27 Ekim 2010, Çarşamba 12:09:58

"TRİBÜN PEGASUS GİBİ UÇACAK"

Sporun farklı dallarındaki destekleri ile bu sporlara katma değer yaratmayı hedefleyen Pegasus Hava Yolları, 27 Ekim’de düzenlenen basın toplantısı ile dev bir işbirliğine daha imza attığını açıkladı.
  • Ya Ali bey madem bu kadar fanatiksin yapta bi kiyak livery gozumuz acilsin.
  • Bugün de ülkenin en köklü havacılık kurumlarından....... çok komik ya köklüymüş.tabi adamlar 1910 dan beri havacılar yaa:D
  • "İlginç" başlıklı yorumcu, sivilden gelince böyle olmuyor da senin ki sinirden geliyor herhalde. Ceket üç değil dört çizgili. Sinirinden kompleksinden sıyrılda sen de gerçekleri görmeye alış artık. 3-5 saat uçmakla pilot olunmuyor, hele o gözlerle hiç olmaz.
  • YASAK yorumuyla yazı yazan fanatik ruh hastası, bir de ismini versene. Uçmazsan uçma da sen kimsin "uçurmucaz" diye yazıyorsun, hadi uçurma da göreyim.
Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Pegasus Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı’nın katılımıyla Conrad İstanbul’da gerçekleştirilen basın toplantısında Pegasus Hava Yolları’nın Türk Telekom Arena’nın kuzey tribünü isim hakkı anlaşması kamuoyuna açıklandı.

İmza töreninde konuşan Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat, “2007 Aralık ayında atılan temelle başladığımız meşakkatli yolculuğumuzu mutlu sonla bitirmek üzereyiz. Galatasaray ve Türk Futbolu adına önemli bir dönüm noktası olacak olan Türk Telekom Arena’nın taraftarla buluşması için artık sayılı günler kaldı. Bu dev projeyi hayata geçirirken elbirliği ile çalıştık, güçlü iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla sorunların üstesinden birlikte geldik. Galatasaray’ın adına ve tarihine yakışır güçlü firmalarla yaptığımız işbirliklerinin karşılığını aldık. Bugün de ülkenin en köklü havacılık kurumlarından Pegasus’la işbirliğine imza atıyoruz. Bu işbirliği ile Türkiye’nin gurur kaynağı stadımızın Kuzey Tribünü artık Pegasus Tribünü olarak anılacak. Türk Telekom Arena’da başarılarımızda bizimle beraber olacak ve tribüne adını verecek olan Pegasus’a Galatasaray ailesi adına hoş geldiniz demek istiyorum” dedi.

Futbol dünyasında devrim yaratacak ve 2011 yılında resmen açılışı gerçekleşecek olan modern futbol kompleksi Türk Telekom Arena’nın kuzey tribününe adını veren Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, sporu destekleyen bir kurum olarak bu çalışmaya imza atmaktan mutluluk duyduklarını dile getirdi. Sabancı, “Sporun farklı alanlarında sponsorluklarımıza devam ederken, futbol gibi Türkiye için çok önemli olan bu spor dalında, bu sefer sadece sporu değil, aynı zamanda futbolseverleri de desteklemek adına tribün isim hakkı üzerine bir işbirliği gerçekleştiriyoruz. Bu tribün aracılığıyla sporsever Pegasus misafirlerine çeşitli kampanyalar ve fırsatlarla maçları yakından takip etme fırsatı sağlayacağız. Türk Telekom Arena Stadyumu, Türkiye’miz için gurur kaynağı olacak nitelikte çok değerli bir spor alanı. Dünya standartlarında teknolojik bir altyapısı ve modern tasarımıyla Pegasus olarak bu stadın kuzey tribününe adımızı vermekten mutluluk duyuyoruz. ” dedi.

İmza töreninin ardından Ali Sabancı, Adnan Polat'a dört çizgili kaptan pilot ceketi armağan etti.

"TRİBÜN PEGASUS GİBİ UÇACAK"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
Ya Ali bey madem bu kadar fanatiksin yapta bi kiyak livery gozumuz acilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bugün de ülkenin en köklü havacılık kurumlarından....... çok komik ya köklüymüş.tabi adamlar 1910 dan beri havacılar yaa:D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"İlginç" başlıklı yorumcu, sivilden gelince böyle olmuyor da senin ki sinirden geliyor herhalde. Ceket üç değil dört çizgili. Sinirinden kompleksinden sıyrılda sen de gerçekleri görmeye alış artık. 3-5 saat uçmakla pilot olunmuyor, hele o gözlerle hiç olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
YASAK yorumuyla yazı yazan fanatik ruh hastası, bir de ismini versene. Uçmazsan uçma da sen kimsin "uçurmucaz" diye yazıyorsun, hadi uçurma da göreyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000