02 Kasım 2017, Perşembe 17:35:45

Singapur Havayolları'ndan A380 filosuna 850 milyon dolarlık yatırım

Singapur Havayolları, Airbus A380 filosuna 850 milyon dolarlık yatırım yaptı. Şirket, gelecek aydan itibaren filosuna girecek Airbus A380 uçaklarda kullanılacak kabin ürünlerini de tanıttı.
  • Türkiye ye uçan yabancı havayolu sayısı çok yetersiz.Düşünsenize İspanya,İtalya ,Amerika gibi ülkelerin havayolları uçmuyor bile .Kendimizi dev aynasında görüyoruz ama acı gerçekler var.
  • Ana ve Ata uçakları satılmış. .sırada ne var ???
  • Singapore Havayollari Singapore Istanbul ucaklarini yenilesin, 20 yillik 777-200 Er ucaklarini kullaniyor
  • Memur alımı icin ilan vermiş saldirin

Singapur Havayolları'nın uzun süredir beklediği Airbus A380 gelecek aydan itibaren havayolu şirketinin filosuna giriyor. Ayrıca, dört yıllık kapsamlı bir gelişim programına tabi olacak yeni kabin ürünleri için de harekete geçen Singapur Havayolları, bugün düzenlenen medya lansmanında yeni kabin ürünlerini ilk kez görücüye çıkardı.

Yeni kabin ürünleri, filoya girecek olan beş yeni A380 ile gelecek ay kullanıma alınacak ve tutarlılığı sağlamak amacıyla şirketin tüm A380 filosundaki mevcut 14 adet A380 model uçak da yeni kabin ürünlerine sahip olacak.

Şirket filosuna yeni dahil olacak A380 model uçaklar, ön kısma konumlanmış 6 adet özel süit, 78 adet Business Class koltuğu ve uçağın orta kısmında konumlanmış 44 adet Premium Economy Class ile 343 adet Economy Class koltuğu şeklinde yapılandırıldı.

19 adet A380 model uçağındaki yeni kabin ürünlerinin araştırma, geliştirme ve kurulumu için yapılan toplam 850 milyon doları buluyor.

6 özel süitte bulunan sürme kapıyla mahremiyeti sağlarken süitlerin her birinde eğimi ayarlanabilir düz yatak, deri koltuk, 32 inç yüksek çözünürlüklü televizyon, gardrop, isteğe göre ışıklandırılabilen bir duvar ve makyaj masası da bulunan iki lavabo bulunuyor.

JPA Design tarafından tasarlanan business class bölümünde ise daha iyi sırt desteği sağlamak için iki yan kanada ve 25 inç genişliğe sahip, tam düz yatağa dönüşecek şekilde arkaya yatan koltuklar bulunuyor.

Yolcular 18 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran monitörlerde film izleyebildiği gibi USB desteğiyle her türlü medyayı da oynatabilme imkânına sahip.

Singapur Havayolları'ndan A380 filosuna 850 milyon dolarlık yatırım

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

gerçekler ~ 8 ay önce
Türkiye ye uçan yabancı havayolu sayısı çok yetersiz.Düşünsenize İspanya,İtalya ,Amerika gibi ülkelerin havayolları uçmuyor bile .Kendimizi dev aynasında görüyoruz ama acı gerçekler var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leman ~ 8 ay önce
İtalya havayolu firması mı kaldı ayol!
Bir THY Emeklisi ~ 8 ay önce
Bahsini ettiğiniz havayolları THY ile başedemedikleri için uçmuyor olmasınlar......
sahibinden satilik ~ 9 ay önce
Ana ve Ata uçakları satılmış. .sırada ne var ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Melbourne ~ 9 ay önce
Singapore Havayollari Singapore Istanbul ucaklarini yenilesin, 20 yillik 777-200 Er ucaklarini kullaniyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SIA ~ 8 ay önce
Sen git Katarla uc.
yolcu ~ 8 ay önce
Sen hala İstanbul'a uçtuğuna dua et.
Sunexpress ~ 9 ay önce
Memur alımı icin ilan vermiş saldirin

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000