08 Kasım 2012, Perşembe 17:19:06

SABİHA GÖKÇEN’DE ARIZA RÖTARI

Zonguldak-Dusseldorf seferini yapan Germania Havayolu şirketine ait yolcu uçağı önce yakıt ikmali için Sabiha Gökçen Havalimanı’na indi, sonrasında ise arıza yaptı. Yolcular terminale alındı, Atatürk Havalimanı’ndan parça beklenildiği kaydedildi.
  • BENİM BİLDİĞİM 1 SLIDE PATLAMASI NO GO ITEM OLMAYIP,KİTAPDA YAZDIĞI KADAR YOLCU OFF LOAD EDİLİP SEFERİ İCRA EDER O BİR KISIM YOLCU İÇİN DAHA AZ GİDER İLE ÇARELER BULUNUR.
  • ZONGULDAK YOLCULARINDAN RUMUZUYLA YAZAN ARKADASIN YAZDIGI TAMAMEN DOGRUDUR. Acente olarak biliyoruz, ve Öger ucaga risk olmasin diye yük haklarini 25kg ile sinirladi.
  • muhtemelen yolcu alacaktır. aktarmalı ucus olsa gerek... yolcu almayacaksa durmasının ne mantıgı ne de işletmeci tarafı bulunuyor...
  • zonguldak dusseldorf...vay be böyle sefermi varmış.

uçağın bakımı uzayınca yolcular otele yerleştirildi. Teknik sorunu giderilen uçak bu sabah saat 10.00'da Duseldorf'a gitmek üzere havalanacağı kaydedildi.

Zonguldak’tan Almanya’nın Duseldorf kentine gitmek için havalanan Germania Havayolu şirketine ait Airbus 319 tipi uçak, yakıt ikmali için bugün öğlen saatlerinde Sabiha Gökçen Havalimanı’na indi. D-AHIM kuyruk tescilli Airbus 319 tipi uçağın yakıt ikmali sırasında henüz bilinmeyen bir sebeple tahliye botlarından biri açıldı.

Bunun üzerine uçakta bulunan 148 yolcu indirilerek terminale alındı. Yetlililer, açılan slide (tahliye botu) için Atatürk Havalimanı’ndan parça beklendiğini kaydederken, uçağın bakımlarının uzaması halinde yolcuların otele yerleştirilebileceği bildirildi.

*Güncel Bilgi / Uçağın bakımı uzayınca yolcular otele yerleştirildi. Teknik sorunu giderilen uçağın bu sabah saat 10.00'da Duseldorf'a gitmek üzere havalanacağı kaydedildi.

Naci Kartal/Sabiha Gökçen Havalimanı

SABİHA GÖKÇEN’DE ARIZA RÖTARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

SLIDE ~ 6 yıl önce
BENİM BİLDİĞİM 1 SLIDE PATLAMASI NO GO ITEM OLMAYIP,KİTAPDA YAZDIĞI KADAR YOLCU OFF LOAD EDİLİP SEFERİ İCRA EDER O BİR KISIM YOLCU İÇİN DAHA AZ GİDER İLE ÇARELER BULUNUR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GEZGIN 01 ~ 6 yıl önce
ZONGULDAK YOLCULARINDAN RUMUZUYLA YAZAN ARKADASIN YAZDIGI TAMAMEN DOGRUDUR. Acente olarak biliyoruz, ve Öger ucaga risk olmasin diye yük haklarini 25kg ile sinirladi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saw ~ 6 yıl önce
muhtemelen yolcu alacaktır. aktarmalı ucus olsa gerek... yolcu almayacaksa durmasının ne mantıgı ne de işletmeci tarafı bulunuyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SAW'A ~ 6 yıl önce
COK BILMIS... ÖNCE ARASTIR, SONRA YORUM YAP
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
zonguldak dusseldorf...vay be böyle sefermi varmış.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000