29 Mart 2011, Salı 12:10:51

PEGASUS'UN 26. DIŞ HAT NOKTASI NERESİ OLDU?

Pegasus Hava Yolları yurt dışı destinasyonlarına 26. uçuş noktasını ekledi...
  • Ben İZair den memnunum. diyarbakıra gelmesine sevindim.kıskananlar çatlasın.
  • Pegasus'un Elazığa uçtuğunu sağır sultan duydu ama sizlerin duymaması veya bilmemesi çok ilginç saygılar
  • aman ne olur pegasusla uc,yoksa pegasus batacak çalışanlar maaş alamayacaklar ne olur pegasusu tercih et yoksa 10 tanesi daha bu sene alınmış yepyeni ucaklar senin yuzunden geri iade edilecek,sen pegasusla uc yeterkı uctugun seferlerdeki ucaga 2 tane daha ılave motor koyacaklar 4 motorla rahat rahat gıdersın...
  • pgs un izmir-diy hattını kapatması tamamiyle diyarbakırdaki gsa nın beceriksizliği iş bilmezliği ve çarpık acente yönetimi...borcunu istemeye gelene bile acentelik verip yüzlerce belgesiz acente açması ve hiçbiri ilede ilgilenmemesi hem yolcuların tercihini hemde sayısını düşürmüştür...

Türkiye’nin genç filosu ile yurt dışında hızlı bir şekilde büyüyen Pegasus Hava Yolları,  yurt içi ve yurt dışındaki uçuş ağına 19 ülkedeki 44. uçuş noktası olan Bükreş’i ekledi.

Pegasus’un yurtdışındaki 26. noktası Bükreş uçuşlarının biletleri satışa sunuldu. İstanbul Sabiha Gökçen- Bükreş karşılıklı uçuşları; 16 Mayıs 2011 tarihinden itibaren haftanın 5 günü gerçekleşecek.

Bükreş biletleri vergiler dahil 49,99 Euro’dan başlayan fiyatlarla...

Pegasus misafirleri, Romanya’nın başkenti ve gözde şehri Bükreş’e vergiler dahil 49,99 EURO ‘dan başlayan fiyatlar ile uçabilecekler.

Pegasus misafirleri yurt içinde Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Gaziantep,  Hatay, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun ve Trabzon’dan, yurt dışında ise Berlin, Beyrut, Köln, Kopenhag,  Kharkiv, Lefkoşa, Londra, Marsilya, Sofya, Tiflis, Viyana’dan İstanbul bağlantılı olarak Bükreş’e seyahat edebilecekler.

Tarih, Sanat ve Eğlence Şehri Bükreş

Pegasus Hava Yolları’nın en taze destinasyonu Bükreş, Orta Çağ’dan günümüze taşınmış, neoklasik ve özgün tarihi yapıları, komünist döneme ait eserleri ve çağdaş binaları barındıran mimarisi ile seyahat severler tarafından mutlaka görülmesi gereken bir kent. 1462 -1878 yıllları arasında Osmanlı yönetiminde kalmış olan Bükreş, günümüzde üniversiteleri ile gerek Türk, gerekse Avrupa’nın birçok bölgesinden öğrencilerin gözde destinasyonlarının başında geliyor.

Pegasus Hava Yolları’nın 16 Mayıs 2011  tarihi itibariyle başlayacak uçuşları ile ılık bahar günlerinde yazı yaşamak isteyenler güneşe Bükreş’te “Merhaba” diyebilirler. İçeresinde görülmeye değer bir gölü de barındıran  Herastrau  parkına gidip  Hard Rock Cafe'de yemek yedikten sonra Bükreş’e özel tasarımlarından sevdiklerine hediyeler alabilirler. Görkemli Bükreş Operası’nın tarihi yapısında sahnelenen klasikleri izleyebilir, dünyanın en büyük 2. binası olan ve Çavuşesku tarafından yaptırılan Parlamento Sarayı’nı ziyaret edebilirler.  Monet, El Greco, Rubens gibi Avrupa’nın ünlü ressamların eserlerinin bulunduğu Romanya Ulusal Sanat Müzesi’nde sanat ve tarih ile buluşabilir, kumarhaneler, publar ve diskolardan oluşan gece hayatının tadını çıkarabilirler.

PEGASUS'UN 26. DIŞ HAT NOKTASI NERESİ OLDU?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 7 yıl önce
Ben İZair den memnunum. diyarbakıra gelmesine sevindim.kıskananlar çatlasın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus'un Elazığa uçtuğunu sağır sultan duydu ama sizlerin duymaması veya bilmemesi çok ilginç saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
aman ne olur pegasusla uc,yoksa pegasus batacak çalışanlar maaş alamayacaklar ne olur pegasusu tercih et yoksa 10 tanesi daha bu sene alınmış yepyeni ucaklar senin yuzunden geri iade edilecek,sen pegasusla uc yeterkı uctugun seferlerdeki ucaga 2 tane daha ılave motor koyacaklar 4 motorla rahat rahat gıdersın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
pgs un izmir-diy hattını kapatması tamamiyle diyarbakırdaki gsa nın beceriksizliği iş bilmezliği ve çarpık acente yönetimi...borcunu istemeye gelene bile acentelik verip yüzlerce belgesiz acente açması ve hiçbiri ilede ilgilenmemesi hem yolcuların tercihini hemde sayısını düşürmüştür...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000