12 Ocak 2017, Perşembe 12:10:06

Pegasus'tan kış kampanyası

Pegasus Hava Yolları, kış günlerinde içinizi ısıtacak yeni yılın ikinci kampanyasını başlattı.
  • Söylendiğine göre e f a nın sahibi Yok Muş kurtköyde bir kaç işi bilmez kendi personeli yle ilgilenmeyen gününü gün eden iyi maaş alan sözde yönetici varmış başı boşluğun olduğu yerde disiplin olmaz çalışanlar şikayet lerini burada anlatmak zorunda kalırlar .E F A daki çalışma metodu saldım çayıra Mevla gayıra hesabı.
  • Aırporthaber yer hizmeti veren işletmelerin burada haberlerini yapmanız temennisindeyiz havayolu personeli servisleri 'de bu zincirin halkasıdır
  • Arkadaşlar şirket içi sorunları burda konuşmak uygun değil varsa şikayetiniz , ilgili AQD sayfasından yazın çözüm bulunsun ..,,..
  • Ben boyle sahte kampanya daha gormedim! Daha gecen gun'e kadar acenta para kazanmasin diye acenta ile ayni rakami kendi internet sitesinden sunan pegasus hava yollari. Su an NET rakamin ustune 20 euro ilave edip sonra da 25% indirim uyguluyor ve sonuc ? Acenta'nin kendi acenta sayfasindan aldigi NET rakam'dan 3-5 euro daha ucuza aliyor. Ben boyle sahte kampanya daha once hic gormedim! Indirim 25% NET Baz ucret uzerinden yapilmasi gerekirken su an sirf sacmalik !!

Pegasus Hava Yolları, kış günlerinde içinizi ısıtacak yeni yılın ikinci kampanyasını başlattı. Kampanya dâhilinde biletlerini 12-14 Ocak tarihleri arasında alanlar,  7 Şubat – 22 Haziran 2017 tarihleri arasında yapacakları tüm uçuşlarında yüzde 25 indirimden faydalanabilecek. Devam eden karlı günlerden bunalan misafirlerine kış ve ilkbaharın tamamında ve yaz mevsiminin ilk günlerinde diledikleri gibi seyahat etme imkânı veren kampanya, flypgs.com ve Pegasus’un mobil kanallarından alınan biletlerde geçerli olacak.

Pegasus misafirleri, 32’si yurt içinde ve 69’u yurt dışında olmak üzere toplam 40 ülkede 101 noktaya ulaşabiliyor. Misafirler, Pegasus Hava Yolları’nın sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşabilir; Atlayıp Gitsem platformu altında yer alan Etkinlik Takvimi ile gidecekleri yerde gerçekleştirilen tüm etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Pegasus'tan kış kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Haklılar ~ 2 yıl önce
Söylendiğine göre e f a nın sahibi Yok Muş kurtköyde bir kaç işi bilmez kendi personeli yle ilgilenmeyen gününü gün eden iyi maaş alan sözde yönetici varmış başı boşluğun olduğu yerde disiplin olmaz çalışanlar şikayet lerini burada anlatmak zorunda kalırlar .E F A daki çalışma metodu saldım çayıra Mevla gayıra hesabı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
& ~ 2 yıl önce
Aynen öyle efa nın sahibi olsa böyle olmaz
Sn ~ 2 yıl önce
Aırporthaber yer hizmeti veren işletmelerin burada haberlerini yapmanız temennisindeyiz havayolu personeli servisleri 'de bu zincirin halkasıdır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doğru ~ 2 yıl önce
Aynen doğru katılıyorum
Rapor et ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar şirket içi sorunları burda konuşmak uygun değil varsa şikayetiniz , ilgili AQD sayfasından yazın çözüm bulunsun ..,,..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pgs Efa ~ 2 yıl önce
Zaten bildiğiniz en güzel şey rapor
Şoför ~ 2 yıl önce
Bizi dinleyen olsa yazdığımız raporları pgs ye gönderirler olayları örtbas edip daha büyük sorunlara çanak tutuyorlar.
Acenta55 ~ 2 yıl önce
Ben boyle sahte kampanya daha gormedim! Daha gecen gun'e kadar acenta para kazanmasin diye acenta ile ayni rakami kendi internet sitesinden sunan pegasus hava yollari. Su an NET rakamin ustune 20 euro ilave edip sonra da 25% indirim uyguluyor ve sonuc ? Acenta'nin kendi acenta sayfasindan aldigi NET rakam'dan 3-5 euro daha ucuza aliyor. Ben boyle sahte kampanya daha once hic gormedim! Indirim 25% NET Baz ucret uzerinden yapilmasi gerekirken su an sirf sacmalik !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000