06 Temmuz 2015, Pazartesi 17:16:48

TGS'de sürpriz ayrılık

Turkish Ground Services'dda (TGS) Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Yavuz Saltık görevinden istifa etti.
  • Gitsede nefes alsa dedigin adam kadar tas dussun kafaniza yuzunuze gulup arkanizdan defter duren adamlara layiksiniz birde yaninizda "nasil olur olmaz oyle sey bak ben o nu napiyorum" diyenlere inanip adam saydiginiz seyler birlesse özcan b. In kaşı olamazlar sahte kabadayi seflere geldi sira bakin gorun kimler yolcu
  • birde şu özcan beyaz gitsede insanlar bir nefes alsa
  • Şirketin her yıl sonu dağıttığı ödülü "Apronda bunca zorlukta çalışıp terleyen adamlar varken bu ödülü almak bize yakışmaz" diyecek kadar vicdanlıdır.
  • Hayatı mücadeleyle geçmiş besbelli. Şartları zorlayarak tırnaklarıyla kazıyarak biryerlere gelmiş. Mücadelesi devam ediyor. Umarım daha özgür, daha kendi olabileceği bir yere gidiyordur. Yolun açık olsun.

Turkish Ground Services'dda (TGS) Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Yavuz Saltık görevinden istifa etti.

Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş'de, Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan başarılı yönetici Yavuz Saltık bugün görevinden istifa etti.

Kurulduğu günden bu yana TGS'de görev yapan Saltık'ın Beylikdüzü Belediyesi'nde Özel Kalem Müdürü olarak görev yapacağı öğrenildi.©AirportHaber

TGS'de sürpriz ayrılık