26 Mart 2015, Perşembe 10:45:33

UÇUCU EKİPLERİN OTEL NÖBETİ KALDIRILIYOR MU?

Hava İş Sendikası bir açıklama yayınlayarak, uçucu ekipler için yeni kararlar alındığını duyurdu.
  • Sayın airporthaber yöneticileri bundan sonra diğer meslek grupları hakkında da haber yapın da onları da eleştirelim.Çünkü TK airgarsonlar çok bozuluyorlar.:))))))))))))Polis,asker,hemşire ,öğretmen,doktor gbi meslekler de olsun haberlerin içinde.:))))))))))))
  • yahu bizim bu sandviç canavarları buraya gelince mangalda kül bırakmıyorlar ya çok gülüyorum.
  • airporthaber böyle seviyesiz yorumlara nasıl izin verirsiniz
  • Günlük hayatta işini iyi ya da kötü icra eden bircok meslek var. Öğretmen, doktor, bankacı vs. Neden onlarla ilgili aşağılama yorumları yazma cabasında değilsiniz? Bütün derdiniz TK Kabin memurları olmuş. Bunun acıklaması hasetlikten baska birşey değildir.

Hava İş Sendikası bir açıklama yayınlayarak, uçucu ekipler için yeni kararlar alındığını duyurdu.

Sendika, Türk Hava Yolları yönetimiyle uçucu personelin otel nöbetlerinin kaldırılması ve mazaret durumları başta olmak üzere bazı konularda görüşmeler yapıldığını vurgulayarak değişikliklere gidildiğini açıkladı.

İşte Hava İş Sendikası'ndan yapılan o açıklama:

Değerli Üyelerimiz,

Geçtiğimiz hafta Sendika Başkan Yardımcımız Murat Kallenci ve uçuş işletme temsilcilerimizin Türk Hava Yolları Yöneticileri ile yapmış olduğu görüşmeler neticesinde;

- Otel nöbetlerinin kaldırılması,

- Görevine gelemeyeceğini (mazeret, sağlık raporu) görev başlangıç saatinden 4 saat öncesine kadar bildiren personelin uçuş parasının kesilmemesi,

- RM görevlerini herhangi bir sebepten ötürü arayamamış personele 21:00 ile 23:00 lokal saatleri arasında hatırlatma maili gönderilmesi,

- UDS sisteminde doldurulan formlarda revizyona gidilmesi ve sinyorite çalışmalarının başlatılması ile ilgili görüş birliğine varılmış olup, çalışmalar tamamlanıncaya kadar otel nöbet saatlerinin 05:00-13:00, 13:00-21:00, 21:00-05:00 olarak değiştirilmesinde mutabık kalınmıştır.

Görüşmelerine devam ettiğimiz tüm maddelerin en kısa zamanda neticelenmesi hususunda konunun takipçisi olduğumuzu bildirir, sağlıklı ve huzur dolu uçuşlar dileriz.

UÇUCU EKİPLERİN OTEL NÖBETİ KALDIRILIYOR MU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (106)

Engineer ~ 3 yıl önce
Sayın airporthaber yöneticileri bundan sonra diğer meslek grupları hakkında da haber yapın da onları da eleştirelim.Çünkü TK airgarsonlar çok bozuluyorlar.:))))))))))))Polis,asker,hemşire ,öğretmen,doktor gbi meslekler de olsun haberlerin içinde.:))))))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ka2 ~ 3 yıl önce
yahu bizim bu sandviç canavarları buraya gelince mangalda kül bırakmıyorlar ya çok gülüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tkn ~ 3 yıl önce
güldüğünü sanmıyorum.bence cıldırıyorsun:)))))))))
Yasas ~ 3 yıl önce
airporthaber böyle seviyesiz yorumlara nasıl izin verirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rtn ~ 3 yıl önce
Çok haklısın gerçekten,sana bile izin veriyorlar olmaz ki böyle :))))))))))))))
NoName ~ 3 yıl önce
Günlük hayatta işini iyi ya da kötü icra eden bircok meslek var. Öğretmen, doktor, bankacı vs. Neden onlarla ilgili aşağılama yorumları yazma cabasında değilsiniz? Bütün derdiniz TK Kabin memurları olmuş. Bunun acıklaması hasetlikten baska birşey değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 3 yıl önce
ne yani airporthaber de öğretmenlerin ve doktorların sorunlarından mı bahsedelim:)))))))))))))Hadi arkadaslar herkes öğretmenlerde doktorlardan bahsetsin burda:))))))
Martin ~ 3 yıl önce
Hasta yakınlarından dayak yiyen doktor,hemşire ve diğer sağlık çalışanlarının da sorunlarını ele alalım.:))))))))))))))))
KM ~ 3 yıl önce
yaklaşık 8 ay once kırarkadasım doğum günümde FLY IQ4404 marka telefon hediye etti.Aldığım günden bu yana 4 kez servise verdim.Hala da sorun çözülmedi.Çok dandik bir telefonmuş,sakın satın almayın arkadaslar.Fly ın hiçbir telefonunu almayın.:))))))))
CS ~ 3 yıl önce
Yaw bu Onaylayıcı uçak teknisyenleri de çok havalı oluyor be kardeşim.olmaz ki ama :)))))))))))))))))))))
Teknisyen ~ 3 yıl önce
6 aylığına Tayland a göreve gittim.Ordayken dedim ki kendi kendime "ulan ne karılar var beee".:))))))))))))))))))))Çok havalıyız yahuu azcıkda bizle uğraşın be kardeşim:))))))))
yolcuya ~ 3 yıl önce
Yok canım yolculardan bahsedelim mesela bir yolcu olarak memnuniyetsizliğiniz nedir bir yolcu olarak benim otel Nöbeti düzenlemem senin nerene ne yapıyor ya Allah Aşkın'a uçakta siz gibiler bana neden denk gelmiyor torpilliyim ya ondan zerre korkmuyorum ah bi gelsen de sana bişileri tersten göstersem karın tokluğuna çalışıyorsun uçağa biniyorsun onu da şirketin alıyor ( Deloitte Denetçi idim bana da alıyordu ) restoranda gitsen yiyemiceğin yemeği ekonomide uçup uçağı satın alıyorsun nedir derdin söyle bakalım
tk airgarsonaa ~ 3 yıl önce
Sizde bir acayipsiniz Tk airgarsonlar.Sizden bahsedince bozuluyosunuz bizi kıskanıyorsunuz diyorsunuz snra sizden bahsetmeyince gene triplerdesiniz.Bi karar verin artık.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000