24 Aralık 2021, Cuma 15:24:27

Bakan Kurum; 'En büyük projemiz Atatürk Havalimanı'nda olacak'

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kızılcahamam’da devam eden AK Parti Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı’nda belediye başkanlarına hitap etti.
  • Eski belediyeciler hep bakan oldu, su adamin ulkenin milletin iyiligi icin yaotigi bir sey varmi allahaskina???
  • en çok oranın içine edeceğiz demek istiyorlar sanırım.
  • bu adamların hepsi yargılanmalı sabah aksam akp propagandası yapan işine siyaset bulaştıran istasyon şefleri müdürleride derhal görev yerleri değiştirilmeli
  • Atatürk havalimanı, beklenen depreme hazırlık için değerlendirilmeli. Kargo için lokasyon önemli
  • Ataturk hv lımanı 2023 ten sonra daha modern olarak acılacakır. bız calışsanlar olarak orada unutulmaz hatıralarımız var. ayrıca Hava Alanlarının ıcındeki ticari işletmelerin ıhaleyle tek bir şirkete verilmesi buyuk hata idi. parası olan hava alanına coktu. firma lar arası yarış rekabet yok oldu . bir cok kişi işsız kaldı. ayni sekilde sınır kapıları. Marınalar da ayni sekılde TOB a baglandı .durum ortada.
  • Neyse 2023 den sonra Türkiye kendine gelecek. Bunları yapanlarda yargılanacaklar.
  • Ne yaparsanız yapın,Atatürk adını heryerden silmeye gücünüz yetmeyecek.Ve bir kişi bunu unutursa açsın Bursa Nutuğunu okusun. Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir.
  • Artik ordada suriyeliler afganlar donlarla mangal yapar yuvarlanirlar cimlerde amerikadaki gibi olsa kac yazar.Yesilkoy sahili goruyoruz copluge donuyo habire.
  • Bir kısmına park yapıp , yapacakları diğer projeleri taçlandırırlar. Göreceğiz , hayatları yalan.
  • katar a residance yapılacak önce bahşe sonra residance ne güzel , hayaldi gerçek oldu , öndeki dhmi lokal dahi gitti. hamdolsun

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Kızılcahamam’da devam eden AK Parti Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı’nda belediye başkanlarına hitap etti.

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi ile ilgili Kurum, ' İnşallah tamamlandığında dünyanın sayılı şehir parkları arasındaki yerini alacak' ifadelerine yer verdi.

Kurum, “81 şehirde 81 milyon metrekare millet bahçesi” hedefiyle projelendirilen 417 millet bahçesinden 125’inin hizmete sunulduğunu, diğer millet bahçelerinin yapım çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Türkiye genelinde hizmete açılan millet bahçeleri hakkında bilgi Kurum, “En büyük projemiz Atatürk Havalimanı alanında Türkiye’nin en büyük millet bahçemizi yapacağız. İnşallah tamamlandığında dünyanın sayılı şehir parkları arasındaki yerini alacak. Önümüzdeki dönemde belediyelerimizle birlikte millet bahçesi sayımızı, yeşil alan miktarımızı her geçen gün artıracağız.” dedi.

Murat Kurum, sunumunu, “81 ilimize, 84 milyon vatandaşımıza, tüm ekibimizle gece gündüz demeden ülkemize hizmet etmeye aşkla, şevkle, azimle devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını birbirinden değerli, büyük eserlerle taçlandıracağız.” sözleriyle tamamladı.

Bakan Kurum; 'En büyük projemiz Atatürk Havalimanı'nda olacak'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

Belediyeciler ~ 11 ay önce
Eski belediyeciler hep bakan oldu, su adamin ulkenin milletin iyiligi icin yaotigi bir sey varmi allahaskina???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cevher ~ 11 ay önce
en çok oranın içine edeceğiz demek istiyorlar sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2023 ~ 11 ay önce
bu adamların hepsi yargılanmalı sabah aksam akp propagandası yapan işine siyaset bulaştıran istasyon şefleri müdürleride derhal görev yerleri değiştirilmeli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstanbul depremi ~ 11 ay önce
Atatürk havalimanı, beklenen depreme hazırlık için değerlendirilmeli. Kargo için lokasyon önemli

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taner ~ 11 ay önce
Ataturk hv lımanı 2023 ten sonra daha modern olarak acılacakır. bız calışsanlar olarak orada unutulmaz hatıralarımız var. ayrıca Hava Alanlarının ıcındeki ticari işletmelerin ıhaleyle tek bir şirkete verilmesi buyuk hata idi. parası olan hava alanına coktu. firma lar arası yarış rekabet yok oldu . bir cok kişi işsız kaldı. ayni sekilde sınır kapıları. Marınalar da ayni sekılde TOB a baglandı .durum ortada.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2023 ~ 11 ay önce
Neyse 2023 den sonra Türkiye kendine gelecek. Bunları yapanlarda yargılanacaklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL ~ 11 ay önce
Ne yaparsanız yapın,Atatürk adını heryerden silmeye gücünüz yetmeyecek.Ve bir kişi bunu unutursa açsın Bursa Nutuğunu okusun. Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bahce ~ 11 ay önce
Artik ordada suriyeliler afganlar donlarla mangal yapar yuvarlanirlar cimlerde amerikadaki gibi olsa kac yazar.Yesilkoy sahili goruyoruz copluge donuyo habire.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatandaş ~ 11 ay önce
Bir kısmına park yapıp , yapacakları diğer projeleri taçlandırırlar. Göreceğiz , hayatları yalan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
oralar hep satıldı ~ 11 ay önce
katar a residance yapılacak önce bahşe sonra residance ne güzel , hayaldi gerçek oldu , öndeki dhmi lokal dahi gitti. hamdolsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000