07 Aralık 2009, Pazartesi 12:02:24

KARA KUTU PROFESYONEL AĞIRLIYOR

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın bugünlere gelmesinde büyük emeği olan Dr. Korhan Oyman, bu akşam Kara Kutu’da…
  • ISG 'de ne zaman göreve başlayacaksınız ?..Umarım eski emekleriniz dikkate alınır...Buylunduğunuz zaman SAW neydi..Şimdi sayenizde 3.5 milyar dolar etti ...Bunu SSM De görmeli...Ve tüh biz ne yaptık demeli..
  • heaş ne amaçla kurulmuştu bilen varmı bana da söylesin.
  • konuşmasını dinledim. başı ile sonu arsında bir bağlantı kuramadım. bir taraftan olamsı gereken kural ve prosedürleri söylüyor diğer taraftan burası türkiye diyor. saw yeni işletici tarafından davet edilmedi diye küsüp ağlıyor. neden sadece korhan bey bu konuda profesyonel olarak lanse edildi ki yokmuydu saw da onunla birlikte başkaları. aferim korhan'a mı diyelim yani, sorarım ben neden bırakıp gitmiş acaba, meslek aşkı içinmi idealleri öğrenci yetiştirmek mi? kalıp adam yetiştirseydi. üzülmesin karhan bey ona sıra gelene kadar ne "havacı abi"lerimiz vardı.
  • sabiha gökçene ilk uçan germanwings dir.yerli şirketlerdense corendon.

Florida Üniversitesi Öğretim Üyesi Korhan Oyman, bu akşam Sefa İnan’ın sunduğu Kara Kutu programına konuk olacak.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın ilk İşletme Müdürü Korhan Oyman, Türk sivil havacılığının geldiği noktayı, Sabiha Gökçen Havalimanı’nın bugünlere gelmesinde yaşanılan zor günleri ve bugünkü durumunu değerlendirecek.

Programda sadece Sabiha Gökçen Havalimanı değil, bölgesel havacılık, low-cost’un dünü bugünü ve pilot eğitimleri gibi konular da ele alınacak.

İki profesyonelin bilgi ve deneyimlerini aktaracağı Kara Kutu programı bu akşam saat 21:00’de Airport TV’de…

KARA KUTU PROFESYONEL AĞIRLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
ISG 'de ne zaman göreve başlayacaksınız ?..Umarım eski emekleriniz dikkate alınır...Buylunduğunuz zaman SAW neydi..Şimdi sayenizde 3.5 milyar dolar etti ...Bunu SSM De görmeli...Ve tüh biz ne yaptık demeli..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
heaş ne amaçla kurulmuştu bilen varmı bana da söylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
konuşmasını dinledim. başı ile sonu arsında bir bağlantı kuramadım. bir taraftan olamsı gereken kural ve prosedürleri söylüyor diğer taraftan burası türkiye diyor. saw yeni işletici tarafından davet edilmedi diye küsüp ağlıyor. neden sadece korhan bey bu konuda profesyonel olarak lanse edildi ki yokmuydu saw da onunla birlikte başkaları. aferim korhan'a mı diyelim yani, sorarım ben neden bırakıp gitmiş acaba, meslek aşkı içinmi idealleri öğrenci yetiştirmek mi? kalıp adam yetiştirseydi. üzülmesin karhan bey ona sıra gelene kadar ne "havacı abi"lerimiz vardı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sabiha gökçene ilk uçan germanwings dir.yerli şirketlerdense corendon.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000