03 Kasım 2015, Salı 07:20:37

Turkish Cargo'nun yeni rotaları belli oldu

Turkish Cargo, uçuş ağını genişletmeye devam ediyor.
  • Loadmaster alim ilani yayinlansin. Biraz da disaridakilere sans verin. Hep iceriden hep esdost olmasin :(
  • Han cikisli Del varilsi 5.trafik hakkindan dolayi ilgili sefer Han Del yapiyor. HAN dan hem DEL hem de IST kargosu alınıyor. Ayrica networkten Han ve Doh ciddi sekilde besleniyor. Agzi olan konusmasin lutfen. BEY AMM seferi zaten yapilmakta.
  • Thy cargo sektöründe de ciddi büyüyor ve büyümeye devam ediyor. Airbus 330 F den yeni uçaklar gelmeli bence..
  • TK, QR'in ucuslarini referans aliyor ama hata yapiyor. QRin tasidigi kargonun yuzde1'i sadece to/from DOH. Geri kalan 99% transit yani DOH ile alakasi yok. Iki aya kapanacak bir hat. Ben olsam BEY/AMM yapip en azindan bagaj tasirdim :)

Hava kargo şirketinin yeni kargo uçuş noktaları; Atlanta, New York, Kinşasa, Londra Stansted, Amsterdam ve Doha…

Uçuş ağını genişletmek adına hayata geçirdiği çalışmalarla bugün, sektörün öncü hava kargo şirketlerinden biri olarak anılan Turkish Cargo; Atlanta, New York (A.B.D.), Kinşasa (Kongo), Londra Stansted (Birleşik Krallık), Amsterdam (Hollanda) ve Doha (Katar)’ya, Ekim sonu itibariyle kargo seferleri düzenliyor. Hizmet götürdüğü yeni hatlarla, dünya genelinde sergilediği çıkışa ivme kazandıran hava kargo şirketi bu sayede, çizdiği yükselen grafiğin de hatlarını belirginleştirmiş oluyor.

Sahasında etkin bir profile sahip hava kargo şirketi, Kış 2015 Tarife Dönemi itibarıyla, 55’i kargo noktası olmak üzere 110 ülkede 280 uçuş noktasına, 10 kargo uçağının yanı sıra Türk Hava Yolları filosundaki 287 yolcu uçağının kargo kapasitesini de kullanarak hizmet veriyor.

Müşterilerine, dünyadaki üretim ve ticaret merkezlerine en iyi bağlantıları sağlayan Turkish Cargo’nun kaliteli hizmet anlayışı ile sunduğu cazip olanaklar, müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak adına geliştirilmeye devam ediyor.

Turkish Cargo ve uçuş tarifeleri ile ilgili ayrıntılı bilgilere www.turkishcargo.com.tr web sitesinden, +90 850 333 0777 numaralı Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Turkish Cargo'nun yeni rotaları belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Kamil ~ 1 yıl önce
Loadmaster alim ilani yayinlansin. Biraz da disaridakilere sans verin. Hep iceriden hep esdost olmasin :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hasan ~ 1 yıl önce
Tumer61622110@hotmail.com adresine cv yollayabilirsin.
No comment ~ 1 yıl önce
Han cikisli Del varilsi 5.trafik hakkindan dolayi ilgili sefer Han Del yapiyor. HAN dan hem DEL hem de IST kargosu alınıyor. Ayrica networkten Han ve Doh ciddi sekilde besleniyor. Agzi olan konusmasin lutfen. BEY AMM seferi zaten yapilmakta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 1 yıl önce
Thy cargo sektöründe de ciddi büyüyor ve büyümeye devam ediyor. Airbus 330 F den yeni uçaklar gelmeli bence..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
F değil c ~ 1 yıl önce
C gelsin f yolcu uçağı
Don't generate elements ~ 1 yıl önce
F freighter in F si A330-200F demek istemiş orada
Prag ~ 1 yıl önce
TK, QR'in ucuslarini referans aliyor ama hata yapiyor. QRin tasidigi kargonun yuzde1'i sadece to/from DOH. Geri kalan 99% transit yani DOH ile alakasi yok. Iki aya kapanacak bir hat. Ben olsam BEY/AMM yapip en azindan bagaj tasirdim :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cehaletin bu kadari ~ 1 yıl önce
Yaw he he... Ancak bu kadar konudan bihaber bir yorum yazilabilirdi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000