01 Şubat 2012, Çarşamba 11:56:56

TGS EN BÜYÜK HATASINI YAPTI. BJK FORMALARINI UÇAĞA YÜKLEMEDİ

Bu akşam Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da Çek Temsilcisi BK Pardubice ile karşılaşacak olan Beşiktaş Milangaz Basketbol takımı dün İstanbul - Prag uçuşu öncesi formaların bulunduğu bagajların yüklenmeme şoku yaşanıyor.
  • ergin bey cok sanslısınız en azından sizi baska ucaga bindirmediler bosverin bagajı filan prag yerine mogadişuya da gidebilirdiniz
  • TGS KADAR TAŞ DÜŞSÜN BAŞINIZA
  • bende tgs çalışanıyım.havaş dönemi dahil toplam 7 senedir havalimanı'ndayım.bu haberleri yapan,kontuara gelip resim çekip giden zat-ı muhterem lere sözüm;bir kez olsun uçağın sağına inip,oranında resimlerini çekin.uçak altı'nda ne rezillikler çektiğimizi bir ALLAH birde bizler biliriz.yinede bütün yaşanan bu olumsuzluklara rağmen.tgs personeli çok üstün performans sergiliyor.olaya sadece yolcu açısından değil,birkezde çalışan işçi penceresi'nden bakın lütfen.
  • Peki uçak altı ile harekat memuru mutabakat yapıp bu eksik parçanın nerde olduğunu sorgulamamış mı??? Ayrıca şut altında havuza düşen bagaj yaklaşık sanıyorum 10-13 dk alır... Şut altına indirilen bagaj 213'ten 5-6 dk... Siz karar verin nerde hile var :)) Kandırmayın bari...
Dün Atatürk Havalimanı'ndan Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağı ile Prag'a uçan Beşiktaş Milangaz Basketbol Takımı'nda forma şoku yaşanıyor.

İçinde formaların da bulunduğu malzeme çantasının uçağa yüklenememesiyle başlayan tehlike, bugün İstanbul'da kötü hava koşullarının uçuşları iptal etmesiyle şoka dönüştü.

Formaları İstanbul'da kalan Beşiktaş'lı oyuncuların Avrupa Kupası'nda yapacakları maç tehlikeye girdi.

Twitter hesabından açıklama yapan Ergin Ataman; Fiba ile temasta olduklarını ve maçın tehlikeye girdiğini belirtti.

AirportHaber'in TGS'den edindiği bilgiye göre Beşiktaş Basketbol Takımı'nın bir yöneticisinin gelip kalan valizi aldığı ve aktarmalı olarak Prag'a uçacağı, formaların maç saatine yetiştirileceği öğrenildi.

Bu arada formaların İstanbul'da unutulduğu şeklindeki iddialara TGS'den yalanlama geldi. TGS'den yapılan açıklamada, formaların bulunduğu kargonun normal bagajların verildiği bantlara yüklenemeyecek kadar ağır olması sebebiyle asansörle şut altı denilen bölgeye indirildiği, bu işlemlerin sürdüğü sırada da BJK basketbol takımını taşıyan uçağın kapı kapatarak hareket ettiği ve bagajların unutulmasının söz konusu olmadığı, işlemlerin yetişmemesi üzerine bagajın uçağa yüklenemediği kaydedildi.

İŞTE ATAMAN'IN TWITTER HESABINDAN YAPTIĞI O ŞİKAYET


TGS EN BÜYÜK HATASINI YAPTI. BJK FORMALARINI UÇAĞA YÜKLEMEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 6 yıl önce
ergin bey cok sanslısınız en azından sizi baska ucaga bindirmediler bosverin bagajı filan prag yerine mogadişuya da gidebilirdiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
TGS KADAR TAŞ DÜŞSÜN BAŞINIZA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
bende tgs çalışanıyım.havaş dönemi dahil toplam 7 senedir havalimanı'ndayım.bu haberleri yapan,kontuara gelip resim çekip giden zat-ı muhterem lere sözüm;bir kez olsun uçağın sağına inip,oranında resimlerini çekin.uçak altı'nda ne rezillikler çektiğimizi bir ALLAH birde bizler biliriz.yinede bütün yaşanan bu olumsuzluklara rağmen.tgs personeli çok üstün performans sergiliyor.olaya sadece yolcu açısından değil,birkezde çalışan işçi penceresi'nden bakın lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Peki uçak altı ile harekat memuru mutabakat yapıp bu eksik parçanın nerde olduğunu sorgulamamış mı??? Ayrıca şut altında havuza düşen bagaj yaklaşık sanıyorum 10-13 dk alır... Şut altına indirilen bagaj 213'ten 5-6 dk... Siz karar verin nerde hile var :)) Kandırmayın bari...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000