29 Kasım 2010, Pazartesi 11:34:05

THY UÇAKLARI 2 NOKTAYA DAHA KANAT ÇIRPACAK

Türk Hava Yolları, Bangladeş’te Dakka ve Vietnam’da Ho Chi Minh City (Saygon) seferlerini başlatıyor...
  • Dogru kararlarla hep ileriye olumsuz yorumcular konusmaya devam etsin hic onemi yok .Siz konusursunuz bu kervan yurur.
  • bu yonetim geldiginden beri isi batirsalarda kina yaksak die bekleyen guruha sesleniyorum o aldiginiz kinalarin son kullanma tarihi gecmistir artik kac yil oldu bence toplanin bigun misir carsisina gidin hep bereber birer kilo kina alin 5 sene daha bekleyin hergun de dua edin gerci meshur bi laf var bu konuda her dua da kabul gormuyomus sanirim allah akil fikir versin .....
  • Sayın Editör, Biletlerin satın alınab,leceği yerlere ek olarak bütün dünyada olduğu gibi, Yetkili seyehat acentalarınıda koysanız daha iyi olmazmı hem yolcularda bilgilenmiş olur. Bildiğiniz gibi halen uçak bileti satışlarının %80 Yetkili seyehat acentaları(IATA) yapıyor. bir dahaki yazılarda görme umuduyla.
  • Arkadaşım, eğitim şart diyorsun da sen kendi yazdıklarındaki imla hatalarını, Türkçe bozukluklarını görüyor musun? Hangi eğitimden bahsediyorsun sen? Hangi okulda öğrettiler bunları size???

26 Aralık 2010 tarihinde başlayacak Karaçi aktarmalı Dakka seferleri, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftada 4 sefer gerçekleşecek. Ayrıca Türk Hava Yolları, 29 Aralık 2010 tarihinde Bangkok aktarmalı  Ho Chi Minh City (Saygon) seferlerini de, Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi olmak üzere haftada 4 sefer olarak başlatacak.

Türk Hava Yolları, 26 Aralık 2010 – 31 Mart 2011 tarihleri arasında İstanbul’dan Dakka’ya gerçekleşecek seyahatler için gidiş-dönüş tüm vergiler dahil 590 Avro, 29 Aralık 2010 – 31 Mart 2011 tarihleri arasında Ho Chi Minh City’ye gerçekleşecek seyahatler için 623 Avro’dan başlayan fiyatlarla biletleri satışa sunuyor.

Star Alliance üyesi Avrupa’nın 4’üncü büyük havayolu ünvanına sahip Türk Hava Yolları, şu anda 128 dış hat ve 39 iç hat olmak üzere toplam 167 noktaya sefer düzenlemektedir. Türk Hava Yolları, yeni açılacak bu hatlarla birlikte tüm dünyada toplam 169 uçuş noktasına ulaşacak.

Türk Hava Yolları yolcuları, seyahatlerini www.thy.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ayırtabilir.Türk Hava Yolları ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere web sitemizden ulaşılabilir.
 

THY UÇAKLARI 2 NOKTAYA DAHA KANAT ÇIRPACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
Dogru kararlarla hep ileriye olumsuz yorumcular konusmaya devam etsin hic onemi yok .Siz konusursunuz bu kervan yurur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu yonetim geldiginden beri isi batirsalarda kina yaksak die bekleyen guruha sesleniyorum o aldiginiz kinalarin son kullanma tarihi gecmistir artik kac yil oldu bence toplanin bigun misir carsisina gidin hep bereber birer kilo kina alin 5 sene daha bekleyin hergun de dua edin gerci meshur bi laf var bu konuda her dua da kabul gormuyomus sanirim allah akil fikir versin .....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Sayın Editör, Biletlerin satın alınab,leceği yerlere ek olarak bütün dünyada olduğu gibi, Yetkili seyehat acentalarınıda koysanız daha iyi olmazmı hem yolcularda bilgilenmiş olur. Bildiğiniz gibi halen uçak bileti satışlarının %80 Yetkili seyehat acentaları(IATA) yapıyor. bir dahaki yazılarda görme umuduyla.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşım, eğitim şart diyorsun da sen kendi yazdıklarındaki imla hatalarını, Türkçe bozukluklarını görüyor musun? Hangi eğitimden bahsediyorsun sen? Hangi okulda öğrettiler bunları size???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000