30 Temmuz 2015, Perşembe 15:35:12

THY uçağı acil iniş yapıyor

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-San Francisco seferini yapan yolcu uçağı acil iniş yapıyor.
  • Kaç yıldır bu sektördeyim,nedense özellikle Amerika uçaklarında (Gözenin uçak arama yaptığı) hemde iki ayda 3 kere telefon vs şeyler unutulduğu görüldü. Düşünmek çok mu zor,neden şimdiye kadar olmadı da bu ara peş peşe oldu?? Tgs daha iyi yapacaksa yapsın,onların aramasınıda görürüz. Kötü niyetli davranıldığını düşünüyorum,canını dişine takarak çalışan insanlara haksızlık yapıyorsunuz. Personel sıkıntısı olabilir fakat bu sorun tüm havacılık genelinde var.her şeyi birilerine yüklemeye çalışmakla thy bir yere gelemez!
  • Bu her firsatta gözen'e giydiren sahislarin ya ise girmek isteyip de alinamayan, ya da adam gibi calismadigi icin sirkette bir yere gelemeyip isten cikanlar oldugu kanaatindeyim. Gözen olmasa ne olur bu ucuslarin hali hey yavrum hey tutturmussunuz bir ucak arama o da faili mechul belki yine kabinden biri ucmak istememistir. Keşke gözen zevk için çekilse de avrupa seyahat dokumanlarini tgs'nin ingilizce bile bilmeyen personelleri yapsa cok eglenceli olur
  • Her olayda konuyu kabin ekibinin maasina bagliyorsunuz,nasil yapiyorsunuz bilmiyorum da helal olsun.Kabin ekibinin tirnagi olamamak sizde yeni yetenekler gelismesine yolacmis anlasilan.Ben sadece kabin memuru degil Thy genel muduruyum bilin istedim,maasi ona gore hesaplarsiniz artik!
  • Bi uçağı dogru düzgün kontrol edemiyor. Uçağa binmeden artis artis soru sorarlar ama. Rezalet

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-San Francisco seferini yapan yolcu uçağı Polonya'ya acil iniş yapıyor.

Atatürk Havalimanı'ndan bugün saat 13:35'de kalkışını gerçekleştiren TK 79 sefer sayılı TC-JJR tescilli Boeing 777 tipi yolcu uçağı henüz bilinmeyen bir nedenle Polonya'ya acil iniş yapıyor.

Öte yandan edinilen bilgilere göre rahatsızlanan bir yolcu nedeniyle THY'nin Varşova Chopin Havalimanı'na divert ettiği öğrenildi.

16.30 Güncellendi

Uçağın acil iniş sebebinin sahipsiz bir cep telefonu olduğu öğrenildi. Varşova'ya acil iniş yapan uçağın güvenli bir bölgeye çekilerek prosedür gereği kontrol edileceği ve ardından San Francisco için kalkış yapacağı bildirildi.

Ayrıntılar gelecek...

THY uçağı acil iniş yapıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (35)

!!! ~ 3 yıl önce
Kaç yıldır bu sektördeyim,nedense özellikle Amerika uçaklarında (Gözenin uçak arama yaptığı) hemde iki ayda 3 kere telefon vs şeyler unutulduğu görüldü. Düşünmek çok mu zor,neden şimdiye kadar olmadı da bu ara peş peşe oldu?? Tgs daha iyi yapacaksa yapsın,onların aramasınıda görürüz. Kötü niyetli davranıldığını düşünüyorum,canını dişine takarak çalışan insanlara haksızlık yapıyorsunuz. Personel sıkıntısı olabilir fakat bu sorun tüm havacılık genelinde var.her şeyi birilerine yüklemeye çalışmakla thy bir yere gelemez!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mc ~ 3 yıl önce
Bu her firsatta gözen'e giydiren sahislarin ya ise girmek isteyip de alinamayan, ya da adam gibi calismadigi icin sirkette bir yere gelemeyip isten cikanlar oldugu kanaatindeyim. Gözen olmasa ne olur bu ucuslarin hali hey yavrum hey tutturmussunuz bir ucak arama o da faili mechul belki yine kabinden biri ucmak istememistir. Keşke gözen zevk için çekilse de avrupa seyahat dokumanlarini tgs'nin ingilizce bile bilmeyen personelleri yapsa cok eglenceli olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kabin ~ 3 yıl önce
Her olayda konuyu kabin ekibinin maasina bagliyorsunuz,nasil yapiyorsunuz bilmiyorum da helal olsun.Kabin ekibinin tirnagi olamamak sizde yeni yetenekler gelismesine yolacmis anlasilan.Ben sadece kabin memuru degil Thy genel muduruyum bilin istedim,maasi ona gore hesaplarsiniz artik!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu gözenin işi ne allah aşkına ~ 3 yıl önce
Bi uçağı dogru düzgün kontrol edemiyor. Uçağa binmeden artis artis soru sorarlar ama. Rezalet

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000