18 Aralık 2009, Cuma 12:35:32

THY’DE YENİ BAŞKAN KİM OLACAK?

Türk Hava Yolları, Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin’in istifasıyla sarsılırken şimdilerde Karlıtekin’den boşalan koltuğa kimin geleceği konuşuluyor. En yakın isim ise Hamdi Topçu…
  • YENI BASKAN KESINLIKLE TEMEL KOTIL OLMALI. TEMEL BEY THY NIN GÖLGE ADAMI NERDE BASARI VARSA ADAMIN IMZASI VAR.
  • YETERKİ MEMLEKETÇİLİK YAPMASINLAR PERSONEL ALIMLARINDA HERKESE EŞİT ŞEKİLDE DAVRANILSIN GERÇİ SEÇİMLEREDE AZ KALDI SİZ BÖYLE YAPARSANIZ YENİ İKDİDARDA SİZİN ADAMLARINIZA BÖYLE YAPAR ZABITLAR BENDE NASIL OLSA .HERŞEY YAZILI SİZ VE İŞE ALDIĞINIZ KİŞİLERDE GİDER ETME BULMA DÜNYASI NE EKERSEN ONU BİÇERSİN YAPIN BAKALIM AYRIMCILIK NEREYE KADAR YAPICAKSINIZ !!!!
  • yeni baskan kesinlikle ve kesinlikle Naci AĞBAL olmalıdır
  • Kime gelirse gelsin aynı kafa yapısında olacağı için THY'nin kurtuluşu için fazla ümitlenmemek lazım, en azından seçimlere kadar.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin’in istifasının yankıları sürüyor. Dün ani bir kararla görevinden istifa eden Karlıtekin’in Abdullah Gül’le yakınlığı ‘ Köşk’te görev alacak’ söylentilerine neden olurken istifanın ardında Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’ten tam yetki alamamasının yattığı da öne sürüldü.

Henüz istifa nedeni kesin olarak bilinmese de Candan Karlıtekin’in yerine kimin geleceği merak konusu olmaya devam ediyor.

THY Yönetim Kurulu bugün saat 14:00’te bir araya gelerek yeni başkanı seçecek. THY Yönetim Kurulu Başkanlığı’na en yakın isim ise halen başkanvekilliği görevini yürüten Hamdi Topçu.

©AirportHaber.com

THY’DE YENİ BAŞKAN KİM OLACAK?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
YENI BASKAN KESINLIKLE TEMEL KOTIL OLMALI. TEMEL BEY THY NIN GÖLGE ADAMI NERDE BASARI VARSA ADAMIN IMZASI VAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YETERKİ MEMLEKETÇİLİK YAPMASINLAR PERSONEL ALIMLARINDA HERKESE EŞİT ŞEKİLDE DAVRANILSIN GERÇİ SEÇİMLEREDE AZ KALDI SİZ BÖYLE YAPARSANIZ YENİ İKDİDARDA SİZİN ADAMLARINIZA BÖYLE YAPAR ZABITLAR BENDE NASIL OLSA .HERŞEY YAZILI SİZ VE İŞE ALDIĞINIZ KİŞİLERDE GİDER ETME BULMA DÜNYASI NE EKERSEN ONU BİÇERSİN YAPIN BAKALIM AYRIMCILIK NEREYE KADAR YAPICAKSINIZ !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yeni baskan kesinlikle ve kesinlikle Naci AĞBAL olmalıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kime gelirse gelsin aynı kafa yapısında olacağı için THY'nin kurtuluşu için fazla ümitlenmemek lazım, en azından seçimlere kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000