29 Nisan 2014, Salı 14:17:41

PEGASUS'TAN AÇIK ARTIRMA DUYURUSU

Pegasus Havayolları, unutulan ve kaybedilen eşyaların toplu halde açık artırma usulüyle satılacağını duyuran bir ilan yayınladı.
  • Çok gereksiz tartışmalar bu satışı thy de yapmıştı normal arkadaşlar ta avcılara gittim beş para etmez eşyalar
  • 2.5 MİLYON DOLAR GELİR ELDE EDERLER.DAHA AŞAĞISI OLMAZ.NE VARSA BU 2.5 MİLYON DOLARDA ÇOK SEVİYORLAR.DAHA ÖNCELERİ,SU SATIŞINDAN 2.5 MİLYON DOLAR,APU'NUN KAPATILMASINDAN,2.5 MİLYON DOLAR,İNDİKTEN SONRA TEK MOTOR TAKSİ 2.5 MİLYON DOLAR,SANDVİÇ SATIŞINDAN 2.5 MİLYON DOLAR KAZANDILAR YA,KESİN BUNDAN DA 2.5 MİLYON DOLAR KAZANIRLAR.....
  • Bari kitapları verin hayrına bi okula kütüphaneye vs...
  • Pegasusun p si para...rezil şirket !!!

Pegasus Havayolları, unutulan ve kaybedilen eşyaların toplu halde açık artırma usulüyle satılacağını duyuran bir ilan yayınladı. Gazeteye verilen ilanda 1015 parça muhtelif eşyanın açık artırma usulüyle satılacağını duyuran Pegasus, verdiği ilanda şartları da sıraladı.

15 Mayıs'ta yapılacak ihaleye katılmak isteyenlerin 30 Nisan'a kadar 100 Lira karşılığında şartnameyi alarak imzalı olarak verilen adrese göndermesi gerektiğini belirten Pegasus, tahmini değeri de 81 Bin lira olarak belirledi.

Söz konusu ücretin yüzde 60'ı ile ihalenin başlayacağı duyurulurken, eşyaların ihaleden iki gün önce görülebileceği de açıklandı.

İşte Pegasus'un ilanı:


 

PEGASUS'TAN AÇIK ARTIRMA DUYURUSU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Çok gereksiz tartışmalar bu satışı thy de yapmıştı normal arkadaşlar ta avcılara gittim beş para etmez eşyalar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
M.K ~ 4 yıl önce
2.5 MİLYON DOLAR GELİR ELDE EDERLER.DAHA AŞAĞISI OLMAZ.NE VARSA BU 2.5 MİLYON DOLARDA ÇOK SEVİYORLAR.DAHA ÖNCELERİ,SU SATIŞINDAN 2.5 MİLYON DOLAR,APU'NUN KAPATILMASINDAN,2.5 MİLYON DOLAR,İNDİKTEN SONRA TEK MOTOR TAKSİ 2.5 MİLYON DOLAR,SANDVİÇ SATIŞINDAN 2.5 MİLYON DOLAR KAZANDILAR YA,KESİN BUNDAN DA 2.5 MİLYON DOLAR KAZANIRLAR.....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayıp be ~ 4 yıl önce
Bari kitapları verin hayrına bi okula kütüphaneye vs...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Pegasusun p si para...rezil şirket !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000