16 Temmuz 2015, Perşembe 17:20:40

Atatürk Havalimanı'nda Pazar günü rekor kırılacak

İstanbul Atatürk Havalimanı'nda, Pazar günü tarihi bir rekor bekleniyor. İşte detaylar...
  • Iyi ki böyle bir şey olacağını tahmin edip bileti cumartesi akşamına almışim. Ee o kadar uctuk biz de bir seyler kaptik yani. Pazar gunu ucagin yere inmesiyle yolcunun havalimanindan cikmasi dis hatlarda 1 saattir.
  • Allah kaza bela vermesin bütün yolculara emniyetli hizmet zamanında bagaj teslimini yapacağız
  • Tereci, kacak ATC ye; Sen anladin... Hayirli bayramlar, hernerde calisiyorsan emniyetli kontroller...
  • Kacak ATC ye ithafen ; Iyi ki de kacmissin sayin ATC. Zaten sen gibi kompleksli insanlar cok olsaydi bu sene daha da olum gibi gecerdi. Cok bisey istenmiyo senden "emege saygi, insana, yapilan ise saygi".. Senin deyiminle kendi dusen aglamaz derken sanki herkez can atiyo Istanbulda calismaya da buradaki insanlar kaciriyor onlari.. Peh.. Duyda inanma..

Ramazan Bayramı'nın gelmesiyle birlikte Atatürk Havalimanı en yoğun günlerini yaşarken, Pazar gününün Türk havacılık tarihine geçeceği öğrenildi.

Bir önceki rekorunu bin 375 uçağın iniş-kalkış yapmasıyla kıran Atatürk Havalimanı, çoğu yolcunun dönüş tarihi olan Pazar günü tam bin 500 uçağa ev sahipliği yapacak.

Atatürk Havalimanı'nda Pazar günü için bin 500 uçağa slot verildiği öğrenilirken, bu sayının yakalanması halinde Türk Havacılık tarihinde bir günde en çok uçağın iniş-kalkış yaptığı gün olarak kayıtlara geçecek.

©AirportHaber

Atatürk Havalimanı'nda Pazar günü rekor kırılacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

Cumartesi ~ 3 yıl önce
Iyi ki böyle bir şey olacağını tahmin edip bileti cumartesi akşamına almışim. Ee o kadar uctuk biz de bir seyler kaptik yani. Pazar gunu ucagin yere inmesiyle yolcunun havalimanindan cikmasi dis hatlarda 1 saattir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ruzgar ~ 3 yıl önce
Allah kaza bela vermesin bütün yolculara emniyetli hizmet zamanında bagaj teslimini yapacağız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fbcologne ~ 3 yıl önce
Senmi yapiyosun teslimatlari ?
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tereci, kacak ATC ye; Sen anladin... Hayirli bayramlar, hernerde calisiyorsan emniyetli kontroller...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kacak ATC ye ithafen ; Iyi ki de kacmissin sayin ATC. Zaten sen gibi kompleksli insanlar cok olsaydi bu sene daha da olum gibi gecerdi. Cok bisey istenmiyo senden "emege saygi, insana, yapilan ise saygi".. Senin deyiminle kendi dusen aglamaz derken sanki herkez can atiyo Istanbulda calismaya da buradaki insanlar kaciriyor onlari.. Peh.. Duyda inanma..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atc ~ 3 yıl önce
Zahmet edip,aynı seninkine benzer bir Şeyler geveleyen arkadaşa verdiğim cevabı okusaydın anlardın ki belkİ de İstanbul'da senden çok daha uzun süre çalıştım.Anladın?? Tereceiye tere satma... Anlamadıysan da senin problemin artık.Hem orada çalışmaya can atmadığını itiraf ediyorsun,hem emeğe ssygı lafları geveliyorsun nasıl bi kafaysa artık :)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000