01 Mart 2009, Pazar 12:26:33

SABİHA GÖKÇEN'DE TAVAN ÇÖKTÜ: 1 ÖLÜ

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yapımı devam eden Dış Hatlar Terminali'nde tavan çökmesi sonucu beton zemine düşen 1 işçi hayatını kaybetti, 1 işçi de ağır yaralandı.
  • beton zemine çakıldı kelimesi hiç hoş değil. sizin gibi bir haber sitesine yakişmadı.allahdan rahmet yakınlarına sbır diliyoruz.terminal çalışanları olarak.
  • İnşatta meydana gelen iş kazasına karıştırılmadık ne SHGM kaldı nede AKP allah devletin başındakilere ve iş yapanlara kolaylık versin, Başşağlığı ve acil şifa diliyorum.
  • arkadaşım Sabiha gökçeni Tav mı işletiyor ki, TAV dan bir açıklama bekliyorsun? Sorumlu kimse ondn açıklama bekle...
  • Burada neden SHGM denetim yapmaz ? Şikayetler aldı başını gidiyor. Bir de fuarlara katılıp reklam yapıyorlar... Burası bence kargo terminali bile olamaz. Hayatını kaybeden vatandaşımızı da allah rahmet eylesin.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nin inşası sırasında kaza meydana geldi. Havalimanının çatı katında çalışan 2 işçi, tavanın çökmesi sonucu beton zemine çakıldı.

Üzerine demir çatı malzemeleri düşen ismi açıklanmayan bir işçi olay yerinde hayatını kaybederken, diğer işçi ise ağır yaralandı. Uzun süre yerde ambulans bekleyen yaralı işçi, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Yaralı işçinin hayati tehlikeyi atlatmadığı öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

SABİHA GÖKÇEN'DE TAVAN ÇÖKTÜ: 1 ÖLÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 9 yıl önce
beton zemine çakıldı kelimesi hiç hoş değil. sizin gibi bir haber sitesine yakişmadı.allahdan rahmet yakınlarına sbır diliyoruz.terminal çalışanları olarak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
İnşatta meydana gelen iş kazasına karıştırılmadık ne SHGM kaldı nede AKP allah devletin başındakilere ve iş yapanlara kolaylık versin, Başşağlığı ve acil şifa diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
arkadaşım Sabiha gökçeni Tav mı işletiyor ki, TAV dan bir açıklama bekliyorsun? Sorumlu kimse ondn açıklama bekle...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Burada neden SHGM denetim yapmaz ? Şikayetler aldı başını gidiyor. Bir de fuarlara katılıp reklam yapıyorlar... Burası bence kargo terminali bile olamaz. Hayatını kaybeden vatandaşımızı da allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000