10 Mayıs 2011, Salı 14:43:22

ANADOLUJET’İN GÖKÇEADA PLANI...

Farklı uçuş modeli ile Ankara’nın ve Anadolu’nun gözdesi olan AnadoluJet Gökçeada’ya uçuşların başlaması için çalışmalarını sürdürüyor.
  • Gökçeada'ya başlayacak olan seferler'den kimse şikayetçi değil bilakis sabırsızlıkla bekliyor.Yıllar'dan beri buraları kimse düşünmemiş atmışlar kenara bırakmışlar.Bırakın Yunan'nı falan hikaye bunlar.Burada insanlar yaşayacak turizm gelişecekse bunblar olmak zorunda.Adamlar 30 sene önce yapmış bunları adalarında.Çok şükür bu hükümet yapıyor artık birşeyler... Muhalefet olacağınıza destek olun bu tür hizmetlere...!!!
  • yunanlıların izin vermemesinden , ada halkınınn rahatsız olmasından, deniz yolundan, sivil uçuşlar olmazzz diye bahseden arkadaşlar , şaka yapıyorsanız hiç komik değil, ciddiyseniz çok komiksiniz.. ama eminim ki ciddisiniz ve sizin bu yaklaşımlarınız artık bu ülkenin insanlarının ruhunu sıkıyor, bunaltıyor..çekilin mağaralarınıza bu ülkeyi rahat bırakın...
  • Yahu Yunanlilara neden taktin sen? Onlarin en kucuk adalarinda bile senelerden beri havaalanlari var ve tarifeli ucuslari var...Yunanistan hava tasimaciligini tasvip etmeyen bir ulke degil ki! Hem zaten, bosuna yaziyorum bunlari, esas yazmam gereken..Yunanistan'a ne soz hakki duser ki ??
  • bir ankaralı olarak bu uçuşu dört gözle bekliyorum.
  • Yunanlılar ne derse desin onlara ne ki? Denizyolu var diyen vatandaşa da yuh artık diyorum. Adamlar Ankara dan, İstanbuldan direk 1-2 saatte Gökçeadaya götürüyolar sen hala 8 saatlik yoldan bahsediyosun . Tebrik ediyorum. Demek senin zamanın karayolunda heba edilecek kadar ucuz. Adadakilerin rahatsız olmasına gelince, eminim ada esnafı hiç rahatsız olmayacaktır. Olanlar da zaten sadece 4 ay olucaklar.
  • BOŞA KÜRE SALLAMAK BUNA DENİR ORAYA SVİL TARİFELİ UÇUŞ İMKANSIZ!!!!!!!!!!!
  • yeni tarifede ankara-sivas haftada 4 sefer yapılcak.sivas için iyiy gelişme sivaslı kardeşlerim uçakları doldurur.zaten istanbul uçuşlarında görüyoz.thy ahl den günde 2 anadolujet ve pegasus saw dan günlük seferleri var.
  • çok geç kalmış bir uygulama, bir an önce başlamsını canı gönğlden diliyorum.
  • O adanın doğallığı bozulacak... Geçen sene ilk uçuş yapıldığında bile gürültü olmuştu... Bu uçuşlara Yunanlılar ne diyecek acaba???
  • GEREKSİZ OLMAZMI DENİZ YOLU VAR İKEN ADADAKİLERİN HUZURUNU UÇAKLA KAÇIRMAYA NE GEREK VAR...
Gökçeada’ya uçuşların başlaması için artık sayılır günler var. AnadoluJet kaynaklarından Airporthaber’in edindiği bilgilere göre adaya uçuşların 9 Haziran olarak planlanıyor.

Türkiye’nin uçulmayan bir çok noktasına uçmaya başlayan AnadoluJet Gökçeada’yı es geçmedi. 9 Haziran’da başlaması planlanan uçuşların Borajet’e ait uçaklarla yapılacağı ifade ediliyor.

©AirportHaber.com

ANADOLUJET’İN GÖKÇEADA PLANI...

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 13 yıl önce
Gökçeada'ya başlayacak olan seferler'den kimse şikayetçi değil bilakis sabırsızlıkla bekliyor.Yıllar'dan beri buraları kimse düşünmemiş atmışlar kenara bırakmışlar.Bırakın Yunan'nı falan hikaye bunlar.Burada insanlar yaşayacak turizm gelişecekse bunblar olmak zorunda.Adamlar 30 sene önce yapmış bunları adalarında.Çok şükür bu hükümet yapıyor artık birşeyler... Muhalefet olacağınıza destek olun bu tür hizmetlere...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yunanlıların izin vermemesinden , ada halkınınn rahatsız olmasından, deniz yolundan, sivil uçuşlar olmazzz diye bahseden arkadaşlar , şaka yapıyorsanız hiç komik değil, ciddiyseniz çok komiksiniz.. ama eminim ki ciddisiniz ve sizin bu yaklaşımlarınız artık bu ülkenin insanlarının ruhunu sıkıyor, bunaltıyor..çekilin mağaralarınıza bu ülkeyi rahat bırakın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yahu Yunanlilara neden taktin sen? Onlarin en kucuk adalarinda bile senelerden beri havaalanlari var ve tarifeli ucuslari var...Yunanistan hava tasimaciligini tasvip etmeyen bir ulke degil ki! Hem zaten, bosuna yaziyorum bunlari, esas yazmam gereken..Yunanistan'a ne soz hakki duser ki ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bir ankaralı olarak bu uçuşu dört gözle bekliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yunanlılar ne derse desin onlara ne ki? Denizyolu var diyen vatandaşa da yuh artık diyorum. Adamlar Ankara dan, İstanbuldan direk 1-2 saatte Gökçeadaya götürüyolar sen hala 8 saatlik yoldan bahsediyosun . Tebrik ediyorum. Demek senin zamanın karayolunda heba edilecek kadar ucuz. Adadakilerin rahatsız olmasına gelince, eminim ada esnafı hiç rahatsız olmayacaktır. Olanlar da zaten sadece 4 ay olucaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BOŞA KÜRE SALLAMAK BUNA DENİR ORAYA SVİL TARİFELİ UÇUŞ İMKANSIZ!!!!!!!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yeni tarifede ankara-sivas haftada 4 sefer yapılcak.sivas için iyiy gelişme sivaslı kardeşlerim uçakları doldurur.zaten istanbul uçuşlarında görüyoz.thy ahl den günde 2 anadolujet ve pegasus saw dan günlük seferleri var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çok geç kalmış bir uygulama, bir an önce başlamsını canı gönğlden diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
O adanın doğallığı bozulacak... Geçen sene ilk uçuş yapıldığında bile gürültü olmuştu... Bu uçuşlara Yunanlılar ne diyecek acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
GEREKSİZ OLMAZMI DENİZ YOLU VAR İKEN ADADAKİLERİN HUZURUNU UÇAKLA KAÇIRMAYA NE GEREK VAR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000