21 Mart 2009, Cumartesi 08:59:36

Havacılığın geleceği THY'de tartışılacak

Türk Hava Yolları Genel Müdürlük Binası, Pazartesi günü önemli konuya ev sahipliği yapacak...
  • THY'de Temel ve Tayfası kadrolaşıp, işe yarayan bir çok insanı işten atıyor. Ne geleceği ? THY bence Nijerya Hava Yolları ile geleceğini tartışsın. Ne de olsa THY'de deve kesen arkadaş orada Bakım müdürü. Tayfa aynı yani. Luftansa, Air France ile yarışmak. Gülüyorum bunlara.
  • Yahu şu first class uygulaması nasıl gidiyor bilen varsa yorumlasın.Amacına ulaşmış mı?Kime patladı.Objektif bilgi lütfen.
  • önce 777 leri abd ve japonyaya uçurmayı öğretsin sonra da indra gandi yapsın hoca. like a star.
  • vah benim memleketim vah.. halen ci-cu ile ugrasiyorsunuz.. nerden buluyorsunuz bunlari.. zaten memleket hep bu ci- cu lar yüzünden buhale geldi.. yani.. hangi cagdasiniz halen.. Tüm Dünya halimize gülüyor.. niyemi .. neden -- acaba-? cevap ortada.. adamlar bizin , kendi kendimizi yerdigimizi sevinyorlar.. daha ne olsun.. devam sayin millet.. hayirli isler .. CI-CU ya devam

'Geleceğin Havayolları' adlı bir seminer düzenleyecek olan THY, seminerin 40 yılı aşkın havacılık tecrübesi bulunan Ohio State Üniversitesi Havacılık Bölüm Başkanı Prof. Nawal K. TANEJA tarafından verileceğini duyurdu.

Havacılığın geleceği THY'de tartışılacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 9 yıl önce
THY'de Temel ve Tayfası kadrolaşıp, işe yarayan bir çok insanı işten atıyor. Ne geleceği ? THY bence Nijerya Hava Yolları ile geleceğini tartışsın. Ne de olsa THY'de deve kesen arkadaş orada Bakım müdürü. Tayfa aynı yani. Luftansa, Air France ile yarışmak. Gülüyorum bunlara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Yahu şu first class uygulaması nasıl gidiyor bilen varsa yorumlasın.Amacına ulaşmış mı?Kime patladı.Objektif bilgi lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
önce 777 leri abd ve japonyaya uçurmayı öğretsin sonra da indra gandi yapsın hoca. like a star.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
vah benim memleketim vah.. halen ci-cu ile ugrasiyorsunuz.. nerden buluyorsunuz bunlari.. zaten memleket hep bu ci- cu lar yüzünden buhale geldi.. yani.. hangi cagdasiniz halen.. Tüm Dünya halimize gülüyor.. niyemi .. neden -- acaba-? cevap ortada.. adamlar bizin , kendi kendimizi yerdigimizi sevinyorlar.. daha ne olsun.. devam sayin millet.. hayirli isler .. CI-CU ya devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000