09 Kasım 2009, Pazartesi 08:19:48

SABİHA GÖKÇEN'DE VERANDA KEYFİ

Yeni terminaliyle yolcularına rahat bir ortam sunan Sabiha Gökçen Havalimanı'nda operasyonlar bugün itibari ile başladı. Mimari özelliği ile ferah bir ortama sahip olan Sabiha Gökçen Havalimanı'nda hizmet verecek olan cafeler de bu mimari özelliğe uygun olarak tasarlandı.
  • duyduğuma göre batmışlar allah daha beter etsin inşallah personelin parasını hakkını vermeyen kişilere ne desem azdır.
  • Personele indirim yapmayın,zaten eylemdeler ordan hiç çıkmazlar.Uyanık eskiler,kızdınız demi?Gidin sosyal tesislere,yiyin için üstüne para alın.Öyle olmadımı 10 senedir?Az kaldı,az.Sabırlı olun.
  • Bugün Sabiha Gökçen'in yeni terminalindeydim. Uçağımın saatini beklerken adını burada duyduğum şu meşhur Veranda Cafe'ye bir oturayım dedim.İyi ki de demişim..O kadar geyifli bir 1 saat geçirdim ki resmen kalkmak istemedim.Hem hizmet güzel ve güleryüzlü hem de ortam çok rahat,resmen evimde hissettim kendimi..Sonra merak ettim ve diğer kafelerini de gördüm, gerçekten terminal içindeki bir çok firmanın arasından farklarını hemen farkettim.İşte o zaman burada yorum yapanların bahsettikleri emeğin nasıl olduğunu ve sonunda ortaya ne çıktığını anladım.Gerçekten bu kafelerin yöneticilerini tebrik ediyorum.Bir Türk olarak bu kadar modern işletmeler yarattıkları için gurur duydum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yolunuz hep açık olsun..
  • HC grup bünyesindeki tüm noktalarda havalimanı personeline ayrım yapılmadan yüzde 30 indirim uygulaması yapılmaktadır...

Yeni terminalin hizmete girecek olmasıyla birlikte Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Veranda isimli bir cafe açıldı. Özgün tasarımı ile yolculara hizmet sunacak olan Veranda Cafe'nin sahibi de bir havacı.

Türk Havayolları eski Genel Müdür Yardımcısı Oktay Öztekin'in oğlu Canel Öztekin ve Hülagü Aydın. H&C Group'un alt markası olan Veranda Cafe Sabiha Gökçen Havalimanı Genel Müdürü Gökhan Buğday, HEAŞ Genel Müdürü İbrahim Büyükyumukoğlu ve çok sayıda davetli katıldı. Veranda Cafe'nin en büyük özelleiği tamamen bir ev havası içinde olması. Bu görüşü şirketin Genel Müdürü Nuri Civinti'de doğruladı. Civinti "Yolculara uçuş öncesi rahat bir ortam sağlamayı amaçladı. Tamamen kendi tasarımımız. Ev havası yarattık. Yolcular önce bizim kafemizde rahatlayacak sonra da bu rahatlıkla uçuş yapacaklar" şeklinde konuştu.Civinti, ileriki kıllarda yurtdışında da Veranda'nın şubelerini görebileceğimize dair işaretler verdi.

Veranda Cafe

SABİHA GÖKÇEN'DE VERANDA KEYFİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 6 yıl önce
duyduğuma göre batmışlar allah daha beter etsin inşallah personelin parasını hakkını vermeyen kişilere ne desem azdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Personele indirim yapmayın,zaten eylemdeler ordan hiç çıkmazlar.Uyanık eskiler,kızdınız demi?Gidin sosyal tesislere,yiyin için üstüne para alın.Öyle olmadımı 10 senedir?Az kaldı,az.Sabırlı olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bugün Sabiha Gökçen'in yeni terminalindeydim. Uçağımın saatini beklerken adını burada duyduğum şu meşhur Veranda Cafe'ye bir oturayım dedim.İyi ki de demişim..O kadar geyifli bir 1 saat geçirdim ki resmen kalkmak istemedim.Hem hizmet güzel ve güleryüzlü hem de ortam çok rahat,resmen evimde hissettim kendimi..Sonra merak ettim ve diğer kafelerini de gördüm, gerçekten terminal içindeki bir çok firmanın arasından farklarını hemen farkettim.İşte o zaman burada yorum yapanların bahsettikleri emeğin nasıl olduğunu ve sonunda ortaya ne çıktığını anladım.Gerçekten bu kafelerin yöneticilerini tebrik ediyorum.Bir Türk olarak bu kadar modern işletmeler yarattıkları için gurur duydum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yolunuz hep açık olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
HC grup bünyesindeki tüm noktalarda havalimanı personeline ayrım yapılmadan yüzde 30 indirim uygulaması yapılmaktadır...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000