03 Temmuz 2015, Cuma 17:40:14

SON DAKİKA! Çelik İş yetki için bakanlığa başvurdu

Yargıtay'ın Teknik A.Ş'yi Metal İş kolunda saymasının ardından flaş bir gelişme yaşandı. Çelik İş Sendikası THY Teknik çalışanlarının yarısından fazlasının üyeliğini aldı.
  • He ya almışmı Çelik iş Bakanlıktan yetkiyi.(((((
  • Arkadaşlar 1 ay muhabbeti doğru fakat sendika yetki için başvuru yaptığında çalışma bakanlığı yeni istifada yeni üyeliğide görebiliyor
  • Açık konuşuyorum şuankı bilim sanayı ve teknoloji bakanı Fikri bey ile konuyu bizzat gürüştüm ve yardımlarını ıstedım konuyu çalısma bakanlıgıyla paylasıp hafta içi tesisi denetlemeye gelınecegını soyledı.
  • arkadaşlar sendika seçimini sadece teknisyenler yapmıyor mühendis ve memurlarında hatrı sayılır bir yeri var.Unutmayın hepsi çelik-iş seçiyor.............

Yargıtay'ın THY Teknik A.Ş'nin Metal İş kolunda sayılmasına karar vermesinin ardından sendikaların üye kapma savaşı da devam ediyor.

AirportHaber'in edindiği bilgilere göre; Çeliş İş Sendikası, THY Teknik A.Ş'deki 5 bin 100 personelin yarısından fazlasının üyeliğini aldı.

Çelik İş Sendikası aldığı üyelikler sonucunda Çalışma Bakanlığı'na yetki için başvuru yaptı.

Çelik İş Sendikası Genel Başkanı Ali Cengiz Gül, AirportHaber'e yaptığı açıklamada yetki için gereken rakamdan 500 üye fazla sayıya ulaştıklarını belirterek yetki için başvurulduğunu doğduladı.

İŞTE ÇELİK İŞ'İN BAŞVURUSU©AirportHaber

SON DAKİKA! Çelik İş yetki için bakanlığa başvurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Tammamı ~ 3 yıl önce
He ya almışmı Çelik iş Bakanlıktan yetkiyi.(((((

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teknik ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar 1 ay muhabbeti doğru fakat sendika yetki için başvuru yaptığında çalışma bakanlığı yeni istifada yeni üyeliğide görebiliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kısasa kısas. ~ 3 yıl önce
Açık konuşuyorum şuankı bilim sanayı ve teknoloji bakanı Fikri bey ile konuyu bizzat gürüştüm ve yardımlarını ıstedım konuyu çalısma bakanlıgıyla paylasıp hafta içi tesisi denetlemeye gelınecegını soyledı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GİT AO DA ÇALIŞ ~ 3 yıl önce
o ki bakanla görüşebiliyorsun ne işin var burda.ver elini AO ya :D
onemli ~ 3 yıl önce
arkadaşlar sendika seçimini sadece teknisyenler yapmıyor mühendis ve memurlarında hatrı sayılır bir yeri var.Unutmayın hepsi çelik-iş seçiyor.............

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000