06 Mayıs 2014, Salı 08:30:35

5 SAATLİK GECİKME ÇİLEDEN ÇIKARDI

Sunexpress'in Antalya-Gaziantep uçuşunu gerçekleştiren uçak havalandıktan kısa süre sonra Antalya Havalimanına zorunlu iniş yaptı.
  • Muhtemelen dönüş yolundaki vatandaşlar tepki vermiştir antalyadan aktarmaları vardır.
  • Gaziantep hiç bir zaman ara nokta olmadı gaziantep ten hiç bir yere bağlantı yok fakat bu ucak tekrar gzt - ayt seferini yapacaktı gzt'ayt seferinde aktarmali yolcular vardı onlar içinde antalyada Otel temin edildi:)
  • Gaziantep Havalimanınin DHMİ sitesisen takip edebileceğiniz üzere yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok bağlantılı uçuşu vardır. 2008 yılında Thy personeli olarak bu durumla birçok kez karşılaştım. Almanya, Irak, İran başlıca yurtdışı seferleri uygulandığı ülkeler. Bilmeyen ve araştirma duygusundan bihaber arkadaşların bilgisine...
  • yaa sunexpress uçağı geri döndü diyo,uçak havalanmadıkı gerı dönsün,gözlerimle gördüm beyaaa,bu kadarda abartmayın

Dün akşam Antalya-Gaziantep seferini yapacak olan Sunexpress uçağı, teknik bir arıza yaşayınca Antalya'ya geri dönmek zorunda kaldı, yolcular da bekleme salonun alındı.

Havalimanında uçağın kalkmasını bekleyen yolcular, bekleme süresi saatleri bulunca tepkji göstermeye başladı. Bazı yolcular, boarding kartlarında uçağın kalkış-varış saatlerinin olmadığını iddia ederken, birçok yolcunun da aktarma uçuşunu kaçırdığı belirtildi.

Yolcular için başka bir uçağın tahsis edilmesi 5 saati bulurken, yolcular yaklaşık 5 saatlik gecikmeyle Gaziantep'e ulaştı.

5 SAATLİK GECİKME ÇİLEDEN ÇIKARDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Muhtemelen dönüş yolundaki vatandaşlar tepki vermiştir antalyadan aktarmaları vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Gaziantep hiç bir zaman ara nokta olmadı gaziantep ten hiç bir yere bağlantı yok fakat bu ucak tekrar gzt - ayt seferini yapacaktı gzt'ayt seferinde aktarmali yolcular vardı onlar içinde antalyada Otel temin edildi:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gzt Apron ~ 4 yıl önce
Gaziantep Havalimanınin DHMİ sitesisen takip edebileceğiniz üzere yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere birçok bağlantılı uçuşu vardır. 2008 yılında Thy personeli olarak bu durumla birçok kez karşılaştım. Almanya, Irak, İran başlıca yurtdışı seferleri uygulandığı ülkeler. Bilmeyen ve araştirma duygusundan bihaber arkadaşların bilgisine...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cok komık ~ 4 yıl önce
yaa sunexpress uçağı geri döndü diyo,uçak havalanmadıkı gerı dönsün,gözlerimle gördüm beyaaa,bu kadarda abartmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000