30 Temmuz 2009, Perşembe 18:33:51

SKY HAVAYOLLARI’NDAN SÜRPRİZ ATAK

SKY Havayolları Genel Müdürü Tahir Görgülü, AirportHaber’e flaş açıklamada bulundu. Gelecek yıl iki havalimanında uçak base edeceklerini söyleyen Görgülü, Sabiha Gökçen Havalimanı’na da uçak gönderiyor.
  • sen o arkadaşın kinayelerinin farkına varmayıp asıl kendini zavallı durumuna düşürmüşsün.
  • Sky hava yollarında yarım maaş ödeme olmuştur,ve son iki yıldır bu bu şekilde devam etmiştir,ne demek biz sizin adınıza birikim yapıyoruz siz banka yada bir tasarruf kuruluşu musunuz anlayamadım bu ne komik bir cevaptır? ayrıca özellikle kabin görvlisi rarkadaşlarıma sorgusuz sualsiz ücretsiz izine çıkarma ve saçma sapan nedenlerden işten çıkartma uygulamaları vardır.Ne demek sen pilotsan patron otopilotu devreye koyar ,sen teknisyensen krikoyu o kaldırır anlayamadım.Bu açıklamalar karşısında SKY da çalışan saygın kaptanların (tabi kaldıysa?)ve Kabin görevlilerinin açıklamaları ne olacak çok merrak ediyorum.Saygın bir insan olan ve geçmişte personelini her zaman kollamış olan Talha Görgülü bey umarım bu açıklamaları duymamıştır çok yazık..
  • Şirketlerin hesapta olmayan aksaklıkları ne demektir? anlayamadım? siz önceden bir personel,eğitim ve uçuş politikası belirlemez,ciddi bir planlama yapmaz ve günü kurtarmaya yönelik iş politikasını sürdürür ve kanundaki boşluklardan faydalanıp olursa olur olmazsa nasıl olsa işten çıkarırız yada yarım maaş öderiz düşüncesiyle iş tutarsanız insanlar da bunu sorarlar tabi.Ne demek yarım maaş yok,nedemek birikim yapmaktan aciz insanlar bu ne küstahlıktır?? bahsettiğiniz insanların arasında senelerini bu işe vermiş ordunun çok önemli kademelerinde idarecilik ve jet pilotluğu yapmış dürüst ve çalışkan insanlar var,birikimin nasıl yapılacağını ve nasıl tasarruf yapılacağını öğretecek insanlar var.Personeli aptal yerine koymayın önce insan olun...
  • Anladığım kadarı ile siz pilotsunuz, bu da sizi şirket içerisinde ayrıcalıklı hale getirmiş ve maaşınızı alabilmişsinizdir. Ya pilot olmayanlar, neden bu kadar insan SKY'dan kurtulmaya çalışıyorlar? Ayrıca siz bir ay maaş almasanız da idare edebilirsiniz ama diğerleri için bu çok zor. Unutmayın bir havayolu şirketinde herkes pilotlar kadar maaş almıyor.

SKY Havayolları Genel Müdürü Tahir Görgülü, AirportHaber’e telefonla yaptığı açıklamada 2010 yılı hazırlıklarına şimdiden başladıklarını ifade ederek, “Nisan 2010’da Bodrum ve Dalaman Havalimanlarına birer uçak base edeceğiz” dedi. Buraya konuşlandırılan uçakların Avrupa’ya seferler düzenleyeceğini ifade eden Tahir Görgülü, “Bu uçakların yolcu satışını bile organize ettik” dedi.

Tahir Görgülü, 1 Kasım 2009 itibari ile de Sabiha Gökçen Havalimanı’na iki uçak base edeceklerini sözlerine ekledi.

©AirportHaber Özel

 

SKY HAVAYOLLARI’NDAN SÜRPRİZ ATAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Misafir ~ 9 yıl önce
sen o arkadaşın kinayelerinin farkına varmayıp asıl kendini zavallı durumuna düşürmüşsün.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Sky hava yollarında yarım maaş ödeme olmuştur,ve son iki yıldır bu bu şekilde devam etmiştir,ne demek biz sizin adınıza birikim yapıyoruz siz banka yada bir tasarruf kuruluşu musunuz anlayamadım bu ne komik bir cevaptır? ayrıca özellikle kabin görvlisi rarkadaşlarıma sorgusuz sualsiz ücretsiz izine çıkarma ve saçma sapan nedenlerden işten çıkartma uygulamaları vardır.Ne demek sen pilotsan patron otopilotu devreye koyar ,sen teknisyensen krikoyu o kaldırır anlayamadım.Bu açıklamalar karşısında SKY da çalışan saygın kaptanların (tabi kaldıysa?)ve Kabin görevlilerinin açıklamaları ne olacak çok merrak ediyorum.Saygın bir insan olan ve geçmişte personelini her zaman kollamış olan Talha Görgülü bey umarım bu açıklamaları duymamıştır çok yazık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Şirketlerin hesapta olmayan aksaklıkları ne demektir? anlayamadım? siz önceden bir personel,eğitim ve uçuş politikası belirlemez,ciddi bir planlama yapmaz ve günü kurtarmaya yönelik iş politikasını sürdürür ve kanundaki boşluklardan faydalanıp olursa olur olmazsa nasıl olsa işten çıkarırız yada yarım maaş öderiz düşüncesiyle iş tutarsanız insanlar da bunu sorarlar tabi.Ne demek yarım maaş yok,nedemek birikim yapmaktan aciz insanlar bu ne küstahlıktır?? bahsettiğiniz insanların arasında senelerini bu işe vermiş ordunun çok önemli kademelerinde idarecilik ve jet pilotluğu yapmış dürüst ve çalışkan insanlar var,birikimin nasıl yapılacağını ve nasıl tasarruf yapılacağını öğretecek insanlar var.Personeli aptal yerine koymayın önce insan olun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Anladığım kadarı ile siz pilotsunuz, bu da sizi şirket içerisinde ayrıcalıklı hale getirmiş ve maaşınızı alabilmişsinizdir. Ya pilot olmayanlar, neden bu kadar insan SKY'dan kurtulmaya çalışıyorlar? Ayrıca siz bir ay maaş almasanız da idare edebilirsiniz ama diğerleri için bu çok zor. Unutmayın bir havayolu şirketinde herkes pilotlar kadar maaş almıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000