21 Mayıs 2014, Çarşamba 08:06:36

ANTALYA-NEVŞEHİR UÇUŞLARI İPTAL EDİLDİ

Türkiye’nin iki önemli turizm merkezi olan Nevşehir ile Antalya arasında Mayıs ayı içerisinde AnadoluJet tarafından başlatılacağı duyurulan uçak seferleri iptal edildi.
  • Gelmesin Turkiyeye turist falan, yazık insanlara. Bu kadar itin kopuğun oldugu yerde işleri olmasın.
  • SAW-KCM baslasin
  • Acentelerin lafı ile plan yapmak hata olurdu zaten.anadolujet garanti almadan bu hatta girmemesi gayet doğal .
  • Bu hattan para kazanan bir suru otobus acentesi var. Kayseri gibi antalya-nevşehir uçuşunu gururuna yediremeyen bir şehir var. Bunlardan dolayı yakın coğrafyadaki gelişmeleri bahane edip sefetleri iptal eden bir anadolujet var. Çevresinden bihaber hemşehri vekillerimiz var. Olmayaydı çoktan başlardı. Emin olun.
  • anadolu jet kastamonu uçuslarına ne zaman başlıyor bilgisi olan yardımcı olabilr mi
  • Ortalama bir Avrupalı turist Antalya’ya ulaşmak için 3.5 saatlik bir uçuş gerçekleştirir. En geç 1.5 - 2 saat içinde de oteline yerleşir. Oteline yerleşir yerleşmez genelde otelde sabit bulunan ya da sürekli git gel yapan acente rehberi tarafından “info” verilir yani bilgilendirilir. Alanya’da da tesisimizin olduğundan bu tür bilgilendirmeleri çok yakinen takip ederim, aslında bu bir “sıcak satıştır”, Kapadokya illa ki anlatılır, misafirlerin her zaman ciddi ilgisini çeker fakat yaklaşık 24 saatinin yolda geçeceğini öğrenen turist hiç düşünmeden Kapadokya’dan vazgeçer! Şimdi Kapadokya olarak elimize bir fırsat geçti. Yıllardır sadece Antalya’ya otobüs ile bağlanan Kapadokya, çok yakın bir zaman Türk Hava Yollari ile sadece 45 dk mesafede olacak. Biz bu uçak seferleri ile bazı meslektaşlarımın dile getirdiği gibi 1 yıl öncesinde tatil planı yapan turisti değil, sıcak satış ile Kapadokya’yı görmek isteyen turiste hitap ediyoruz. Yani “Kapadokya’ya uçağımız var, buyrun atlayıp gidelim…” diyeceğiz. Ben çok umutluyum (alinti)
  • Excursion isi bolgesel havaciligin isi ama gelin gorun ki bunu ucuzcular yapmaya kalkar bolgeselcilerde turbofan ucak alma sevdasina duser ulkemde...Adamin aklina gelmiyor degil hani neremiz dogru ki ?
  • sektorde gereksiz bir kendine guven mi oluşmaya başladı ne?
  • Bundan daha normal birşey yok ki, SKY'da bir sürü acentenin gazına gelip bu hattı açtı. Hemde çok büyük hayallerle. Acenteler yok böyle doldururuz yok şöyle turlar yaparız, haftada 2-3 gün olsun sonra haftada her gün full doldururuz dediler. Hat açıldı, ilk başlarda 20-30 garanti koltuk almaya başladılar sonrasında bu 20-30 koltuk satarsak alırıza döndü, sonrasında fiyatlar çok yüksek biraz indirim istediler. Sonrasında günler olmadı, değiştirelim dediler...Dediler de dediler...Sonrasında da olan SKY'a oldu.

Nevşehir ile Antalya arasında Mayıs ayında AnadoluJet tarafından başlatılacağı duyurulan uçak seferleri iptal edildi.

Konuyla ilgili olarak AnadoluJet yetkililerince yapılan açıklamada, deniz turizminin başkenti Antalya ile kültür turizminin en önemli durağı Kapadokya’yı birleştirerek iki nokta arasında yerli ve yabancı turistlerin ulaşımını kolaylaştırmak ve turizm potansiyelini arttırmak amacıyla AnadoluJet’in Nevşehir (Kapadokya) - Antalya seferlerinin hat açılış tanıtımını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği hatırlatıldı. Buna karşın Türkiye’ye gelmesi beklenen yabancı turist sayısının beklenin altında seyretmesi dolayısıyla uçuşların askıya alındığını kaydeden firma yetkilileri, “Yakın coğrafyamızdaki ülkelerde yaşanan gelişmeler, turizm ve ulaşım sektörünün planlarını değiştirdi. Ülkemize gelmesi beklenen yabancı turist sayılarının beklenenin altında seyretmesi nedeniyle Nevşehir (Kapadokya) - Antalya hattımızın açılışını askıya almak durumunda kaldık. Yaşanan olumsuzluğun en kısa zamanda ortadan kalkmasını ve uçuşları yeniden gündemimize alabilmeyi umut ediyoruz” dedi. 

ANTALYA-NEVŞEHİR UÇUŞLARI İPTAL EDİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Gelmesin Turkiyeye turist falan, yazık insanlara. Bu kadar itin kopuğun oldugu yerde işleri olmasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.marasli ~ 9 yıl önce
SAW-KCM baslasin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Acentelerin lafı ile plan yapmak hata olurdu zaten.anadolujet garanti almadan bu hatta girmemesi gayet doğal .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bu hattan para kazanan bir suru otobus acentesi var. Kayseri gibi antalya-nevşehir uçuşunu gururuna yediremeyen bir şehir var. Bunlardan dolayı yakın coğrafyadaki gelişmeleri bahane edip sefetleri iptal eden bir anadolujet var. Çevresinden bihaber hemşehri vekillerimiz var. Olmayaydı çoktan başlardı. Emin olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a jet ~ 9 yıl önce
anadolu jet kastamonu uçuslarına ne zaman başlıyor bilgisi olan yardımcı olabilr mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ortalama bir Avrupalı turist Antalya’ya ulaşmak için 3.5 saatlik bir uçuş gerçekleştirir. En geç 1.5 - 2 saat içinde de oteline yerleşir. Oteline yerleşir yerleşmez genelde otelde sabit bulunan ya da sürekli git gel yapan acente rehberi tarafından “info” verilir yani bilgilendirilir. Alanya’da da tesisimizin olduğundan bu tür bilgilendirmeleri çok yakinen takip ederim, aslında bu bir “sıcak satıştır”, Kapadokya illa ki anlatılır, misafirlerin her zaman ciddi ilgisini çeker fakat yaklaşık 24 saatinin yolda geçeceğini öğrenen turist hiç düşünmeden Kapadokya’dan vazgeçer! Şimdi Kapadokya olarak elimize bir fırsat geçti. Yıllardır sadece Antalya’ya otobüs ile bağlanan Kapadokya, çok yakın bir zaman Türk Hava Yollari ile sadece 45 dk mesafede olacak. Biz bu uçak seferleri ile bazı meslektaşlarımın dile getirdiği gibi 1 yıl öncesinde tatil planı yapan turisti değil, sıcak satış ile Kapadokya’yı görmek isteyen turiste hitap ediyoruz. Yani “Kapadokya’ya uçağımız var, buyrun atlayıp gidelim…” diyeceğiz. Ben çok umutluyum (alinti)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Excursion isi bolgesel havaciligin isi ama gelin gorun ki bunu ucuzcular yapmaya kalkar bolgeselcilerde turbofan ucak alma sevdasina duser ulkemde...Adamin aklina gelmiyor degil hani neremiz dogru ki ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acaba? ~ 9 yıl önce
sektorde gereksiz bir kendine guven mi oluşmaya başladı ne?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
klasik ~ 9 yıl önce
Bundan daha normal birşey yok ki, SKY'da bir sürü acentenin gazına gelip bu hattı açtı. Hemde çok büyük hayallerle. Acenteler yok böyle doldururuz yok şöyle turlar yaparız, haftada 2-3 gün olsun sonra haftada her gün full doldururuz dediler. Hat açıldı, ilk başlarda 20-30 garanti koltuk almaya başladılar sonrasında bu 20-30 koltuk satarsak alırıza döndü, sonrasında fiyatlar çok yüksek biraz indirim istediler. Sonrasında günler olmadı, değiştirelim dediler...Dediler de dediler...Sonrasında da olan SKY'a oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000