17 Ağustos 2011, Çarşamba 08:40:20

SABİHA GÖKÇEN'DE YANGIN PANİĞİ!

Sabiha Gökçen Havaalanı yakınında bulunan kuru otların tutuşması sonucu başlayan yangın paniğe neden oldu...
  • hani bir vakitlerde burda ben dilediğim gibi davranırım gezer tozarım istediğimi yaparım kimse bana karışamaz gücü yeten varsa çıksın karşıma diyen ş.eşi biri vardı.sağa sola sizin kuyruk acınız var deyip dururken yolu gösterdiler kendisine..eee demekki kimle konuştuğunu bilip konuşacaksın yoksa o kuyruk gelir boynuna dolanır .aman diyeyim adımlarına konuşmalarına kimi aradığına dikkat et sonra o avukatın a da kendi derdine düşer, sana yardım ve akıl veremez.
  • orta malı
  • evet Allah bundan bizleri korudu çünkü tutunamadı gitti
  • acaba bunun nasıl bır ınsan oldugunu annesı kızkardesı 9 yasındakı kızı bılıyormu yada sehıt kocasının aılesı.suratına tkurmezlermı
Sabiha Gökçen Havaalanı’nın çevresinde bulunan boş arazide, saat 22.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle başlayan yangın, kısa sürede büyüdü. Kargo bölümünün ön kısmındaki otluk alanı kaplayan alevler metrelerce yükselince havalanında paniğe neden oldu.

Yangına ilk müdahaleyi havaalanı itfayesi yaparken, Kurtköy ve Tuzla itfaiyesinden yardım istendi. Yangın, yaklaşık 1 saatlik çalışma sonunda kargo bölümüne sıçramadan kontrol altına alındı.
 
3.5 dönümlük bir alanda etkili olduğu belirtilen yangın nedeniyle, uçak iniş kalkışlarında sorun yaşanmadığı belirtildi.
 
Yangının çıkış nedeniyle ilgili araştırma sürdürülüyor.

Posta
SABİHA GÖKÇEN'DE YANGIN PANİĞİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 6 yıl önce
hani bir vakitlerde burda ben dilediğim gibi davranırım gezer tozarım istediğimi yaparım kimse bana karışamaz gücü yeten varsa çıksın karşıma diyen ş.eşi biri vardı.sağa sola sizin kuyruk acınız var deyip dururken yolu gösterdiler kendisine..eee demekki kimle konuştuğunu bilip konuşacaksın yoksa o kuyruk gelir boynuna dolanır .aman diyeyim adımlarına konuşmalarına kimi aradığına dikkat et sonra o avukatın a da kendi derdine düşer, sana yardım ve akıl veremez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
orta malı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
evet Allah bundan bizleri korudu çünkü tutunamadı gitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
acaba bunun nasıl bır ınsan oldugunu annesı kızkardesı 9 yasındakı kızı bılıyormu yada sehıt kocasının aılesı.suratına tkurmezlermı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000