25 Aralık 2014, Perşembe 13:32:05

SABİHA GÖKÇEN ARTIK MALEZYALILAR'IN

Malaysia Airports Holdings'ten Sabiha Gökçen hisselerine ilişkin açıklama yapıldı.
  • Bırak malezyalı alsın. Düşünün ki rte almış olsaydı?? Eyvah eyvah
  • Yaziklar olsun TURKIYE CUMHURIYETINE önce iletisim agimizi sattilar smdi ulasimimiz satiyorlar.. YAZIKLAR OLSUN. (tezndmr)
  • Malezyalılar sabihayı TAV'lamış
  • Atatürk havalimanı araplara satılmalı,Osmanlı geliyor, Akp kefenleri giymiş kılıçları kuşanmış ayakkabı kutuları yanlarında,Allah için satıyor Allah için çalıyorlar...Durmak yok yola devam,milletin parasıyla hizmet yap toprak sat sonra........

Malaysia Airports Holdings, Sabiha Gökçen Havalimanı hisselerinin, kendi sahip oldukları dışında kalan yüzde 40′ının alınması için hissedarlarının onayını aldı.

Malaysia Airports Holdings açıklamasına göre, Holding, düzenlenen olağanüstü toplantıda, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın işletilmesi için kurulan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Şirketinin (İSG) hisselerinin toplam 285 milyon avro tutarındaki yüzde 40′ının da alınması konusunu görüştü. Toplantıda, hissedarlar söz konusu hisselerin alınması için Holdinge onay verdi.

İSG hisselerinin yüzde 40′ını da alırsa şirketin yüzde 100′üne sahip olacak Malaysia Airports Holdings, bu hisse alımıyla hem Avrupa ve Türkiye’deki konumunu hem de stratejik pozisyonunu güçlendirmeyi amaçlıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Malaysia Airports Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Tan Sri Dr Wan Abdul Aziz Wan Abdullah, “Sabiha Gökçen Havalimanı’nın uzun dönemli büyümesi konusunda çok umutluyuz çünkü dünya havacılık pazarında Türkiye en hızlı büyümeyi kaydeden pazarlar arasında yer alıyor” ifadelerini kullandı.

SABİHA GÖKÇEN ARTIK MALEZYALILAR'IN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bırak malezyalı alsın. Düşünün ki rte almış olsaydı?? Eyvah eyvah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yaziklar olsun TURKIYE CUMHURIYETINE önce iletisim agimizi sattilar smdi ulasimimiz satiyorlar.. YAZIKLAR OLSUN. (tezndmr)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Malezyalılar sabihayı TAV'lamış

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 3 yıl önce
Atatürk havalimanı araplara satılmalı,Osmanlı geliyor, Akp kefenleri giymiş kılıçları kuşanmış ayakkabı kutuları yanlarında,Allah için satıyor Allah için çalıyorlar...Durmak yok yola devam,milletin parasıyla hizmet yap toprak sat sonra........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000