10 Aralık 2015, Perşembe 15:30:55

Ve THY resmen açıkladı

Son beş yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ilân edilen Türk Hava Yolları, Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 55 yıllık tarihinde bir ilk gerçekleştirip, önümüzdeki yıl Fransa’da düzenlenecek UEFA EURO 2016’nın “ilk resmi havayolu ortağı” olarak, UEFA tarafı ile sponsorluk anlaşmasına imza attı.
  • Tüm do&co international ekibi 2016 fransadayız. Değerli ortağımız thy nıda orda görmek büyük gurur...
  • Size çok şey düşüyor.Hiçbir zaman şunu unutmayın.THY babanızın malı değil.Kendi şirketiniz hiç değil.Eski ekip tarafından size nasıl bir şirket bırakıldı.Bunun üstüne çıkmaya bakın.Bunu yapmak için işleyen bir sistem var.Bu sistemi bozmayın.Bu iyi bir sistem.Gidenler tamamen politik gittiler.Sizde politik geldiniz.Ama TC.Devletinin,Türk halkının malı olan bu şirketi iyi yönetin.Bu saatten sonra bile olsa,zararın neresinden dönerseniz kardır.Bırakın o bunun adamı,şu bunun adamı düşüncesini.Bırakın çalışıyorsa kalsın çalışsın.Şimdiye kadar haksız yere,sırf bu nedenle veya yandaşlarınızın sözüne güvenerek veya kendi görüşünüzde olan arkadaşlarınızı göreve getirmek için can yaktınız.Mademki İmam Hatip mezunusunuz.Orada iyi öğretmiş olmaları lazım.Vebal vardır.Bir adam hakkında size yakın olan menfaatçiler kötü diyorlarda koskoca THY yönetim kurulu başkanısın.Herşey elinin altında.Önce bir incele.Ondan sonra karar ver.Bak öyle yapmıyorsun.Böyle devam edersen başarılı olamazsın.Allah bunu af etmez.Sadece parasını ödemekle olmaz.Hak alma.
  • Vay be, adamların bir uçak bileti alıp yurt dışına gitme imkanları yok, ama deli gibi bunları destekliyorlar. Sanırsın herkese 50 bin dolar kişi başına düşün Gayri Safi Milli Hasıla düşüyor. Rus uçağı düşürme meselesinden şimdilik 4 milyar dolar zarara girmişsin, ama hazineden desteklediğin Milli Havayolun seni adam yerine koymayan Avrupanın spor organizasyonuna para babalığı yapıyor. Ne diyelim, milletin ayranı yok içmeye bunlar Taht-ı A330 ile gidiyor s.. maya
  • Arkadaslar. THY Avustralya seferleri hakkinda bir gelisme varmi? Eger bilgisi olan arkadaslar var ise bizim ile paylasirlar ise memnun oluruz. Simdiden tesekkurler. Ayrics bu anlasma gercekten cok buyuk bir anlasma.THY cok faydali olacagina inaniyorum. Hayirli olsun. Rabbim herkese kazasiz guven icinde ucuslar nasip etsin ve Cuma'mizi hayirlara vesile kilsin.
  • Milyarlarca insanın takip edeceği bir organizasyonda reklam panolarında ''TURKISH AIRLINES'' yazılarını görmek çok güzel olacak. Çok önemli bir reklam anlaşması. Hayırlı olsun. İnşallah 2016 Dünya Kupası içinde FIFA ile anlaşılır.
  • thy olarak formula 1 i türkiyeye getirmek için çalışma yapılmasını bekliyoruz.Büyük organizasyon prestiji çok büyük ülke tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır
  • bu anlaşmaya harcanacak para yeni müşteri ile 1 yıl içinde çok rahat geri kazanılacak tır güzel yatırım
  • Helal olsun büyük iş ama Şu Formula 1'e de bir el atın artık üstadlar....
  • Cok buyuk bir sponsorluk. Hayirli olsun
  • Hayırlı olsun. Buyurun kahve / çay ikram edelim Türk kardeşlerimize.

Son beş yıldır “Avrupa’nın En İyi Havayolu Şirketi” ilân edilen Türk Hava Yolları, Avrupa Futbol Şampiyonası’nın 55 yıllık tarihinde bir ilk gerçekleştirip, önümüzdeki yıl Fransa’da düzenlenecek UEFA EURO 2016’nın  “ilk resmi havayolu ortağı” olarak, UEFA tarafı ile sponsorluk anlaşmasına imza attı.

Bugün, Paris'te imzalanan anlaşma sonrasında Türk Hava Yolları, spora yaptığı yatırımlar çerçevesinde farklı bir segmente geçiş yaptı. Gönül verdikleri takım ve oyuncuları desteklemeleri adına sayısız taraftarı dünyanın birçok farklı destinasyonuna taşıma imkânını memnuniyetle sunan havayolu şirketi için, futbolun farklı kültür ve toplumları bir araya getirmek noktasında sahip olduğu benzersiz gücün zirveye ulaştığı, en büyük organizasyonlardan birine sponsor olmak son derece önemli addediliyor.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu, Türk Hava Yolları’nın Avrupa’da 42 ülkede 107 noktaya uçuyor olması, işbirliğindeki uyumu da ön plana çıkarıyor. Turnuvada yer alan 24 ülkenin, hâlihazırda 22’sini içeren ve ev sahibi Fransa genelinde, toplamda 6 noktaya ulaşan uçuş ağı sayesinde bayrak taşıyıcı havayolunun, turnuvayı herkes için kolaylıkla ulaşılabilir kılması, işbirliğinin öncelikli hedeflerinden biri.

Anlaşma içeriği aynı zamanda, turnuva takipçilerine çeşitli ayrıcalıkların kapısını da açıyor. Turnuva izleyicisine, sosyal medya kampanyaları üzerinden sağlanacak çok sayıda olanak ve turnuvada rekabet edecek takımlara uygulanacak özel çarter tarifesi bu imkânlardan sadece birkaçı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı, anlaşmayla ilgili, “Farklı ulusları, yüzyıllardır aynı heyecan ve coşkuyla ortak bir paydada buluşturan spor dalları, uçuş sağladığı 100’ü aşkın ülke üzerinden dünya kültürlerini birbirine bağlayan Türk Hava Yolları için, ortak proje geliştirmede en anlamlı mecra. Bugün, sporun birleştirici gücü ve olağanüstü coşkusuna yeni bir işbirliğiyle katkı sağlayacak olmaktan son derece mutluyuz. Henüz imza attığımız sponsorluk anlaşmasıyla, kitleleri bağlamaktan da öte, adeta birbirine kilitleyen futbolun en önemli organizasyonlarından birinin, UEFA EURO 2016’nın resmi havayolu ortağı olarak, başta Türk Millî Takımı olmak üzere, diğer tüm ulus takımlarına, mücadelelerinde başarılar diliyoruz.” dedi.

UEFA Organizasyonları Pazarlama Direktörü, Guy-Laurent Epstein; “Avrupa’nın en büyük futbol organizasyonunda, Avrupa'nın en iyi havayolu ile birlikte çalışacak olmak bizler için şüphesiz heyecan verici. Bu büyük turnuva kapsamında, Türk Hava Yolları’nın sağlayacağı özel fırsatlar ve yenilikçi aktivasyonlar sayesinde dünyanın dört bir köşesinden Fransa’ya ulaşacak taraftarlarla önümüzdeki yıl, bambaşka bir turnuvaya tanık olacağımızı düşünüyorum.” dedi.

Türk Hava Yolları’nın, Euro 2016 görselleri giydirilmiş uçakları sayesinde dünya üzerinde uçuş sağladığı 280’i aşkın destinasyonda, turnuvanın fiili tanıtımına sağlayacağı katkı ve yine turnuva süresince müsabakaların düzenleneceği stadyumlarda yer alacak, küresel taşıyıcıya ait marka temsil faaliyetleri, anlaşma içerisinde yer alan diğer önemli konu başlıkları.

Ve THY resmen açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Flying chef ~ 3 yıl önce
Tüm do&co international ekibi 2016 fransadayız. Değerli ortağımız thy nıda orda görmek büyük gurur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlker Ayçi ve ekibi ~ 3 yıl önce
Size çok şey düşüyor.Hiçbir zaman şunu unutmayın.THY babanızın malı değil.Kendi şirketiniz hiç değil.Eski ekip tarafından size nasıl bir şirket bırakıldı.Bunun üstüne çıkmaya bakın.Bunu yapmak için işleyen bir sistem var.Bu sistemi bozmayın.Bu iyi bir sistem.Gidenler tamamen politik gittiler.Sizde politik geldiniz.Ama TC.Devletinin,Türk halkının malı olan bu şirketi iyi yönetin.Bu saatten sonra bile olsa,zararın neresinden dönerseniz kardır.Bırakın o bunun adamı,şu bunun adamı düşüncesini.Bırakın çalışıyorsa kalsın çalışsın.Şimdiye kadar haksız yere,sırf bu nedenle veya yandaşlarınızın sözüne güvenerek veya kendi görüşünüzde olan arkadaşlarınızı göreve getirmek için can yaktınız.Mademki İmam Hatip mezunusunuz.Orada iyi öğretmiş olmaları lazım.Vebal vardır.Bir adam hakkında size yakın olan menfaatçiler kötü diyorlarda koskoca THY yönetim kurulu başkanısın.Herşey elinin altında.Önce bir incele.Ondan sonra karar ver.Bak öyle yapmıyorsun.Böyle devam edersen başarılı olamazsın.Allah bunu af etmez.Sadece parasını ödemekle olmaz.Hak alma.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hak Alma ~ 3 yıl önce
Hak almamı?İştiraklere bakın.THY'nin içine bakın.Ya bir iş yanlış yapılıyorsa değiştirin tabii ki.Ama doğruysa niye değiştiriyorsun?İştiraklerde getirdikleri yöneticilere bakın.Sunexpress'in başına getirilen adamın daha önceki havayolu tecrübesi nedir?Ne iş yapardı biliyormusunuz?MARANGOZ.
Hak alma ~ 3 yıl önce
Sunexpress marangoz filan dedin de aklıma geldi.Öger Türk'ta batan milyon EUR'ların hesabı kimden sorulacak acaba?
Lale Devri ~ 3 yıl önce
Vay be, adamların bir uçak bileti alıp yurt dışına gitme imkanları yok, ama deli gibi bunları destekliyorlar. Sanırsın herkese 50 bin dolar kişi başına düşün Gayri Safi Milli Hasıla düşüyor. Rus uçağı düşürme meselesinden şimdilik 4 milyar dolar zarara girmişsin, ama hazineden desteklediğin Milli Havayolun seni adam yerine koymayan Avrupanın spor organizasyonuna para babalığı yapıyor. Ne diyelim, milletin ayranı yok içmeye bunlar Taht-ı A330 ile gidiyor s.. maya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 3 yıl önce
Arkadaslar. THY Avustralya seferleri hakkinda bir gelisme varmi? Eger bilgisi olan arkadaslar var ise bizim ile paylasirlar ise memnun oluruz. Simdiden tesekkurler. Ayrics bu anlasma gercekten cok buyuk bir anlasma.THY cok faydali olacagina inaniyorum. Hayirli olsun. Rabbim herkese kazasiz guven icinde ucuslar nasip etsin ve Cuma'mizi hayirlara vesile kilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Türk ~ 3 yıl önce
Milyarlarca insanın takip edeceği bir organizasyonda reklam panolarında ''TURKISH AIRLINES'' yazılarını görmek çok güzel olacak. Çok önemli bir reklam anlaşması. Hayırlı olsun. İnşallah 2016 Dünya Kupası içinde FIFA ile anlaşılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
formula 1 ~ 3 yıl önce
thy olarak formula 1 i türkiyeye getirmek için çalışma yapılmasını bekliyoruz.Büyük organizasyon prestiji çok büyük ülke tanıtımına büyük katkı sağlayacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
urfair ~ 3 yıl önce
bu anlaşmaya harcanacak para yeni müşteri ile 1 yıl içinde çok rahat geri kazanılacak tır güzel yatırım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Birşey diyemezsin ~ 3 yıl önce
Helal olsun büyük iş ama Şu Formula 1'e de bir el atın artık üstadlar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 3 yıl önce
Cok buyuk bir sponsorluk. Hayirli olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G. ~ 3 yıl önce
Hayırlı olsun. Buyurun kahve / çay ikram edelim Türk kardeşlerimize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
G. ~ 3 yıl önce
aman tamam etmeyelim. uzak durun oldumu simdi. tum biskuviler bana kalir!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000