21 Nisan 2012, Cumartesi 15:16:44

İSG'DEN ÇOCUKLARA BAYRAM

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı ile ÖZEK Kadıköy Koleji işbirliğinde; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, çocuk yolculara yönelik animasyonlar ve aktiviteler gerçekleştirildi.
  • işten atılan 1000 e yakın babanın çocukları ne oldu açaba düşünen varmı.yazıklar olsun
Türkiye’nin dünyaya açılan kapılarından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’nda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla; 20 Nisan 2012, Cuma Günü çocuk yolculara yönelik gerçekleştirilen animasyonlar ve aktiviteler ile terminalde şenlik havası esti.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda birçok sergiye ev sahipliği yapan iç hatlar sergi alanında gerçekleştirilen 23 Nisan etkinliğinde; sihirbazlık numaralarına büyük ilgi gösteren çocuk yolcular, aileleri ile birlikte keyifli anlar yaşadılar.

Sabiha Gökçen Havalimanı iç ve dış hatlar terminalinde gün boyunca gezen 2 palyaço ve animasyon ekibiyle birlikte şarkılar söyleyen çocuk yolcular, kendilerine verilen balonlar ve sürpriz hediyelerle sevindiler. Palyaçolar ve animasyon ekibi ile kontuar ve pasaport önünde bol bol hatıra fotoğrafı çektiren çocuklar, terminalden mutlu ayrıldılar.
İSG'DEN ÇOCUKLARA BAYRAM

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 6 yıl önce
işten atılan 1000 e yakın babanın çocukları ne oldu açaba düşünen varmı.yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000