16 Şubat 2013, Cumartesi 12:48:05

ANADOLUJET'TEN SABİHA GÖKÇEN FIRSATI

AnadoluJet yolcuları, 18 Şubat 2013 ve sonrası için satış ofisleri ve acentelerden satın alacakları biletleri her şey dâhil 54 TL’den, web ve call center’dan ise 49 TL’den başlayan fiyatlarla alma fırsatı yakalayarak, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Anadolu ile buluşacak…
  • konya seferi yok ki Anadolu jet in ne indiriminden bahsediyor konya ya uğramaz oldu

AnadoluJet, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan hesaplı uçuş fırsatları sunmaya devam ediyor. 18 Şubat 2013 ve sonrasına bilet alanlar AnadoluJet ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ekonomik, güvenli ve konforlu uçacak.


AnadoluJet yolcuları satış ofislerinden ve acentelerden 54 TL’den, web ve call center’dan 49 TL’den başlayan fiyatlarla (vergiler ve harçlar dahil) bilet alabilecek. Bu fırsat uçuşları, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Adana, Ankara, Erzurum, Trabzon, Sivas, Kayseri, Diyarbakır, Van, Gaziantep, Samsun, Konya, Mardin, Elazığ ve Hatay seferlerinde geçerli olacaktır.

Belirtilen fiyatlar bağlantılı uçuşlarda geçerli değildir, Miles&Smiles mil kazanımı olmayacaktır. Bu fırsattan faydalanmak isteyen yolcuların, rezervasyonlarını yaptırdıktan en geç bir saat içinde biletlerini satın alması gerekiyor.

ANADOLUJET'TEN SABİHA GÖKÇEN FIRSATI

Facebook Yorum

Yorumlar

konya ~ 9 yıl önce
konya seferi yok ki Anadolu jet in ne indiriminden bahsediyor konya ya uğramaz oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000