05 Nisan 2017, Çarşamba 16:35:35

Santiago Havalimanı’nın yolcu salonlarını TAV işletecek

13 ülkede 41 yolcu salonu işleten TAV İşletme Hizmetleri Arturo Merino Benítez Santiago Uluslararası Havalimanı’nın Terminal Binasında iki özel yolcu salonu işletecek ve karşılama ve uğurlama hizmeti verecek.
  • noldu aldılarsa para aç gözlü tavın cebine recek neyni tebrik etcez:) sanki çıkarıp bize mi vercekler
  • sili santiago da yasiyorum, hayirlisi olsun.. boyle kucuk isler alinir, ileride buyurler, belli mi olur bir bakarsiniz tum havalimani isletmesini almislar..
  • Hisseleri nasıl etkiler, büyük bir ihale mi aldı, kaç para yatıracak ne kadar karına etkisi olacak bilen var mı. Bu yolcu salonu işi ne alaka, tav istanbul elden gidecek diye başka işlere mi giriyor.. ben anlamadım bu işi.. sevgili Sani Baba bırak bu işleri sen bildiğin işi yap ya yoksa valla satacam eldeki hisseleri
  • hala her yağmurda ahl metro katında yağmur suları birikiyor 25 değil 250 liman işletsen ne !

Arturo Merino Benitez Santiago Uluslararası Havalimanı, TAV İşletme Hizmetleri’nin, seyahatlerinde konfor arayanlar için çözümler sunan markası “primeclass”ın portföyüne eklediği 25. havalimanı oldu.

TAV İşletme Hizmetleri böylece tüm dünyada 25 havalimanında 41 yolcu salonuna ulaştı. Şirket Şili’de kurduğu “Primeclass Pacifico ve Servicios Aeroportuarios S.A.” ortaklığı ile girdiği ihaleyi kazanarak yolcu salonlarının işletmesini beş yıllığına üstlenmiş oldu. Şili’nin Arturo Merino Benítez Santiago Uluslararası Havalimanı 19,2 milyon yolcu sayısıyla Latin Amerika’nın en işlek yedinci havalimanı.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Ali Bora İşbulan “TAV İşletme Hizmetleri ileri teknolojisi ve güçlü altyapısı sayesinde yenilikçi projelere imza atıyor. İş geliştirme anlayışını küresel bir bakış açısı üzerine kuran şirketimizin işlettiği salonlara yenilerinin eklenmiş olmasından mutluluk duyuyoruz. 15 yıllık bir deneyimle 40’tan fazla salon işleten şirketimizin Şili’de kurduğu ‘Primeclass Pacifico ve Servicios Aeroportuarios S.A.’ ortaklığı ile yılda 280 bin yolcuyu salonlarımızda ağırlamayı ve karşılama ve uğurlama hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Ayrıcalıklı seyahat çözümleri geliştirme konusunda tüm dünyada tercih edilen bir marka haline geldik. Yolcu salonlarımızda yılda 3 milyon misafirimizi ağırlıyoruz ve 100 bin kişiye karşılama ve uğurlama hizmeti veriyoruz. 2016 yılında Nairobi ve Washington D.C Dulles Havalimanlarında açtığımız Turkish Airlines Star Alliance salonlarının ardından, 2017’de ‘primeclass’ markamızla Frankfurt, Maskat, Kopenhag ve Zürih Havalimanlarında da yolcu salonları hizmete sokacağız” dedi. 

Santiago Havalimanı’nın yolcu salonlarını TAV işletecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Ahmet ~ 9 ay önce
noldu aldılarsa para aç gözlü tavın cebine recek neyni tebrik etcez:) sanki çıkarıp bize mi vercekler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ztk ~ 10 ay önce
sili santiago da yasiyorum, hayirlisi olsun.. boyle kucuk isler alinir, ileride buyurler, belli mi olur bir bakarsiniz tum havalimani isletmesini almislar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tav hissesi ~ 10 ay önce
Hisseleri nasıl etkiler, büyük bir ihale mi aldı, kaç para yatıracak ne kadar karına etkisi olacak bilen var mı. Bu yolcu salonu işi ne alaka, tav istanbul elden gidecek diye başka işlere mi giriyor.. ben anlamadım bu işi.. sevgili Sani Baba bırak bu işleri sen bildiğin işi yap ya yoksa valla satacam eldeki hisseleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eyy tav ~ 10 ay önce
hala her yağmurda ahl metro katında yağmur suları birikiyor 25 değil 250 liman işletsen ne !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000