10 Ekim 2014, Cuma 13:10:14

THY PİLOTU EDİP ANGIN'A SON VEDA

Türk Hava Yolları pilotlarından Edip Kıvılcım Angın son yolculuğuna uğurlanıyor.
  • 16 YILLIK DOSTUM, NEREDEYSE HER GÜNÜMÜ BERABER GEÇİRDİĞİM, BENİ EKSİK, TATSIZ, MUTSUZ BIRAKIP GİDEN GÜZEL KARDEŞİM. SENİ GERÇEKTEN ÇOK ÖZLÜYORUM. YATTIĞIN YER CENNET OLSUN. SENİ SEVİYORUM.
  • BAKALIM SEN MUSALLA TASINDA YATTIGINDA KIMLER SENI UGURLAYACAK ZAVALLI
  • Bir sey olamayan kapasitesi yetersiz olan adamin sigindigi seydir torpillidir diyip suc atmak. Kapasitesizliginiz yuzunden milleti suclamayin. Beceriksizsiniz bu yuzden ise alinmiyorsunuz. Torpil morpil diyip kendinizi avutmayin. Her olayda da firsat kollayip saldirmayin. Azicik adam olup calisin belki siz de olursunuz...
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Türk Hava Yolları pilotlarından Edip Kıvılcım Angın son yolculuğuna uğurlanıyor.

Dün geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden 30 yaşındaki THY pilotu Edip Kıvılcım Angın, Beylikdüzü'nde kılınan Cenaze Namazı sonrasında toprağa verilecek.

Yakınları ve sevenlerinin Angın'a son vazifesini yerine getirmek için akın ettiği Cenaze Namazı'nda Edip Kıvılcım'ın eşi Aslı Angın'ın tabuta sarılarak ağlaması yürekleri dağladı.

Genç pilot Kıvılcım Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii'sinde kılınacak cenaze namazı sonrası Kavaklı Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Edip Kıvılcım Angın, Bolu'daki anneannesini ziyaret etmek için motosikletiyle çıktığı yolda Düzce civarında bir minibüse arkadan çarparak hayatını kaybetmişti.©AirportHaber.com

THY PİLOTU EDİP ANGIN'A SON VEDA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

ONRSNR ~ 3 yıl önce
16 YILLIK DOSTUM, NEREDEYSE HER GÜNÜMÜ BERABER GEÇİRDİĞİM, BENİ EKSİK, TATSIZ, MUTSUZ BIRAKIP GİDEN GÜZEL KARDEŞİM. SENİ GERÇEKTEN ÇOK ÖZLÜYORUM. YATTIĞIN YER CENNET OLSUN. SENİ SEVİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BBB /B-52 CVP ~ 4 yıl önce
BAKALIM SEN MUSALLA TASINDA YATTIGINDA KIMLER SENI UGURLAYACAK ZAVALLI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Bir sey olamayan kapasitesi yetersiz olan adamin sigindigi seydir torpillidir diyip suc atmak. Kapasitesizliginiz yuzunden milleti suclamayin. Beceriksizsiniz bu yuzden ise alinmiyorsunuz. Torpil morpil diyip kendinizi avutmayin. Her olayda da firsat kollayip saldirmayin. Azicik adam olup calisin belki siz de olursunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000