17 Aralık 2009, Perşembe 13:15:30

Pegasus'tan yolcularına yüzde 50 indirim...

Pegasus, yeni bir kampanya başlatarak sitesinden bilet alanlara indirim imkânı sunacak…
  • Bugün öğleden sonra ist-antalya fiyatı ayın 26'sı için 45 lira idi(tüm vergiler dahil)Yüzde 50 kampanyası başladıktan sonra kontrol ettim, indirimli fiyatı 41.5 ytl(tüm vergiler dahil)ocak ayınının 15 'i tarihine kadar tüm biletlerin fiyatı birden değişmiş.ocak 15'ten sonra fiyatlar 45 ve 50 lira (herşey dahil) devam ediyor.Gerekli incelemeyi siteden yapın ve doğruları sizde görün.Bence bu haksız rekabet ve gerçekleri yansıtmayan bir kampanyadır.Rekabet kurumunu göreve davet ediyorum.gerekli inceleme yapılmalıdır.
  • bugün öğlen sıralarında pegasustan pazar günü için izmirden ist bilet alacaktım herşey dahil fiyatı 60 tl civarındaydı şu anda herşey dahil fiyatı 149 tl olmuş... % 50 indirim zamanını bekleyeyim derken fiyatlar nerdeyse 3 e katlanmış... not pegasus sevdiğim bir hava yolu fakat fiyatın birkaç saat içinde bu kadar artmasını anlamış değilim...saygılarımla
  • internet yaşamın her alanında olduğu gibi ulaşımda da yeni bir çığır açmıştır. bunun önemini en iyi kavrayan firmalardan biri de pegasus. acentelerin mağdur olmaları normaldir ama bu işin doğasından kaynaklanmaktadır. yıllardır özellikle yurtdışı tatiline hasret kalmış gezginler artık uygun fiyatlara dünyayı gezebiliyorsa bu pegasus vb. firmaların başarısıdır. halk low-cost ile geç de olsa tanıştı ve iyi de oldu.
  • acentaların kazandığı iki kuruşamı göz diktiniz. Bizler eleman çalıştıryoruz. artık her gelen müşteriyle internet paazarlığına oturuyoruz. birliğimizde uyuyor halada başaran a oy veriliyor ne için veriyorsunuz anlamıyorum? birinin çıkıp ikinci gerçek bir birlik kurması gerekiyor kimse hakkımızı savunmuyor. Tursab çıkıpta bir gün iş durduracağız dese herkes hazır.!! o zaman alın bakalım internetten nası alıyorsunuz. bakın

Pegasus Havayolları, yolcuların biletlerini resmi internet sitesi olan www.flypgs.com’dan almaları halinde yüzde elli indirim yapacağını duyurdu.

Kampanyalarıyla adından söz ettiren Pegasus, 18 Aralık Cuma günü saat 22:00’den ertesi gün olan Cumartesi sabah saat 08:00’e kadar flypgs.com’dan bilet alan yolcularına 15 Ocak 2010’a kadar olan tüm yurt içi uçuşlarda yüzde 50 indirim yapılacağını duyurdu.

Kampanya ile alınan biletler Pegasus’un Türkiye içinde gerçekleştirdiği Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Konya, İstanbul, İzmir, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van seferlerinde geçerli olacak.

Pegasus'tan yolcularına yüzde 50 indirim...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Misafir ~ 8 yıl önce
Bugün öğleden sonra ist-antalya fiyatı ayın 26'sı için 45 lira idi(tüm vergiler dahil)Yüzde 50 kampanyası başladıktan sonra kontrol ettim, indirimli fiyatı 41.5 ytl(tüm vergiler dahil)ocak ayınının 15 'i tarihine kadar tüm biletlerin fiyatı birden değişmiş.ocak 15'ten sonra fiyatlar 45 ve 50 lira (herşey dahil) devam ediyor.Gerekli incelemeyi siteden yapın ve doğruları sizde görün.Bence bu haksız rekabet ve gerçekleri yansıtmayan bir kampanyadır.Rekabet kurumunu göreve davet ediyorum.gerekli inceleme yapılmalıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bugün öğlen sıralarında pegasustan pazar günü için izmirden ist bilet alacaktım herşey dahil fiyatı 60 tl civarındaydı şu anda herşey dahil fiyatı 149 tl olmuş... % 50 indirim zamanını bekleyeyim derken fiyatlar nerdeyse 3 e katlanmış... not pegasus sevdiğim bir hava yolu fakat fiyatın birkaç saat içinde bu kadar artmasını anlamış değilim...saygılarımla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
internet yaşamın her alanında olduğu gibi ulaşımda da yeni bir çığır açmıştır. bunun önemini en iyi kavrayan firmalardan biri de pegasus. acentelerin mağdur olmaları normaldir ama bu işin doğasından kaynaklanmaktadır. yıllardır özellikle yurtdışı tatiline hasret kalmış gezginler artık uygun fiyatlara dünyayı gezebiliyorsa bu pegasus vb. firmaların başarısıdır. halk low-cost ile geç de olsa tanıştı ve iyi de oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
acentaların kazandığı iki kuruşamı göz diktiniz. Bizler eleman çalıştıryoruz. artık her gelen müşteriyle internet paazarlığına oturuyoruz. birliğimizde uyuyor halada başaran a oy veriliyor ne için veriyorsunuz anlamıyorum? birinin çıkıp ikinci gerçek bir birlik kurması gerekiyor kimse hakkımızı savunmuyor. Tursab çıkıpta bir gün iş durduracağız dese herkes hazır.!! o zaman alın bakalım internetten nası alıyorsunuz. bakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000