23 Nisan 2013, Salı 08:41:52

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SKANDAL

Türk Hava Yolları’na ait bir uçakla Paris’ten İstanbul’a gelen yolcular yer hizmetleri personelinin yaptığı yanlışlıkla dış hatlar yerine iç hatlardan çıkartılınca polis alarma geçirdi.
  • evet arkadaşlarım biliyorum ki burda anlatılan ların % 40 doğru olmuşsa duşunduruçu eger il ilçe ayrımı yapılıyosa bu şirkette akp cok oy kaybeder 14340 giriş cikiş yapilmiş bi şirkette bazı olan durumlar kafa karıştırıyor inşallah burda anlatılan lar dogru degildir umarımr her sokakta dolaşılan ev tek tek kazanılmış oy bizim nasıl çalıştıgımızı gösterir ama burda kırılan ları onarmaz iyi şallah ben haksızım ?
  • Yahu lise mezunu olan, Rizeli ise rahat etsin diye yer hizmetleri memurluğuna, yok farklı ilden ise bagaj, yükleme bölümlerine alınıyor. Düşünün yapılan İngilizce sınavlarında bile Rizelilerin kağıtları değiştirildi daha önceki Rizeli İK Müdürü zamanında. Neymiş efendim hemşehrilerine daha yüksek maaş ve daha rahat iş sağlasın diye.. Şef veya Müdür yapılacak ise yine Rizeli olmasına dikkat ediliyor.... Rizeli kalmadıysa Trabzonlu....Ehhh Allah'tan korkmak lazım. Bu kadar adaletsizliğe de ses çıkarılmasın mı Rizeli çalışan kardeşlerim. Gerçekten içniz rahat mı?
  • ucaktan cıkan chek in siz yolculardanda bahsetsek iyi olur karşılama memurları biletlere bakmıyo sanırım yer hizmetleri personelleri torpille girip hava peşinde
  • ben havcıyım ama yolcu olan bi akrabama tgs içindeki bazı arkadaşlardan o kadar şikayet geldiki akılalmaz halde hareket ediyolar tavır ları sankı babasının malı gibi kamu alanı ne bilmiyolar arkadaşlar ,? sorumlusu kim

Edinilen bilgiye göre içinde 170 yolcusu bulunan Türk Hava Yolları’nın TK 1824 sefer sayılı Paris-İstanbul seferini yapan yolcu uçağı 19.30’da Atatürk Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra park pozisyonuna yanaştı. Uçağın Business Class bölümünde seyahat eden 17 yolcuyu uçaktan alıp dış hatlar terminale götürmesi gereken yer hizmeti şirketi TGS'ye ait aracın şoförü, yolcuları yanlışlıkla iç hatlar terminaline bıraktı.


Yolcular Atatürk Havalimanı İç Hatlar Geliş Terminali’nden çıkış yapınca bagajı olan bazı yolcular durumu fark edip görevlileri bildirdi. Bagajı olmayan diğer yolcuların pasaport kontrolüne girmeden havalimanından ayrılması üzerine polis alarma geçti. Polis ifadesini almak üzere otobüsün şoförünü gözaltına aldı. Polisin olay üzerine yaptığı araştırmada 7 yolcunun pasaport kontrolünden geçiş yapmadan Atatürk Havalimanı’ndan ayrıldıkları öğrenildi. Polis 7 yolcuyu arıyor.

ATATÜRK HAVALİMANI'NDA SKANDAL

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

AKPVARSANEDENRİZE? ~ 5 yıl önce
evet arkadaşlarım biliyorum ki burda anlatılan ların % 40 doğru olmuşsa duşunduruçu eger il ilçe ayrımı yapılıyosa bu şirkette akp cok oy kaybeder 14340 giriş cikiş yapilmiş bi şirkette bazı olan durumlar kafa karıştırıyor inşallah burda anlatılan lar dogru degildir umarımr her sokakta dolaşılan ev tek tek kazanılmış oy bizim nasıl çalıştıgımızı gösterir ama burda kırılan ları onarmaz iyi şallah ben haksızım ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eh ~ 5 yıl önce
Yahu lise mezunu olan, Rizeli ise rahat etsin diye yer hizmetleri memurluğuna, yok farklı ilden ise bagaj, yükleme bölümlerine alınıyor. Düşünün yapılan İngilizce sınavlarında bile Rizelilerin kağıtları değiştirildi daha önceki Rizeli İK Müdürü zamanında. Neymiş efendim hemşehrilerine daha yüksek maaş ve daha rahat iş sağlasın diye.. Şef veya Müdür yapılacak ise yine Rizeli olmasına dikkat ediliyor.... Rizeli kalmadıysa Trabzonlu....Ehhh Allah'tan korkmak lazım. Bu kadar adaletsizliğe de ses çıkarılmasın mı Rizeli çalışan kardeşlerim. Gerçekten içniz rahat mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İ.K ~ 5 yıl önce
Eh kardeş, önceki İK müdürü için attığın iftira şu anda burada çalışan tüm İK yı bağlıyor, nerenden uyduruyorsun bunları. adam kendi başınamı değiştidi kağıtları yoksa hepimiz bir şebeke mi olduk. adam rizeli diye başına gelmeyen kalmamıştı arkasından hala atıyor millet.
İK Çİ cevap ~ 5 yıl önce
kerdeşim orayı meşgul etme başka yerde çalış sen bi şey bilmedigin kesin "ben üç kere m.m yanına gittim masada listelerdekiler hepside rize cayeli li isimleri orda dolaşıyordu sen git apronda eraybil yap bi orda işler sorgulanmaz ?
:) ~ 5 yıl önce
ucaktan cıkan chek in siz yolculardanda bahsetsek iyi olur karşılama memurları biletlere bakmıyo sanırım yer hizmetleri personelleri torpille girip hava peşinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DİKKAT ? ~ 5 yıl önce
ben havcıyım ama yolcu olan bi akrabama tgs içindeki bazı arkadaşlardan o kadar şikayet geldiki akılalmaz halde hareket ediyolar tavır ları sankı babasının malı gibi kamu alanı ne bilmiyolar arkadaşlar ,? sorumlusu kim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000