05 Mayıs 2016, Perşembe 09:31:19

THY'nin Bogota ve Panama hattı böyle açıldı

Bogota ve Panama seferleri ile birlikte Türk Hava Yolları’nın Amerika kıtasında uçuş yaptığı ülke sayısı 6’ya, nokta sayısı 14’e yükseldi.
  • ben anlamiyorum thy neden ucuslarini diger sehirlerede yaymiyor..lufthansaya bakiyorsunuz, frankfurt, munih, berlin den birsuru ucusu var.
  • M.D kafayı niye uzatmış öyle çocuk gibi :)
  • laaaa bu ankara,izmir,antalya size ne yaptı mübarek adamlar. emirates ve qatar gelmeden ( ankarada qatar var ) izmir,antalya ve ankara dan direk uçuşlara başlasanıza dubai,doha,muscat,bangkok
  • Allah daha iyi ucuslar nasip etsin bol, yolcu ve bol kazanclar, Bayrak tasiyicimiz Maasallah dunyanin her tarafinda. Allah memleketimize, bayragimiza, bayrak tasiyicimiza ve milletimize zeval vermesin

Bogota ve Panama seferleri ile birlikte Türk Hava Yolları’nın Amerika kıtasında uçuş yaptığı ülke sayısı 6’ya, nokta sayısı 14’e yükseldi.

Dünyanın en fazla ülkesine uçan havayolu şirketi Türk Hava Yolları, uçuş ağına Panama’nın başkenti Panama City ve Kolombiya’nın başkenti Bogota‘yı ekleyerek sefer yaptığı ülke sayısını 115’e yükseltti.

İlk İstanbul – Bogota – Panama uçuşu, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı’nın ev sahipliğinde, protokol temsilcileri, basın temsilcileri ve Türk Hava Yolları çalışanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Kafileyi Bogota’da El Dorado Havalimanı CEO’su Andres Ortega ve Panama’da Panama Cumhuriyeti Turizm Bakanı Gustauo Him törenle karşıladı.

Türk Hava Yolları’nın Bogota ve Panama’ya ilk tarifeli seferi nedeni ile düzenlenen törende gerçekleştirdiği konuşmada, Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı; “Bugün ilk uçuşunu gerçekleştirdiğimiz İstanbul- Bogota ve Panama seferleriyle Türk Hava Yolları, Orta ve Güney Amerika’daki uçuş ağını güçlendirmekle birlikte, Amerika kıtasında uçtuğu nokta sayısını 14’e yükseltti. Sayın Cumhurbaşkanımızın geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği Latin Amerika ziyareti kapsamında Kolombiya’da sağlanan ikili temaslarla fiiliyata geçirilmiş ortak girişim ruhunu, uçuşlarımızla destekleyecek olmak bizler için son derece gurur verici. Bu ay içinde Kuzey Amerika’da bir diğer yeni noktaya, Atlanta’ya da sefer başlatacağız. Bu kıtada daha fazla noktaya uçmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Haftada 3 frekans olarak planlanan seferlerde, İstanbul’dan Bogota ve Panama’ya tüm vergiler dâhil gidiş-dönüş 699 Amerikan Doları’ndan başlayan ücretlerle seyahat edilebilecek.  Ayrıca Miles&Smiles üyeleri, yeni açılan Bogota ve Panama hatlarında gerçekleştirecekleri uçuşlarda, ilk 6 ay boyunca ekstra %25 Statü Mili kazanabilecekler.

THY'nin Bogota ve Panama hattı böyle açıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

. ~ 2 yıl önce
ben anlamiyorum thy neden ucuslarini diger sehirlerede yaymiyor..lufthansaya bakiyorsunuz, frankfurt, munih, berlin den birsuru ucusu var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
istanbul ~ 2 yıl önce
gelirini artırmanın yegane yolu da o sebepten. ankaradan direkt uçuş koyarsa daha az kazanır.
başkan ~ 2 yıl önce
M.D kafayı niye uzatmış öyle çocuk gibi :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MEKSIKALI TAVUKCU ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
kuvvet ~ 2 yıl önce
laaaa bu ankara,izmir,antalya size ne yaptı mübarek adamlar. emirates ve qatar gelmeden ( ankarada qatar var ) izmir,antalya ve ankara dan direk uçuşlara başlasanıza dubai,doha,muscat,bangkok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayirli ugurlu olsun ~ 2 yıl önce
Allah daha iyi ucuslar nasip etsin bol, yolcu ve bol kazanclar, Bayrak tasiyicimiz Maasallah dunyanin her tarafinda. Allah memleketimize, bayragimiza, bayrak tasiyicimiza ve milletimize zeval vermesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 2 yıl önce
Sanada...

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000