamazsa bir kaç yıla filosunu 30'a çıkarabilir. Yolun açık olsun BORAJET!!!!
  • Ne palavra promosyonlar bunlar böyle...
  • BoraJet'in fiyatlari,2014 yilina gore asiri pahali oldu.Istanbul-Edremit arasi 15 Temmuz 2015 tarihine bilet bakiyorum, kapali,yer yok bahanesi ile satmiyorlar ama 14 ve 16 Temmuz acik.Anlamadim,ne yapmaya calisiyorlar ? Bizi,zorla Pegasus musterisi yapmaya calisiyorlar herhalde.Pegausus'tan alacagiz mecburen.
  • Agzınızdan hayırlı birsey çıkacak degilya Okadar insan çalısıyor
  • BATTI BALIK YANI GIDER MISALI. ZATE PAHALI SATAMIYORUZ DEMEK DAHA MERTCE OLURDU. THY OLMASA BU YONETIM, AYASLININ PARALARINI BIR SENEDE BITIRIRDI. BIR IKI YIL DAHA ADINI DUYARIZ ARTIK.

Borajet Havayolları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadınlara yüzde 25 indirim yapacağını duyurdu.

Sadece iç hatlarda geçerli kampanya kapsamında biletlerin bu gece 00:00 ile 8 Mart gece 23:59'a kadar alınması gerektiğini bildiren şirket, kampanyayı 'Onlara sonsuz teşekkürlerimizle' ifadelerini kullanarak duyurdu.

BORAJET'TEN 8 MART KAMPANYASI

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

pilot ~ 9 yıl önce
valla ben direk mağdur olan kişiyim tek kelime ile eğer yalçın beye nasıl ulaşırım bilen varsa yardımcı olsun ki bu olayı sefa inan beye de mail attım ana daha ilgilenemedi sanırım, ayrıca tek mağdur ben değilim yaklaşık 25 kişi daha var.ana herkes camiyada dışlanma korkusundan dolayı ses çıkaramıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
olmaz ~ 9 yıl önce
havacılık sektörü gibi Türkiye'nin en fazla eğitimli personelinin görev aldığı başlıca sektörlerden birinde, birinin çıkıp da dışlanma korkusundan ses çıkaramadım demesi kabul edilemez. Bir haksızlık var ise hep birlikte buna karşı durmalıyız. Bunun için de Ayaşlı ile doğrudan iletişme geçmeye de gerek yok. Haklarını her platform da arayabilirsiniz.
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ya bu şirket sizi işe aldık maaşınız şu diyip sonra millete mcc aldırıp 12 bin tl harcatıp sonra vazgeçtik almıyoruz diyen şirket değilmi ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bunu dogru mu? ~ 9 yıl önce
eger dogruysa ıletısıme gecın ve butun yasal haklarını katbe kat gerı alalım ve sektore emsal teskıl etsın. ben avukatım ve sıze urectsız her turlu destegı gostermeye hazırım. Ben de pıyasada gorusmeler yaptıklarını ve sozlesme asamasında kıvırdıklarını duydum. Yaptıgınız masrafları lutfen belgelendırın.
BATTI 2 ~ 9 yıl önce
Mahalladeki müteahhitin bile internet sitesi kurumsal, projeleri vs var. Bunların internet sitesinde kendileri hakkında bile bilgi yok, mahalle basket takımına sponsor oluyor, havacılık bılmeyen insanları yuksek maaslarla topluyor, musterının memnunıtı ve malıyetı hesaba koymaksızın kafasına gore sefer ıptal edıyor, thy gıdıp bız bu ulke ıcın hızmet etmek ıcın kurulduk bızı ıdare edın dıye yalvarıyor ama bır yandan amerıkalı patron mıulyar dolarlarını ve ıtıbarını yıyıp bıtırıyor. Ataturkten ucusu yok ama genel merkezı Ataturk'te. Ne ararsan bu sırkette. Mıllı servet dusmanı kımdır deseler, ılk sırada herhalde bu fırma yer alır. Borajet Technic diye bir fırmaları daha var, kacınız adını duydu? Is ıcınde ıs cevırıyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayaslı ~ 9 yıl önce
Bunu Ayaslı'ya mail atın mevcut yonetımı kapıya koysun. Baska da bir analıze gerek yok.
Komik; ~ 9 yıl önce
Battı anlaşılan Borajet gibi mertçe çarpışan bir firma ve Yönetimi'ne böyle rahatça laf söylediğine göre bu onurlu aileden kanemci olarak kapının önüne koyulanlardansın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hoca ~ 9 yıl önce
Özendirme politikası yanlış olabilir fakat diğerleri gibi pazarlama politikası izlemiyorlar. Muhtemelen arkasında bir medya patronu ya da babalığı da yok. Tam hizmet sunum sürecinde bulunan havayolu pazarı sadece THY'nin tekelinde kaldı. Diğerleride iç hatlarda bir çok hizmetten ödün vermeye başladı. Fakat Borajet bu konuda daha esnek davranıyor. 100 yolcudan fazlası ile bir kaç sefer görüşmem sonucunda diyebilirim ki yolcular çok memnun. Eğer finansal bir kriz yaşamazlarsa yada ülke finansal bir kriz yaşamazsa bir kaç yıla filosunu 30'a çıkarabilir. Yolun açık olsun BORAJET!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ne palavra promosyonlar bunlar böyle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fuel Tank ~ 9 yıl önce
BoraJet'in fiyatlari,2014 yilina gore asiri pahali oldu.Istanbul-Edremit arasi 15 Temmuz 2015 tarihine bilet bakiyorum, kapali,yer yok bahanesi ile satmiyorlar ama 14 ve 16 Temmuz acik.Anlamadim,ne yapmaya calisiyorlar ? Bizi,zorla Pegasus musterisi yapmaya calisiyorlar herhalde.Pegausus'tan alacagiz mecburen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cevahir ~ 9 yıl önce
Agzınızdan hayırlı birsey çıkacak degilya Okadar insan çalısıyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BATTI ~ 9 yıl önce
BATTI BALIK YANI GIDER MISALI. ZATE PAHALI SATAMIYORUZ DEMEK DAHA MERTCE OLURDU. THY OLMASA BU YONETIM, AYASLININ PARALARINI BIR SENEDE BITIRIRDI. BIR IKI YIL DAHA ADINI DUYARIZ ARTIK.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000