24 Haziran 2016, Cuma 10:28:38

THY pilotu rahatsızlandı uçak acil iniş yaptı

Türk Hava Yolları'nın Darüsselam-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı kaptan pilotun rahatsızlanması nedeniyle Antalya Havalimanı'na acil iniş yaptı.
  • Allah korusun.
  • geçmiş olsun captan pilotumuza umarim ciddi bir şey yoktut..afrikada malesef iklam şartlarindan dolayi bir takim hastaliklar olabiliyor..ama zamaninda teşhisle sorun gideriliyor..yaygaraya gerek yok...
  • afrikanin her bolgesine air france,british,brusells,lufthansa,klm uçmaktadir cahil olmayin araştirin ondan sonra da yazin..gerek tucaret bakimindan gerekse madenler bakimindan afrika çok önenlidir..turkiyede yeni ihracat kapisi olarak afrikada yer almaktadir ve urunlerimiz gidiyor..iflas etmiş avrupaya mi ihracat yapalim siz söyleyin yahu....
  • Ne işiniz var Tanzanya'da? Başka havayolu şirketlerinin almadığı risklere gönüllü olmak mı büyümek? Uçakta hiç Türk yolcu varmıydı acaba? Birde merakımı bağışlayın, THY böyle riskli bölgelere çok değerli ecnebi pilotlarını da gönderebiliyor mu?

Türk Hava Yolları'nın Darüsselam-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı kaptan pilotun rahatsızlanması nedeniyle Antalya Havalimanı'na acil iniş yaptı.

THY'nin TK 604 sefer sayısıyla 100 yolcu ve 6 mürettebat ile Tanzanya'nın Darüsselam kentinden İstanbul'a gelecek  uçağı, kaptan pilotun rahatsızlanması nedeniyle Antalya'ya iniş yaptığı öğrenildi.

Az önce Antalya'ya inen uçağın pilotuna ilk müdahale burada yapılıyor.

Airporthaber'in edindiği bilgiye göre Kaptan pilot K.Ü'nün şiddetli karın ağrısı şikayetiyle acil iniş izni istediği ve indikten sonra hastaneye götürüldüğü öğrenildi. Pilotun rahatsızlığının gerekli tahlillerin yapılmasından sonra ortaya çıkacağı belirtildi. THY pilotunun bulaşıcı hastalık riski bulunan Darusselam'da virüs kapmış olabileceği iddia edildi.


©AirportHaber

THY pilotu rahatsızlandı uçak acil iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Allah korusun. ~ 2 yıl önce
Allah korusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 2 yıl önce
geçmiş olsun captan pilotumuza umarim ciddi bir şey yoktut..afrikada malesef iklam şartlarindan dolayi bir takim hastaliklar olabiliyor..ama zamaninda teşhisle sorun gideriliyor..yaygaraya gerek yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camarothy ~ 2 yıl önce
afrikanin her bolgesine air france,british,brusells,lufthansa,klm uçmaktadir cahil olmayin araştirin ondan sonra da yazin..gerek tucaret bakimindan gerekse madenler bakimindan afrika çok önenlidir..turkiyede yeni ihracat kapisi olarak afrikada yer almaktadir ve urunlerimiz gidiyor..iflas etmiş avrupaya mi ihracat yapalim siz söyleyin yahu....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 2 yıl önce
Ne işiniz var Tanzanya'da? Başka havayolu şirketlerinin almadığı risklere gönüllü olmak mı büyümek? Uçakta hiç Türk yolcu varmıydı acaba? Birde merakımı bağışlayın, THY böyle riskli bölgelere çok değerli ecnebi pilotlarını da gönderebiliyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qwerty ~ 2 yıl önce
Dostum Afrika'ya air france british 380 le uçuyorlar sen neyden bahsediyorsun
Km ~ 2 yıl önce
Gidiyor hocam hepsi gidiyor sen merak etme
Bikinili.limjgvjnknknkh ~ 2 yıl önce
Ne işi olacak , ihtiyaç olmadığı halde sırf yandaşlar komisyon alsın diye satın alınan gereksiz uçakları yerde bekletecek değiller ya. Yakında kasabalara da uçmaya başlarlar artık.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000