17 Haziran 2015, Çarşamba 15:01:50

Bodrum Havalimanı'nda TGS personeli yaralandı

Turkish Ground Services'te (TGS), harekat memuru olarak çalışan A.D elinde patlayan portakal suyu şişesi nedeniyle yaralandı. Kazanın oluş biçimi ve nedenlerinin bundan böyle eğitimlere konu olacağı öğrenildi.
  • Uçağın yatıya kalacağını bile bile o portakal suyunu zamanında çöpe atmayan kabin memurunda sıkıntı var, sırf 5/10 dakika erken çıkıp işi tatile çevirmek için.
  • Bir müdür varmış birileri gidince haticeyle neticeyi ayırt edemeyen çok gönül almış halbuki hepsi kıvırma heveslisi olduğu için yaptığı işlermiş bir müdür varmış etrafında dönen oyunları gördüğü bildiği halde zamanında ortak olduğu günah dosyaları yüzünden elini kımıldatamadığı ama suçsuz olduğunu bildiği halde adaletli gözükmek için haksız yere kelle almınmasını emretteği ve bir müdürmüş bu TGS de taa baştaraflarda paraleline uzanmış ?????????????????
  • Benim kazamda aracın camı kendi kendine patladı dediğimde nasıl patlar olmaz öylebirşey diyebilenler var atatürk havaalanında duyrulur
  • harekatçılar kaptan ve amirlerden yeterince çekiyor zaten bide yetmezmiş gibi böyle saçma şeyler de çıkıyor...çok çok geçmiş olsun

Geçtiğimiz günlerde Bodrum Havalimanı'nda yaşanan kaza, hem şaşırttı hem de yeni tedbirler alınmasına yol açtı. 

TGS'de harekat memuru olarak görev yapan A.D, Pal Mali Havacılık'a ait özel uçağa operasyon hizmeti verdiği sırada talihsiz bir kaza yaşadı. İki gün meydanda kalan uçaktan atılmayan portakal suyunu çöpe atmak isteyen A.D, şişeye dokunduğu anda şiddetli bir patlama meydana geldi.

Patlamanın etkisiyle elinden yaralanan genç personelin bilek kısmında kırıklar, doku yaralanmaları ve kesikler oluştu. Hastaneye kaldırılan A.D tedavi altına alınırken, 2.5 ay iş göremez raporu verildi.

Söz konusu kazanın bundan sonra TGS eğitimlerinde yer alacağı ve tedbirler ile ilgili bilgilendirmelerin yapılacağı öğrenildi.

©AirportHaber

Bodrum Havalimanı'nda TGS personeli yaralandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Hrk ~ 3 yıl önce
Uçağın yatıya kalacağını bile bile o portakal suyunu zamanında çöpe atmayan kabin memurunda sıkıntı var, sırf 5/10 dakika erken çıkıp işi tatile çevirmek için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tuğrul Ö. ~ 3 yıl önce
Bir müdür varmış birileri gidince haticeyle neticeyi ayırt edemeyen çok gönül almış halbuki hepsi kıvırma heveslisi olduğu için yaptığı işlermiş bir müdür varmış etrafında dönen oyunları gördüğü bildiği halde zamanında ortak olduğu günah dosyaları yüzünden elini kımıldatamadığı ama suçsuz olduğunu bildiği halde adaletli gözükmek için haksız yere kelle almınmasını emretteği ve bir müdürmüş bu TGS de taa baştaraflarda paraleline uzanmış ?????????????????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sheflere ~ 3 yıl önce
Benim kazamda aracın camı kendi kendine patladı dediğimde nasıl patlar olmaz öylebirşey diyebilenler var atatürk havaalanında duyrulur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ata operation ~ 3 yıl önce
harekatçılar kaptan ve amirlerden yeterince çekiyor zaten bide yetmezmiş gibi böyle saçma şeyler de çıkıyor...çok çok geçmiş olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000