08 Ağustos 2009, Cumartesi 08:09:53

El Al yolcuları İsrail'e gitti

Bükreş-Tel Aviv seferini yaparken motor arızası nedeniyle İstanbul'a acil iniş yapan İsrail El Al Havayolları'na ait uçağın yolcuları, başka bir uçakla İsrail'e gitti...
  • güzelim sen iyice coşmuşsun ya. alkollüyken yazma bence.. yahudi olsan daha iyimiş ! Hem Türk ve Müslümanım diyorsun, hem de senin canına, malına, dinine, vatanına göz dikmiş yahudiyi savunuyorsun.. sana fazla lafa gerek yok.. Efendimiz: "kişi sevdiğiyle birliktedir" diyor.. hadi uğurlar olsun ve de yazıklar olsun.
  • Allah sana akıl fikir versin, benim yazdıklarımdan benim Yahudi olduğumu mu çıkarttın ? Ha şayet tarihi çok iyi biliyorsan o zaman edebiyatın da iyi olmalı ki aslında özel isimlerin büyük harfle yazılması gerektiğini bilmeyecek kadar cahil veya kindarsın. Bir de ben tarihi bildiğini iddia etmeyen ve (Elhamdülillah) Müslüman oğlu Müslüman bir Türk'üm. Sanırım senin bıyıkların da bademdir, sen anladın onu...
  • yalancılık sizin kanınızda, kromozomlarınızda olduğu için bunlara inanacak da çıkar. asıl biz Türkler yıllarca sizi hitler dahil bir sürü zalimin elinden kurtaralım, siz gidin siyonizmin ilkeleri doğrultusunda yahudi ırkçılığı yapın.. git safları kandır sen bu yalanlarla, benim gibi tarihi tüm boyutları ile bilen birine gelince işte böyle duvara çarparsın.. yahudilerden tek biz değil tüm dünya nefret ediyor, ancak çok uluslu şirketler yahudilerin kontrolünde olduğu için kimse bunu açık açık itiraf edemiyor. Burada işiniz iş de öbür tarafta ne olacaksınız?
  • Yahudiler taa Fatih Sultan Mehmet zamanından beri Osmanlı ve devamı olan Türkiye Cumhuriyeti'ne saygı, sevgi ve bağlılık duymaktadır. Önce tarihinizi okuyun sonra bu siteyi akılsız mesnetsiz bilgisiz politikalarınıza alet etmeyin. Tarih bilmeyen insanların geleceği de olamaz. Bugün ermeni diasporası başımıza çıkamıyorsa bunda ilk pay özellikle ABD de yaşayan ve bizi destekleyen Yahudi toplum örgütleridir. Ayrıca siz önce güneydoğudaki mayınlı alanları yurtdışına peşkeş çeken hükümetinizi eleştirin.
  • bu yahudileri savunanlar ya cahil, ya da kökenlerinde bir problem var... adamların kitabında kendilerinden başka herkesi köle olarak gören ifadeler ve emirler varken, ve ellerini ovuşturarak ülkemizin doğu ve güneydoğusunun parçalanmasını beklerken ve yıllardır ortadoğuya kan kustururlarken ben ne yapıcam? insanca duygular mı besleyecem.. hepsinin canı cehenneme..
  • Defolum diyen zat,burası havacılık sitesi,politika yeri değil.Kaldı ki, o uçak can taşıyor ve kimin nereye gideceğine senin karar vermeyeceğini bilecek yaştasındır (umarım)
  • "El-Al"larını da alıp, gitsinler! Göz korkusuna, bizim teknisyenlerimizin müdahale etmesine bile yanaşmamışlar. Merak etmeyin, arkasına saklandığınz ağaçların bile sizi ihbar edeceği günler yakındır!..
  • Aferin sana...bu yorumlarla onlardan bir farkin kalmiyor?
  • cehennemin dibine gitsinler... zaten oraya gidecekler en sonunda

Atatürk Havalimanı'na saat 23.59'da acil iniş gerçekleştiren El Al Havayolları'nın 1572 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi uçağının yolcuları, geceyi İstanbul'da yerleştirildikleri otellerde geçirdi.

Yolcular bugün El Al Havayolları'nın tahsis ettiği başka bir uçakla Tel-Aviv'e hareket etti.

Motoru arızalanan uçak ise bakıma alındı.

CNN Türk

El Al yolcuları İsrail'e gitti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 13 yıl önce
güzelim sen iyice coşmuşsun ya. alkollüyken yazma bence.. yahudi olsan daha iyimiş ! Hem Türk ve Müslümanım diyorsun, hem de senin canına, malına, dinine, vatanına göz dikmiş yahudiyi savunuyorsun.. sana fazla lafa gerek yok.. Efendimiz: "kişi sevdiğiyle birliktedir" diyor.. hadi uğurlar olsun ve de yazıklar olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Allah sana akıl fikir versin, benim yazdıklarımdan benim Yahudi olduğumu mu çıkarttın ? Ha şayet tarihi çok iyi biliyorsan o zaman edebiyatın da iyi olmalı ki aslında özel isimlerin büyük harfle yazılması gerektiğini bilmeyecek kadar cahil veya kindarsın. Bir de ben tarihi bildiğini iddia etmeyen ve (Elhamdülillah) Müslüman oğlu Müslüman bir Türk'üm. Sanırım senin bıyıkların da bademdir, sen anladın onu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yalancılık sizin kanınızda, kromozomlarınızda olduğu için bunlara inanacak da çıkar. asıl biz Türkler yıllarca sizi hitler dahil bir sürü zalimin elinden kurtaralım, siz gidin siyonizmin ilkeleri doğrultusunda yahudi ırkçılığı yapın.. git safları kandır sen bu yalanlarla, benim gibi tarihi tüm boyutları ile bilen birine gelince işte böyle duvara çarparsın.. yahudilerden tek biz değil tüm dünya nefret ediyor, ancak çok uluslu şirketler yahudilerin kontrolünde olduğu için kimse bunu açık açık itiraf edemiyor. Burada işiniz iş de öbür tarafta ne olacaksınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yahudiler taa Fatih Sultan Mehmet zamanından beri Osmanlı ve devamı olan Türkiye Cumhuriyeti'ne saygı, sevgi ve bağlılık duymaktadır. Önce tarihinizi okuyun sonra bu siteyi akılsız mesnetsiz bilgisiz politikalarınıza alet etmeyin. Tarih bilmeyen insanların geleceği de olamaz. Bugün ermeni diasporası başımıza çıkamıyorsa bunda ilk pay özellikle ABD de yaşayan ve bizi destekleyen Yahudi toplum örgütleridir. Ayrıca siz önce güneydoğudaki mayınlı alanları yurtdışına peşkeş çeken hükümetinizi eleştirin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bu yahudileri savunanlar ya cahil, ya da kökenlerinde bir problem var... adamların kitabında kendilerinden başka herkesi köle olarak gören ifadeler ve emirler varken, ve ellerini ovuşturarak ülkemizin doğu ve güneydoğusunun parçalanmasını beklerken ve yıllardır ortadoğuya kan kustururlarken ben ne yapıcam? insanca duygular mı besleyecem.. hepsinin canı cehenneme..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Defolum diyen zat,burası havacılık sitesi,politika yeri değil.Kaldı ki, o uçak can taşıyor ve kimin nereye gideceğine senin karar vermeyeceğini bilecek yaştasındır (umarım)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
"El-Al"larını da alıp, gitsinler! Göz korkusuna, bizim teknisyenlerimizin müdahale etmesine bile yanaşmamışlar. Merak etmeyin, arkasına saklandığınz ağaçların bile sizi ihbar edeceği günler yakındır!..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Aferin sana...bu yorumlarla onlardan bir farkin kalmiyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
cehennemin dibine gitsinler... zaten oraya gidecekler en sonunda

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000