05 Nisan 2016, Salı 14:23:50

Pegasus'tan kış kampanyası

Pegasus Hava Yolları, 2016 - 2017 kış sezonu biletlerini satışa açarak, kış tatillerini önceden planlayan misafirlerine cazip fiyatlarla uçma olanağı sağlıyor.
  • pegasus tek kalkış yeri sabiha diyen arkadaş yarın atatürk havalimanına gel de sana pegasus kalkıyormu kalkmıyormu göstereyim. :D bu arada 39 liraya bilet alıp sakın gelme atatürk havalimanına izmire gitcem die bide senin gibi ameleyle uğraşmayalım.. lütfen fakirlet gelmesin seviyenin anasını ağlattınız ya. utanmasanız eşşekle uçağa binceksiniz.. bide ayda 1 kere lütfen banyo yapın allah aşkına yanınızdaki insanları düşünün yaaw :d
  • iş bekliyoruz halen eğitim açılmıyor hatlar açılıyor ???
  • Bütçeye göre bilet elbet en uygun pegasus..diğerleri pahalı Thy iyi ama fiyatları aynı yere giden pegsustan çok pahalı. .
  • Büyüksün pegasus başarılar

Pegasus Hava Yolları, 2016 - 2017 kış sezonu biletlerini satışa açarak, kış tatillerini önceden planlayan misafirlerine cazip fiyatlarla uçma olanağı sağlıyor. Uçuşlarını 30 Ekim 2016 - 25 Mart 2017 tarihleri arasında  gerçekleştirecek misafirler, seyahatlerinde yurt içinde 29,99 TL’den, yurt dışında ise 39,99 $’dan başlayan fiyatlarla uçacak.

Pegasus Hava Yolları gelecek kış Erzurum’da kayak ya da Dubai’de çöl safarisi gibi tatil planlarını şimdiden yapanlar için 2016-2017 kış tarifesini avantajlı fiyatlarla satışa açtı. Kampanyada biletlerini www.flypgs.com, mobile.flypgs.com ve Pegasus Mobil Uygulamaları’ndan alanlar, 30 Ekim 2016 - 25 Mart 2017 tarihleri arasında yapacakları yurt içi uçuşlarında 29,99 TL’den, yurt dışı seyahatlerinde 39,99 $’dan başlayan cazip fiyatlarla uçabilecekler.

Pegasus misafirleri, 33’ü yurt içinde ve 70’i yurt dışında olmak üzere toplam 41 ülkede 103 noktaya ulaşabiliyor. Misafirler, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştirebiliyor.
Misafirler, Pegasus Hava Yolları’nın 2016 - 2017 kış sezonu sefer bilgilerine ve kampanya detaylarına https://www.flypgs.com/kampanyalar üzerinden ulaşabilir; Atlayıp Gitsem platformu altında yer alan Etkinlik Takvimi ile gitmeyi planladıkları şehirlerde gerçekleştirilecek etkinlikleri inceleyerek tatillerini daha renkli hale getirebilirler.

Pegasus'tan kış kampanyası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

tek kalkış yeri ~ 2 yıl önce
pegasus tek kalkış yeri sabiha diyen arkadaş yarın atatürk havalimanına gel de sana pegasus kalkıyormu kalkmıyormu göstereyim. :D bu arada 39 liraya bilet alıp sakın gelme atatürk havalimanına izmire gitcem die bide senin gibi ameleyle uğraşmayalım.. lütfen fakirlet gelmesin seviyenin anasını ağlattınız ya. utanmasanız eşşekle uçağa binceksiniz.. bide ayda 1 kere lütfen banyo yapın allah aşkına yanınızdaki insanları düşünün yaaw :d

Yanıtla

Kalan karakter 1000
320fo ~ 2 yıl önce
iş bekliyoruz halen eğitim açılmıyor hatlar açılıyor ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Airbus.a 320 ~ 2 yıl önce
Bütçeye göre bilet elbet en uygun pegasus..diğerleri pahalı Thy iyi ama fiyatları aynı yere giden pegsustan çok pahalı. .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayna ~ 2 yıl önce
cogu yerde pgs ile thy arasinda uçuk fiyat farki yok..
Pgs ~ 2 yıl önce
Büyüksün pegasus başarılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000