15 Eylül 2011, Perşembe 07:59:51

BORAJET HAFIZALARI UÇURUYOR

Borajet, Facebook sayfası üzerinden gerçekleştirdiği farklı oyunlarla ziyaretçilerine uçak bileti kazandırıyor...
  • inanın bu kadar organize olmak büyük başarı. gördüğünüz üzere eleştirileri kesinlikle kabul etmiyor sayın yönetici ve çalışanları. tahammülleri yok en ufak eleştiriye. sezon içerisinde boş gidip gelen koltukların hesabını nasıl verecekleri konusunda nasıl bir cevap hazırlıyorlar patrona bilemiyorum.
  • Gercekten cok kotu bir hizmet anlayisiniz var hersey cayi bedava vermek degil bu yuzden basarili olamiyorsunuz. Basit dusunuyorsunuz. Gercekleri gorup hizmetin cay olmadigini anladiginiz zaman basari gelcektir bir dost tavsiyesi Asagida mesaj yazan Yolcuyu tebrik ediyorum bir bir hatalarinizi yazmis yazilacak cok sey var ama yazmayalim siz zaten biliyorsunuz.
  • Borajet calisanlarinin hepsi yorum yapmis; bir yolcu olarak size tavsiyem mesayi saatlerinde az internete girin de gorevleriniz yerine getirin ozaman bahsettiginiz sirket bir yerlere gelecek 1 suresi gecmis yiyecek verirsiniz 2. Tek pervanesi durmus ucakla bizi ucurursunuz 3. Once bilet fiyati bu sonra bu dersiniz 4 ucusu aksamken sabaha ucacaksiniz diye arayip yolculari alana getirip tekra aksam ucarsiniz ( mykanos) 5 hat acip acip kapatirsiniz daha yazacagimda mesaj kutusu bundan daha fazla almiyor. Artik ovunmeyi birakip dogrulari gorun.
  • bakın borajet online checkinden para almıyor.uçakta ikram ettiği yiyecekten içecekten para almıyor.havacılıkta kimseyi kötülemek istemediğim için havayolu şirketi adı vermicem bilen bilir kahve istersin %300 + fiyatla hostes senden para alarak kahveni verir online check inde seçtiğin yere göre para alırlar neredeyse tuvalet için bile para alacaklar ve hizmetleri de ahım şahım değil ikram ya da hizmetten kasıt nedir onu ben de anlamadım.tekrar teşekkürler borajet.
  • merak ettiğim şu. kaç kere uçtunda sürekli rötar yapıyor diyorsun. her gün borajetle mi uçuyorsun. evet bazı aksaklıklar olabilir. bir kere binmişsindir onda da şansa rötar yapmıştır. uçağı eleştirecek kadar teknik bilgin varmı şüpheli. hizmet konusuna gelince ne hizmeti bekliyorsun. çaya para alıncamı oluyor hizmet. ikram konusunda diğer şirketlerde daha ekstra ne veriyorlar. onlarda aynı ikram şirketinden alıyorlar. bunlard bunlarda
  • adamlar basit bir yarışma yapmış kazanana bilet veriyor suçlu oluyorlar.bu bir reklam politikasıdır.sonra da reklam yok diye şikayet ederler.hakikaten türk insanını anlamak güç.bu kadar yeni bir havayolu şirketi olmasına karşın türkiyede bölgesel havacılığı bir şekilde gerçekleştiriyorsa insanlarında kötü diye tabir ettikleri rötarı anlayışla karşılamaları lazım koskoca thy yaptıgında kimsenin gıkı çıkmıyor çünkü.ben sürekli Isparta Sabiha gökçen uçuyorum evime de çok yakın hiçbir sorun çıkmıyor ama çıkmıcağı anlamına da gelmez tabiî ki geçenlerde iptal oldu uçuşumuz adamlar antalyaya götürdüler Anadolu jetten bilet satın aldılar naptılar ettiler ulaştırdılar.ıspartaya başka uçak yok diyip yüzüstüde bırakabilirlerdi.teşekkürler borajet..
  • sivas-ankara sefreleri 5 e çıkacakmış yaz sezonunda doğrumudur arkdaşlar
  • Rotar yapmayan havayolu yokta borajet haricinde tum havayollari hizmet veriyor borajet den hizmet alamiyoruz. Yolcu olarak yaziyoruz bunlari sanirim durumu oven arkadaslar borajet de calisyor. Buraya yorum yazmaktansa hizmet anlayislarini duzetmek icin calissinlar Dr. Mehmet Altar
  • rötar yapmayan havayolu varmı? Pardon var da ben mi kaçırdım ? :-)))
  • Borajet uçak sayısı 4 ama uçtuğu nokta sanırım 17 falan dolayısıyla backup olmayabilir ancak daha 1 yaşındalar, genel müdür milliyet röportajında 3 uçak daha geleceğini belirtmiş. O zaman sorunlar azalacaktır
Borajet, resmi Facebook sayfası facebook/Borajet.com üzerinden oynanan yeni oyunu "Eşini Bul" ile hafızasına güvenen tüm ziyaretçileri kıran kırana bir mücadeleye davet ediyor. ‘Eşini Bul’ oyununda yapılması gereken tek şey eşleştirmeleri yaparken hızlı olmak...
 
Borajet, 15-23 Eylül tarihleri arasında sürecek olan oyunda 1. olan yarışmacıya gidiş-dönüş uçak bileti, 2. olan yarışmacıya tek yön uçak bileti, 3. olan yarışmacıya ise uçak maketi hediye edecek.
 
BORAJET HAFIZALARI UÇURUYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 12 yıl önce
inanın bu kadar organize olmak büyük başarı. gördüğünüz üzere eleştirileri kesinlikle kabul etmiyor sayın yönetici ve çalışanları. tahammülleri yok en ufak eleştiriye. sezon içerisinde boş gidip gelen koltukların hesabını nasıl verecekleri konusunda nasıl bir cevap hazırlıyorlar patrona bilemiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Gercekten cok kotu bir hizmet anlayisiniz var hersey cayi bedava vermek degil bu yuzden basarili olamiyorsunuz. Basit dusunuyorsunuz. Gercekleri gorup hizmetin cay olmadigini anladiginiz zaman basari gelcektir bir dost tavsiyesi Asagida mesaj yazan Yolcuyu tebrik ediyorum bir bir hatalarinizi yazmis yazilacak cok sey var ama yazmayalim siz zaten biliyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Borajet calisanlarinin hepsi yorum yapmis; bir yolcu olarak size tavsiyem mesayi saatlerinde az internete girin de gorevleriniz yerine getirin ozaman bahsettiginiz sirket bir yerlere gelecek 1 suresi gecmis yiyecek verirsiniz 2. Tek pervanesi durmus ucakla bizi ucurursunuz 3. Once bilet fiyati bu sonra bu dersiniz 4 ucusu aksamken sabaha ucacaksiniz diye arayip yolculari alana getirip tekra aksam ucarsiniz ( mykanos) 5 hat acip acip kapatirsiniz daha yazacagimda mesaj kutusu bundan daha fazla almiyor. Artik ovunmeyi birakip dogrulari gorun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bakın borajet online checkinden para almıyor.uçakta ikram ettiği yiyecekten içecekten para almıyor.havacılıkta kimseyi kötülemek istemediğim için havayolu şirketi adı vermicem bilen bilir kahve istersin %300 + fiyatla hostes senden para alarak kahveni verir online check inde seçtiğin yere göre para alırlar neredeyse tuvalet için bile para alacaklar ve hizmetleri de ahım şahım değil ikram ya da hizmetten kasıt nedir onu ben de anlamadım.tekrar teşekkürler borajet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
merak ettiğim şu. kaç kere uçtunda sürekli rötar yapıyor diyorsun. her gün borajetle mi uçuyorsun. evet bazı aksaklıklar olabilir. bir kere binmişsindir onda da şansa rötar yapmıştır. uçağı eleştirecek kadar teknik bilgin varmı şüpheli. hizmet konusuna gelince ne hizmeti bekliyorsun. çaya para alıncamı oluyor hizmet. ikram konusunda diğer şirketlerde daha ekstra ne veriyorlar. onlarda aynı ikram şirketinden alıyorlar. bunlard bunlarda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
adamlar basit bir yarışma yapmış kazanana bilet veriyor suçlu oluyorlar.bu bir reklam politikasıdır.sonra da reklam yok diye şikayet ederler.hakikaten türk insanını anlamak güç.bu kadar yeni bir havayolu şirketi olmasına karşın türkiyede bölgesel havacılığı bir şekilde gerçekleştiriyorsa insanlarında kötü diye tabir ettikleri rötarı anlayışla karşılamaları lazım koskoca thy yaptıgında kimsenin gıkı çıkmıyor çünkü.ben sürekli Isparta Sabiha gökçen uçuyorum evime de çok yakın hiçbir sorun çıkmıyor ama çıkmıcağı anlamına da gelmez tabiî ki geçenlerde iptal oldu uçuşumuz adamlar antalyaya götürdüler Anadolu jetten bilet satın aldılar naptılar ettiler ulaştırdılar.ıspartaya başka uçak yok diyip yüzüstüde bırakabilirlerdi.teşekkürler borajet..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sivas-ankara sefreleri 5 e çıkacakmış yaz sezonunda doğrumudur arkdaşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Rotar yapmayan havayolu yokta borajet haricinde tum havayollari hizmet veriyor borajet den hizmet alamiyoruz. Yolcu olarak yaziyoruz bunlari sanirim durumu oven arkadaslar borajet de calisyor. Buraya yorum yazmaktansa hizmet anlayislarini duzetmek icin calissinlar Dr. Mehmet Altar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
rötar yapmayan havayolu varmı? Pardon var da ben mi kaçırdım ? :-)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Borajet uçak sayısı 4 ama uçtuğu nokta sanırım 17 falan dolayısıyla backup olmayabilir ancak daha 1 yaşındalar, genel müdür milliyet röportajında 3 uçak daha geleceğini belirtmiş. O zaman sorunlar azalacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000