12 Temmuz 2008, Cumartesi 08:02:08

Hamit Altıntop AHL'de sorguya alındı

EURO 2008'de yarı final oynayan milli takım kadrosunda yer alan Milli futbolcu Hamit Altıntop Atatürk Havalimanı'nda Almanya'ya giderken Pasaport polisince bir süre alıkondu.

Alıkonma nedeni için Hamit Altıntop sorun olmadığını söylemekle yetinirken adeta kaçarak uzaklaştı.

Edinilen bilgiye göre Hamit Altıntop ve kardeşi Halil Altıntop'un Milli Takım primlerinin yattığı banka hesaplarından toplam 1milyon YTL'nin buharlaştırıldığı iddiasıyla şikayetçi olduğu davada ifade vermediği ve bu ifadenin sorgusu için pasaport polisi tarafından Pasaport Kısım Amirliği'ne götürüldüğü öğrenildi.

Almanya'ya gitmek üzere saat 17.15 sıralarında Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminaline gelen Hamit Altıntop, bagaj ve bilet işlemlerini yaptırdıktan sonra pasaport kontrol noktasına geldi.

Altıntop'un pasaport işlemlerini yaptırdığı sırada polis kendisini Pasaport Kısım Amirliği'ne davet etti. Burada polis tarafından kendisine yapılan açıklamada banka hesaplarından 1 milyon YTL'nin buharlaştırıldığı iddiasıyla şikayetçi olduğu dava için ifade vermesi gerektiği bildirildi.

Altıntop'ta dün davayla ilgili Bodrum'da ifade verdiğini belirtti. Bodrum'da ki ifadenin pasaport kayıtlarına girmemesinin anlaşılması üzerine polis bir işlem yapmazken Hamit Altıntop da Almanya'ya uçtu.

hamit

Hamit Altıntop AHL'de sorguya alındı

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000