30 Eylül 2011, Cuma 15:11:47

İSG'DEN UÇTU, ARABA KAZANDI

Sabiha Gökçen'den uçmak Nissan Micra kazandırdı.
  • Güle güle kullansın.
Yolcuların güvenli ve konforlu uçuşlar gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla, geniş ürün yelpazesi ile kaliteli hizmet sunan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan 25 Mayıs 2011 – 9 Ağustos 2011 tarihleri arasında uçan yolcular arasından düzenlenen çekilişte, 2011 model Nissan Micra kazanan talihli Ceren Şahin aracının anahtarını teslim aldı.

Yolculara sunduğu benzersiz fırsatlar ile 2011 yılının ilk sekiz ayını 9.2 milyon yolcu rakamıyla tamamlayan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı; ilkini, geçtiğimiz yılın haziran ayında gerçekleştirdiği otomobil çekilişi kampanyasını bu yıl da sürdürerek, toplam 4 otomobil kampanyası ile yolcularını mutlu etti. İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan 25 Mayıs 2011- 9 Ağustos 2011 tarihleri arasında uçan yolcular arasından düzenlenen çekilişte, 1.2 PASSION 5DR M/T Kırmızı 2011 Nissan Micra kazanan talihli Ceren Şahin aracının anahtarını İSG CEO’su Gökhan Buğday’ın elinden aldı.

Nissan Micra kazanan talihli Ceren Şahin’e aracının anahtarını teslim eden İSG CEO’su Gökhan Buğday, “İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’ndan uçan yolcularımıza güvenli bir uçuşun yanı sıra ayrıcalıklar sunarak hizmet veriyoruz. Yolcu dostu havalimanı olarak, bugün Nissan Micra almaya hak kazanan talihlimize, bu şansının hayatının her alanında sürmesini diliyoruz” şeklinde ifade etti.

Anahtar teslim töreninde mutluluğunu dile getiren otomobil talihlisi Ceren Şahin, geniş katılımla gerçekleşen çekilişte, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na, yolculara sağladığı kolaylıklar ve hoş sürprizler için teşekkür etti.
İSG'DEN UÇTU, ARABA KAZANDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 7 yıl önce
Güle güle kullansın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000