03 Temmuz 2013, Çarşamba 10:54:31

SKY’DAN AYRILDI PEGASUS’A KATILDI

Geçtiğimiz günlerde kapına kilit vuran ve Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından ruhsatı iptal edilen SKY Havayolları’nın filosunda bulunan B737-800 tipi yolcu uçağı Pegasus Havayolları’nın filosuna katıldı.
  • sierra uçağı romeo uçağı iile kardeş uçaktı her brifingde kafadan hazır soruları olan ekip için başağrısı bir ucaktı:)) kokpitte airbuslara özgü full face mask mevcut evacuation sistemi ise basit gibi görünsede birçok kişi tarafından tam anlamıyla oturmamıştı. on off armed konumlu evacuation sisteminde on ve armed konumdayken tüm kabinde evacuate sinyali duyulurken off konumda ise evacuate sinyali yalnızca kokpitte duyulmaktadır. pegasus ekibinde sky dan zaten insanlar var elbet uçarlar o uçakla. herkese emniyetli uçuşlar. Kdm 3 numara Ü.C
  • Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz... :)
  • Tahircim herzaman birseyler yazardın buralara . Firmanla ilgili yazılar oldugunda o kıymetli görüşlerini bizden esirgeme.Bekliyoruz.
  • Olan personele oldu. Neredesiniz Gö. Ailesi?

Kayı Group bünyesinde yer alan SKY Havayolları’nın filosunda bulunan “Dalaman” isimli B737-800 tipi yolcu uçağı kira süresi dolmamasına rağmen ödeme güçlüğü çekildiği için geçtiğimiz yılın Aralık ayında GECAS’a iade edilmişti. SKY Havayolları’nda TC-SKS kuyruk tesciliyle uçan uçak, Çek Cumhuriyeti’nin Ostrava kentinde Pegasus Havayolları’nın renklerine boyanıyor.

Uçak, gerekli bakımlarının tamamlandıktan sonra TC-IZD kuyruk tesciliyle Pegasus adına gökyüzündeki yerini alacak. Uçağın kısa süre sonra Türkiye’ye gelmesi bekleniyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

SKY’DAN AYRILDI PEGASUS’A KATILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Kdm. 3 numara ~ 5 yıl önce
sierra uçağı romeo uçağı iile kardeş uçaktı her brifingde kafadan hazır soruları olan ekip için başağrısı bir ucaktı:)) kokpitte airbuslara özgü full face mask mevcut evacuation sistemi ise basit gibi görünsede birçok kişi tarafından tam anlamıyla oturmamıştı. on off armed konumlu evacuation sisteminde on ve armed konumdayken tüm kabinde evacuate sinyali duyulurken off konumda ise evacuate sinyali yalnızca kokpitte duyulmaktadır. pegasus ekibinde sky dan zaten insanlar var elbet uçarlar o uçakla. herkese emniyetli uçuşlar. Kdm 3 numara Ü.C

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik olmayın ~ 5 yıl önce
Aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sky /131.95 AYTOWZY ~ 5 yıl önce
Tahircim herzaman birseyler yazardın buralara . Firmanla ilgili yazılar oldugunda o kıymetli görüşlerini bizden esirgeme.Bekliyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nokta ~ 5 yıl önce
Olan personele oldu. Neredesiniz Gö. Ailesi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000