10 Ekim 2016, Pazartesi 11:56:47

Pegasus'tan yeni kampanya

Pegasus Hava Yolları, biletlerini 10 - 12 Ekim tarihleri arasında alan misafirlerine, 1 Aralık 2016 ile 25 Mart 2017 arasında yapacakları tüm iç hat ve Kuzey Kıbrıs uçuşları için yüzde 30 indirim sağlayacak.
  • Batmadan önce piyasadan ne toplasam kar mantığı. Aman uzak olsun.
  • Gecen sene yöneticileri şuursuzca yok o şirket batıyo bu şirket çıkıyo, bize gelin hayatınızı yaşayın gibi abuk subuk yaklaşımlarda bulunuyolardı, biz charter ucmayiz, wetlease'e karsiyiz diyodu mudurleri.. su geldikleri durum gercekten traji komik
  • Pegasus zararın eşinde yakında batar
  • BİRAZDA BU ACENTALARA DESTEK VERSENİZ NE İYİ OLACAK.KIYIDAN CIKTIK

Pegasus Hava Yolları, biletlerini 10 - 12 Ekim tarihleri arasında alan misafirlerine, 1 Aralık 2016 ile 25 Mart 2017 arasında yapacakları tüm iç hat ve Kuzey Kıbrıs uçuşları için yüzde 30 indirim sağlayacak.

Pegasus, 10 - 12 Ekim tarihleri arasında bilet alan misafirlerine, 1 Aralık 2016 – 25 Mart 2017 tarihleri arasında tüm yurt içi ve KKTC uçuşlarında yüzde 30 indirimle seyahat etme ve kışın tadını çıkartma fırsatı sunuyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen misafirler, biletlerini 10-12 Ekim tarihleri arasında 3 gün boyunca www.flypgs.com, mobile.flypgs.com ve Pegasus mobil uygulamalarından satın alabilecek. Direkt uçuşlar için ve tüm yurt içi hatlarla Kuzey Kıbrıs-Ercan uçuşlarında geçerli olan kampanyalı biletlerin uçuşları ise 1 Aralık 2016 ile 25 Mart 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Pegasus’un sefer bilgileriyle kampanya detaylarına www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşılabiliniyor. Kullanıcılar flypgs.com’da yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Pegasus Plus’a üye olmayan misafirler de biletlerini almadan önce www.flypgs.com/plus/ adresinden veya Pegasus’un mobil sitesi ve mobil uygulamaları üzerinden programa ücretsiz olarak üye olabilir, hem kampanyalardan öncelikli olarak haberdar olabilir ve puan kazanmaya başlayabilirler.

Pegasus'tan yeni kampanya

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Parsa ~ 2 yıl önce
Batmadan önce piyasadan ne toplasam kar mantığı. Aman uzak olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Batak ~ 2 yıl önce
Gecen sene yöneticileri şuursuzca yok o şirket batıyo bu şirket çıkıyo, bize gelin hayatınızı yaşayın gibi abuk subuk yaklaşımlarda bulunuyolardı, biz charter ucmayiz, wetlease'e karsiyiz diyodu mudurleri.. su geldikleri durum gercekten traji komik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bilirops ~ 2 yıl önce
Pegasus zararın eşinde yakında batar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Diyorsun ~ 2 yıl önce
Bir de Türkçe öğrensen
Diyorsun'a ~ 2 yıl önce
Sen türkçe biliyorsun da ne oluyor ? Doğru olanı saptırıyorsun ! Hadi git işini yap. Fikir senin işin değil.
Innnş ~ 2 yıl önce
Inşalllah.çok ah aldi cook
batsın da ~ 2 yıl önce
hepimiz THY'nin kucagına oturalım 400 tl urfa-istanbul uçak bileti parası verelim .sen de en özel yerine kına yak.Allah pegasus'a da diğer özel şirketlere de zeval vermesin yoksa yanmıştık
bilirops a ~ 2 yıl önce
Batınca senin neren çıkacak? Ne çıkarın var? İnşallah o batarken senin işyerin veya çalıştığın yer de batar o zaman. Nasıl bir duygu?
ACENTALAR ~ 2 yıl önce
BİRAZDA BU ACENTALARA DESTEK VERSENİZ NE İYİ OLACAK.KIYIDAN CIKTIK

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000