20 Ocak 2012, Cuma 09:15:44

"BEN OLSAYDIM..."

Gösterime giren en son filmi Contraband ile tekrar gündeme gelen ABD’li ünlü aktör Mark Wahlberg, 11 Eylül saldırılarında kaçırılan United Airlines uçağı hakkında yaptığı gaf nedeniyle özür diledi.
  • kardes bu gibi bilgileri o kadar acik ve net yazmamamak gerekir. Asil sen dikkatli ol derim. TC de insanlar Abd dekilerinden daha abd lilerdir. Aynen AB den daha AB li ildugumuz gibi..... herzaman bilgi gosterisi dogru degildir. (anlayan anlar kendini dikkatle koru)
  • belki bu aktör de 11 eylül senaryosunun,filminin bir parçasıdır ve rolunu oynuyordur.bu davranışı bir taktik gereği de olabilir.
  • Yahu uzerinden 10 yili asan sure gecti bu konuda 11 eylul' un nasil uyduruldugunu anlatan onlarca video yazi yayinlandi millet hala bunun abd tarafindan kendi stratejik planlarinin bir parcasi olarak yapildigini anlamak istemiyor... yazik bu kadar aymazlik olmaz..
  • böyle bir uçuş yok ki! uçağın düştüğü yerde ne uçak parçası nede her hangi bir buluntu bulundu. olay yerine giden polislerin merkezle konuşmalı , hayali yolcu manifestosu yüksek irtibattan cep telefonu konuşmaları , hepsi çadır tiyatrosu... bkz. the truth 911 dimitri khalezov.
Wahlberg, saldırıların yaşandığı gün New York’tan Bostan’a uçmak için 93 sayılı sefere binmek için yer ayırtmıştı. Ancak bir hafta önceki planlarının değişmesi nedeniyle Kanada’ya gitmeye karar vermişti.

New York Post'un bildirdiğine göre Wahlberg, Şubat ayında Men’s Journal dergisine verdiği demeçte, “Eğer çocuklarımla beraber o uçakta olsaydım, gerçekte olduğu gibi Pennsylvania’da çakılmazdı... First class kana bulanırdı ve en sonunda ben, ‘Tamam, hadi artık güvenli bir yere inelim’ derdim” ifadesini kullandı.

“Kesinlikle o uçakta bir şeyler yapmak isterdim, bunun hakkında 50 rüya gördüm” diyen Wahlberg, TMZ.com’a yaptığı en son açıklamada özür diledi.

Ünlü aktör, yolcuların teröristlerle boğuşarak asıl hedefinden sapan ve boş araziye çakılan uçakta yaşananlar hakkında, “Kurbanların ailelerinden içtenlikle özür dilerim... Söylediklerim kesinlikle niyetimi göstermiyor” dedi.
"BEN OLSAYDIM..."

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
kardes bu gibi bilgileri o kadar acik ve net yazmamamak gerekir. Asil sen dikkatli ol derim. TC de insanlar Abd dekilerinden daha abd lilerdir. Aynen AB den daha AB li ildugumuz gibi..... herzaman bilgi gosterisi dogru degildir. (anlayan anlar kendini dikkatle koru)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
belki bu aktör de 11 eylül senaryosunun,filminin bir parçasıdır ve rolunu oynuyordur.bu davranışı bir taktik gereği de olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Yahu uzerinden 10 yili asan sure gecti bu konuda 11 eylul' un nasil uyduruldugunu anlatan onlarca video yazi yayinlandi millet hala bunun abd tarafindan kendi stratejik planlarinin bir parcasi olarak yapildigini anlamak istemiyor... yazik bu kadar aymazlik olmaz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
böyle bir uçuş yok ki! uçağın düştüğü yerde ne uçak parçası nede her hangi bir buluntu bulundu. olay yerine giden polislerin merkezle konuşmalı , hayali yolcu manifestosu yüksek irtibattan cep telefonu konuşmaları , hepsi çadır tiyatrosu... bkz. the truth 911 dimitri khalezov.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000