13 Mart 2017, Pazartesi 16:36:21

Borajet'te bir şok daha!

Borajet'in kısa bir süre önce Royal Jordanian Havayolları'ndan transfer ettiği Necdet Gürsoy'un görevi bıraktığı öğrenildi.
  • Nejdet bey harcandi. . Kim deki Jordan birak diye Batirdin Gemini Naci
  • Kraldan cok kralcilardi sirketin sahibi edasinda alt kadroyu ezmeye gelmislerdi ... Yazik herkes ekmeginin derdinde ... Allah kalplerine gore versin
  • Necdet harcandi .
  • Necdetin yapamayacagi belliydi. Simdiye kadar ne basarisi vardida oraya geldi. İş bilmez adam nokta.
  • Hamdi Topcu Borajet pilot ve Kabin ekiplerini almak icin Lutfen HTA CRM cok degerli Ana Okulugu Psikologu M K secimleri yapsin. Ana Okulugu psikologu seytani gulumsemesi ile en Iyi ekipi secer. Ve devamli olaylari kaydeden fotograf marinesi ile , bir seansda Arada Merve Hocam Makinede kaydeden chips yok, ne yapmamiz gerekiyor onemli degil THY girecek kaptanlarin listed I Adnan Cobanin elide .
  • Yazik olmus Nejdet hos geldin gule gule. Umarim issiz kalmassin bu ekonimlik sikintilarda.
  • Sezgin Korkmaz esnaftır, bakmayın o holding ayaklarına, profesyonel adam durmaz onunla, adam anlamıştır galerici mantığındaki yönetimi.
  • Özellikle 2 haftadır yaptığı rötarlarla tüm yolcuları canından bezdirdi bu şirket. Uçakların yarısı boş gidiyor. Yerde 7-8 uçağı yatırıp, diğer uçaklara sıkışık bir program verdiğinizde rötar olacağını görmek bu kadar mı zor? Eğer böyle devam ederse batacağı aşikar.
  • Bunca yıllık havacılık içinde olan güzel insanlar ne zaman THY den ayrılan bir yöneticinin özel sektör de başarılı olduğunu gördünüz? THY de bambaşka bir yapı ve sistem mevcut orada birilerinin adamı olup, dişlilerin birinin arasına girip çalışmaya pek benzemiyor maalesef özel sektör de kaybedecek devlet parası yok...
  • Batmak ve yok olmak üzeresiniz . Hamdi bey İ dinleyin. Kimle kimi karşılaştırıyorsunuz farkindamisiz. THY kara a Hamdi bey döneminde geçti ve Avrupa'da ki tek havayolu oldu . Bakın araştırın yarabbim

Borajet'in kısa bir süre önce Royal Jordanian Havayolları'ndan transfer ettiği Necdet Gürsoy'un görevi bıraktığı öğrenildi.

Geçtiğimiz ay Borajet'in ticaretten sorumlu genel müdür yardımcılığına atanan Royal Jordanian Havayolları Türkiye Müdürü Necdet Gürsoy, bir aylık sürenin ardından görevi bırakma kararı aldı.

Şirket yönetimiyle ters düştüğü bildirilen Gürsoy, THY ve Sunexpress havayollarında da uzun süre görev yapmıştı.

©AirportHaber

Borajet'te bir şok daha!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Harcandi ~ 5 yıl önce
Nejdet bey harcandi. . Kim deki Jordan birak diye Batirdin Gemini Naci

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hamdi ekibi! ~ 5 yıl önce
Kraldan cok kralcilardi sirketin sahibi edasinda alt kadroyu ezmeye gelmislerdi ... Yazik herkes ekmeginin derdinde ... Allah kalplerine gore versin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yalan ~ 5 yıl önce
Yalan söylüyorsun.Necdet Gürsoy insandır.Çalışan adamı tutar ve çalışır.İş bilmezin,işyapmazın,haddini bilmeyenin babasının oğlu olda canına okur.Uzun yıllar çalıştım kendisiyle.İftira atma.İlahi adalet var,biryerinden çıkar.Eğer tanıdığım Necdet böyle davrandıysa ondan da çıksın.Ama sakın iftira atma olurmu.
Yazik olmus ~ 5 yıl önce
Necdet harcandi .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demistim ~ 5 yıl önce
Necdetin yapamayacagi belliydi. Simdiye kadar ne basarisi vardida oraya geldi. İş bilmez adam nokta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hahaa ~ 5 yıl önce
Kuyruk acın var belli Necdet bey adam gibi adamdır
HTA ~ 5 yıl önce
Hamdi Topcu Borajet pilot ve Kabin ekiplerini almak icin Lutfen HTA CRM cok degerli Ana Okulugu Psikologu M K secimleri yapsin. Ana Okulugu psikologu seytani gulumsemesi ile en Iyi ekipi secer. Ve devamli olaylari kaydeden fotograf marinesi ile , bir seansda Arada Merve Hocam Makinede kaydeden chips yok, ne yapmamiz gerekiyor onemli degil THY girecek kaptanlarin listed I Adnan Cobanin elide .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yazik ~ 5 yıl önce
Yazik olmus Nejdet hos geldin gule gule. Umarim issiz kalmassin bu ekonimlik sikintilarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kendine bak ~ 5 yıl önce
Necdet beyi tanimadigin belli
Sezgin :)) ~ 5 yıl önce
Sezgin Korkmaz esnaftır, bakmayın o holding ayaklarına, profesyonel adam durmaz onunla, adam anlamıştır galerici mantığındaki yönetimi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Delayjet Airlines ~ 5 yıl önce
Özellikle 2 haftadır yaptığı rötarlarla tüm yolcuları canından bezdirdi bu şirket. Uçakların yarısı boş gidiyor. Yerde 7-8 uçağı yatırıp, diğer uçaklara sıkışık bir program verdiğinizde rötar olacağını görmek bu kadar mı zor? Eğer böyle devam ederse batacağı aşikar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRJ ~ 5 yıl önce
Bunca yıllık havacılık içinde olan güzel insanlar ne zaman THY den ayrılan bir yöneticinin özel sektör de başarılı olduğunu gördünüz? THY de bambaşka bir yapı ve sistem mevcut orada birilerinin adamı olup, dişlilerin birinin arasına girip çalışmaya pek benzemiyor maalesef özel sektör de kaybedecek devlet parası yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
r (yarıçap) ~ 5 yıl önce
Senin havacilik camiası çevren yarıçapınla sınırlıysa insanlar ne yapsın. Bkz. Atlasglobal, Pegasus
Özel sektörde başarılı olmayı bırak tutunabilen yönetici yok. Ama Thy den kendi isteğiyle ayrılıp özel sektörde tutunup başarılı olup üstüne bir de yönetici pozisyonlarına gelen çok sayıda "eski" "vasıfsız" memurcuk var...Liyakat her şeydir, yalamak bir y ~ 5 yıl önce
Tk
var ~ 5 yıl önce
Güliz Öztürk, Şükrü Can, Orhan Sivrikaya, Semra Erener, Sertaç Haybat. Sayayım mı daha? Bunlar başarılı olmuş eski THY liler. Başarısızlar belki daha çok ama genelde başarısızlık başarılı olmaya göre daha fazla olduğu için sayıca fazla olması fazla bir şey ifade etmez. THY den gelenlerin en büyük handikabı bolluk tan ekonomiye, büyüklükten küçüklüğe, güçlü olmaktan zayıf olmaya, tanınmışlıktan, sıradanlaşmaya evrilememek.
Adalet ~ 5 yıl önce
Batmak ve yok olmak üzeresiniz . Hamdi bey İ dinleyin. Kimle kimi karşılaştırıyorsunuz farkindamisiz. THY kara a Hamdi bey döneminde geçti ve Avrupa'da ki tek havayolu oldu . Bakın araştırın yarabbim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hamdici ~ 5 yıl önce
Galiba siz hamdi beyin ise aldiklarindansiniz:)) bukadar savundugunuza gore....
To hamdici ~ 5 yıl önce
Adam savunmamış doğruyu söylemiş git az ötede roman falan oku dilin gelişsin azıcık. Dil derken lisan,Türkçen yani. Hani okuduğunun 1 cümlesini anlasan kârdır belki.
kendisi ~ 5 yıl önce
Hamdi beyin bizzat kendisi de olabilir :)
ne adaleti ~ 5 yıl önce
bakıp araştırmaya gerek yok bizzat gördük ! yarabbi inşallah binlerce insanın hakkını yiyen,şirketi hava için borçlandırıp,altyapısını mahfeden hamdiyi de temeli de helak eder !

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000