30 Aralık 2019, Pazartesi 11:23:32

Anadolujet sandviçi kaldırdı çörek ikramına geçti

Türk Hava Yolları'nın alt markası Anadolujet tasarruf tedbirleri kapsamında uçak içi ikramda değişikliğe gitti.
  • abi ben zeytin yemiyorum butun ucuslarda zeyinli acma,sandvic var biktimmmm
  • Herkes domates suyu gelecek diye beklerken kahvede gitti
  • Böyle başlar sonra batar Varlık fonun ile bunlar ayakta yoksa şimdiye kadar batardı
  • su yeterli. bagajları da 8kg başlangıç opsiyonlu yapıp, yurtdışı uçuşlarını da başlatın.
  • Uçağa binmeden önce suyunu da satın alabilirsin, istediğin gibi sandviçte alıp ister uçak içinde istersen uçağa binmeden önce yiyebilirsin. Çoğu havalimanında starbucks gibi kahve satan yerler var, ordanda kahveni içebilirsin. Ama sadece eleştiri yapmak için boş boş burda yazılar yazıyorsunuz, ya da havalimanında bunları alabilecek kadar paran yok, fakirin tekisin ve uçaktaki o sandviç bile senin için bulunmaz bi nimet. Bu kadar fakirsen uçağa binme be kardeşim.
  • Kızım sağ sağlim uçalımda bi tas ayran da yeter. Zaten 1-2 saatlik yol, aş olmasa da olur yavrumm
  • Kac saatlik ucuslarda dahi diger havayollari su veriyor ve kucuk bir kraker. Thy elestirenlerin avrupa yada amerikali bir havayoluyla ucup ucmadigini sormak isterim.
  • Dunyada bir ornegini gosterin 30 dakkalik ucuslarda kostura kostura yardirarak kek sandvic cay kahve servisi yapan acelece yer hazirligi yapan,baska bir hava yolu,yoktur bosuna arastirmayin. Millet size kisacik ucuslarda havada envai cesit ikramda bulunup karninizi doyurmak icin acmiyor bu hatlari bunu unutmayin. O zaman sirket dese ki kurtarmiyor anadolu jeti kaldiriyoruz otobusle gidip gelecek misiniz sehirlerarasi..uctugunuza bakin birakin keki sandvici...
  • Kahvesiz uçuş olur mu!!!!
  • Parasını vererek hizmet satın almaktayız. Sonuçta yurt dışı çıkışlarında da ikramlar mevcut. Şimdi buna da siz dersiniz ki Türkiye tanıtım yapıyor. Arkadaşlar biz Türk vatandaşıyız. Bizim önceliğimizin olması gerekli değil mi ? Bir arkadaş yazmış kahvenin kilosu 180 Tl , Peynirin kilosu 40 TL olmuş diye Halk'ın suçu mu bu ? Neden bütün giderler vatandaşlardan çıkarılıyor. Biraz dik durun Allah aşkına herşeye boyun eğmeyin. Çıkıp hakkınızı savunun.

Türk Hava Yolları'nın alt markası Anadolujet tasarruf tedbirleri kapsamında uçak içi ikramda değişikliğe gitti.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Anadolujet uçakta sandviç yerine çörek ikramına geçti. Daha önce yolcularına ücretsiz sandviç ikramı veren Anadolujet, bu kararını değiştirdi. 

İçerisinde yeşillik ve peynir olan sandviç dağıtan Anadolujet, artık yolcularına kekikli ve zeytinli çörek ikram edecek. Tasarruf tedbirleri kapsamında bu kararı alan şirketin kahve ikramını da kaldırdığı öğrenildi. Sandviç yerine çörek verileceği, kahvenin olmadığı mönüde içecek olarak sadece çayın yer alacağı öğrenildi.

©AirportHaber


 

Anadolujet sandviçi kaldırdı çörek ikramına geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

ZEYTIN ~ 7 ay önce
abi ben zeytin yemiyorum butun ucuslarda zeyinli acma,sandvic var biktimmmm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Domates suyu ~ 9 ay önce
Herkes domates suyu gelecek diye beklerken kahvede gitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başlar ~ 9 ay önce
Böyle başlar sonra batar Varlık fonun ile bunlar ayakta yoksa şimdiye kadar batardı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
doğru ~ 9 ay önce
su yeterli. bagajları da 8kg başlangıç opsiyonlu yapıp, yurtdışı uçuşlarını da başlatın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Erc ~ 9 ay önce
Uçağa binmeden önce suyunu da satın alabilirsin, istediğin gibi sandviçte alıp ister uçak içinde istersen uçağa binmeden önce yiyebilirsin. Çoğu havalimanında starbucks gibi kahve satan yerler var, ordanda kahveni içebilirsin. Ama sadece eleştiri yapmak için boş boş burda yazılar yazıyorsunuz, ya da havalimanında bunları alabilecek kadar paran yok, fakirin tekisin ve uçaktaki o sandviç bile senin için bulunmaz bi nimet. Bu kadar fakirsen uçağa binme be kardeşim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
6222 ~ 9 ay önce
Çok paran varsa business uçarsın delikanlı, AnadoluJet ucuz ulaşımı vaad ediyor. Dışarda 1 liraya aldığım suya da 5 lira veremem.
Kevser ~ 9 ay önce
Kızım sağ sağlim uçalımda bi tas ayran da yeter. Zaten 1-2 saatlik yol, aş olmasa da olur yavrumm

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arsen ~ 9 ay önce
Kac saatlik ucuslarda dahi diger havayollari su veriyor ve kucuk bir kraker. Thy elestirenlerin avrupa yada amerikali bir havayoluyla ucup ucmadigini sormak isterim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 9 ay önce
Dunyada bir ornegini gosterin 30 dakkalik ucuslarda kostura kostura yardirarak kek sandvic cay kahve servisi yapan acelece yer hazirligi yapan,baska bir hava yolu,yoktur bosuna arastirmayin. Millet size kisacik ucuslarda havada envai cesit ikramda bulunup karninizi doyurmak icin acmiyor bu hatlari bunu unutmayin. O zaman sirket dese ki kurtarmiyor anadolu jeti kaldiriyoruz otobusle gidip gelecek misiniz sehirlerarasi..uctugunuza bakin birakin keki sandvici...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok artık ~ 9 ay önce
Kahvesiz uçuş olur mu!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sercan ~ 9 ay önce
Parasını vererek hizmet satın almaktayız. Sonuçta yurt dışı çıkışlarında da ikramlar mevcut. Şimdi buna da siz dersiniz ki Türkiye tanıtım yapıyor. Arkadaşlar biz Türk vatandaşıyız. Bizim önceliğimizin olması gerekli değil mi ? Bir arkadaş yazmış kahvenin kilosu 180 Tl , Peynirin kilosu 40 TL olmuş diye Halk'ın suçu mu bu ? Neden bütün giderler vatandaşlardan çıkarılıyor. Biraz dik durun Allah aşkına herşeye boyun eğmeyin. Çıkıp hakkınızı savunun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Do&co ~ 9 ay önce
İkram hak değildir, sadece ikramdır. 1 saatlik uçuşta sandviç yemesek ölmeyiz. Uçaktaki suyun su halini görseniz bir daha çay kahve içmezsiniz

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000