26 Aralık 2011, Pazartesi 12:40:36

YOLCULARDAN PEGASUS'A GÖNDERME!

Pegasus Havayolları'nın yurtdışı seferlerinin birinde iki yolcu tarafından çekilen video internette paylaşıldı...
  • Şuana kadar 62 değişik ülkeye belki 500 ün üzerinde uçak yolculuğu yaptım. Avrupa'da ki bütün hava yolları ile uçtum aslında olay çok basit uçak seferleri şuan için dünya genelinde iki ye ayrılmış durumda 1- EKONOMİK UÇUŞ ( bu uçuşlar gerekli erken Zaman'da alınması ile adı üstünde bilet ücreti ucuz olup; bagaj, yeme içme ve extra hizmet satarak yapılan uöuşlardır. El bağajı hariç yeme içme, su dahil extra olur. Genellikle first Class veya business Class koltukları olmaz. Dünyanın her yerinde böyle. Gelelim diğerine... 2- ÜST SINIF COMFORLU UÇAK FIRMALARI : Bunlar ise genellikle fiyatları sabit olan ne kadar erken bilet alırsanız alın. Uçuşa 3 gün kala fiyatları 2-3 katına çıkan, ama bagaj yeme içme çay kahve su limiti, koltuk arası sorunu olmayan uçuşlardır. Şimdi o zaman bir uçuş planlarken ( genellikle 8- 10 hafta önceden uçuş planınızı yapıp bilet alın ) önce siz bir karar verin. Hani şöyle bir söz vardır " hem fukarayım, hem çüküm büyük " orhanbalu@gmail.com
  • İSTAN BUL'DAN ANTALYA'YA ATLAS JET'LE UCUYORUM. 54 TL HERŞEY DAHİL İSTERSEN ALANYA'YA KADAR BEDAVAYA GİDEBİLİRSİN. SANIRIM YANLIŞ ALGI VAR, AZ SAYIDA PROMOSYON BİLETLER VAR, KALAN BİLETLER İÇİN KIYAS YAPMAYA GEREK YOK THY DEN BİLE PAHALI OLUYOR.
  • http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f0q7.jpg http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f0qf.jpg arada yaklasık 200-250 tl fark oluyor o paraylada uçağı yersin :)
  • 1.kim ne derse pgs ilmasaydi biz bu kadar ucuza ucamazdik. 2. 3 defa uctum ve kisi basi 30 tl.baska kim 3 yasindaki bir ucakla bu ucusu yapabilir. 3. ikram parali yeme kardesim,iki saat .yada cikar biskuvini ye. 4. koltuk arasi dar mi dar.anadolu jet de ayni. 5. bu fiyata bu yeni ucaklarla ucacaksin .birde nankorluk edeceksin pes yani.... 6. parasi cok olan thy ye binsin ve yesin.benim param yok ben seviyorum pgs yi.adamlar pazarlamayi iyi yapiyorlar. 7.pgs da avukati ve calisani degilim.ucmayi thy baslatti ama gelistirmeyi ve yaratuciligi PGS Tesekkurler pgs aynen devam....
İki genç yolcu tarafından Pegasus uçağında kalkıştan önce çekilen videoda yolculardan biri Pegasus ile uçma nedenlerini açıkladı.

Pegasus uçağında koltuk aralarının dar olduğunu göstererek koltuğun yatırılmasını sağlayan düğmenin de olmadığını işaret eden yolcu, uçak içindeki ikram ücretlerini de ti'ye aldı. Pegasus Havayolları'nda yolcuya iyi davranılmadığı da video da yer alan eleştiriler arasında.
 
Son zamanlarda uçtukları şirketten memnun olmayan yolcuların başvurduğu yöntemler arasında yer alan şirketi internette eleştirme yönteminin son kurbanlarından biri de Sabiha Gökçen Havalimanı'nda yakaladığı ivmeyle adından söz ettiren Pegasus Havayolları oldu.
 
Pegasus ile seyahat eden iki yolcu, uçak içinde çektikleri video ile Pegasus'u eleştiri yağmuruna tuttu. Koltukların dar ve bozuk olmasının yanısıra masaların kirli olmasına kadar tüm olumsuzlukları internette paylaşan ikili, 'Pegasus ile uçmak için nedenler' diyerek şirketi acımasızca eleştirdi.
 
İşte o video:©AirportHaber
YOLCULARDAN PEGASUS'A GÖNDERME!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (78)

Orhan Balu ~ 2 yıl önce
Şuana kadar 62 değişik ülkeye belki 500 ün üzerinde uçak yolculuğu yaptım. Avrupa'da ki bütün hava yolları ile uçtum aslında olay çok basit uçak seferleri şuan için dünya genelinde iki ye ayrılmış durumda 1- EKONOMİK UÇUŞ ( bu uçuşlar gerekli erken Zaman'da alınması ile adı üstünde bilet ücreti ucuz olup; bagaj, yeme içme ve extra hizmet satarak yapılan uöuşlardır. El bağajı hariç yeme içme, su dahil extra olur. Genellikle first Class veya business Class koltukları olmaz. Dünyanın her yerinde böyle. Gelelim diğerine... 2- ÜST SINIF COMFORLU UÇAK FIRMALARI : Bunlar ise genellikle fiyatları sabit olan ne kadar erken bilet alırsanız alın. Uçuşa 3 gün kala fiyatları 2-3 katına çıkan, ama bagaj yeme içme çay kahve su limiti, koltuk arası sorunu olmayan uçuşlardır. Şimdi o zaman bir uçuş planlarken ( genellikle 8- 10 hafta önceden uçuş planınızı yapıp bilet alın ) önce siz bir karar verin. Hani şöyle bir söz vardır " hem fukarayım, hem çüküm büyük " orhanbalu@gmail.com

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İSTAN BUL'DAN ANTALYA'YA ATLAS JET'LE UCUYORUM. 54 TL HERŞEY DAHİL İSTERSEN ALANYA'YA KADAR BEDAVAYA GİDEBİLİRSİN. SANIRIM YANLIŞ ALGI VAR, AZ SAYIDA PROMOSYON BİLETLER VAR, KALAN BİLETLER İÇİN KIYAS YAPMAYA GEREK YOK THY DEN BİLE PAHALI OLUYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f0q7.jpg http://a1112.hizliresim.com/s/w/1f0qf.jpg arada yaklasık 200-250 tl fark oluyor o paraylada uçağı yersin :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
1.kim ne derse pgs ilmasaydi biz bu kadar ucuza ucamazdik. 2. 3 defa uctum ve kisi basi 30 tl.baska kim 3 yasindaki bir ucakla bu ucusu yapabilir. 3. ikram parali yeme kardesim,iki saat .yada cikar biskuvini ye. 4. koltuk arasi dar mi dar.anadolu jet de ayni. 5. bu fiyata bu yeni ucaklarla ucacaksin .birde nankorluk edeceksin pes yani.... 6. parasi cok olan thy ye binsin ve yesin.benim param yok ben seviyorum pgs yi.adamlar pazarlamayi iyi yapiyorlar. 7.pgs da avukati ve calisani degilim.ucmayi thy baslatti ama gelistirmeyi ve yaratuciligi PGS Tesekkurler pgs aynen devam....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000